PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM - protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 - FOTOGALERIA - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 – FOTOGALERIA

25 czerwca 2020 | Jarosław Kruk 25.06.2020 | | 68 komentarzy

Zainicjowany, zapowiedziany i zorganizowany przez panią Annę Mazur, dyrektor przedszkola Smerfuś, protest uliczny „PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM” odbył się dziś w południe przed gmachem  UMiG w Busku-Zdroju. Trwająca blisko godzinę pikieta, która zgromadziła kilkadziesiąt osób i  zabezpieczana była przez licznych mundurowych  przebiegła w spokojnej atmosferze.

Relację z bodaj pierwszego w historii słonecznego miasta takiego protestu społecznego relacjonowali na żywo redaktorzy Radia Kielce, portalu busko.com.pl i Ponidzie.TV.

 ..

 ..
busko.com.pl [25.06.2020]: – ’Idziemy pod urząd, aby przywrócić godność gminie i jej mieszkańcom!’ – Protest pod Urzędem – (video)

Radio Kielce [25.06.2020]: – Mieszkańcy są niezadowoleni z działań samorządowców. Będzie referendum w sprawie odwołania burmistrza i radnych?

 ..


Jarosław Kruk: Protestujący liczyli na to, że burmistrz Sikora, jego zastępca lub ktoś z naczelnych władz samorządowych słonecznej gminy wyjdzie do nich choć na chwilę. Mieli nadzieję, że ktoś z włodarzy okaże zainteresowanie i osobiście odbierze od nich petycję. Niestety. Mimo, że dziś w murach UMiG  od godziny 10:00 trwała XXII Sesja Rady Miejskiej, nikt się do nich nie pofatygował…

◙ Podobne informacje:

Dyrektor Anna Mazur: 25 CZERWCA IDZIEMY POD URZĄD ABY PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM

ZET: Burmistrz w czasie pandemii wyrzuca przedszkole z gminnego budynku – osobliwa promocja miasta [ AKTUALIZACJA / VIDEO/FOTOGALERIA]

Bcpl: Kolejne buskie przedszkole z kłopotami – Językowa Akademia Przedszkolaka bez placu zabaw?

TP: „Czy władze Buska zareagują dopiero kiedy dojdzie do tragedii?”

RK: Konflikt kupców ze Zdroju z władzami Buska trwa

Zemsta burmistrza? Kobieta opowiedziała Beacie Szydło o problemach w Busku Zdroju. Chwilę później pojawiła się straż miejska – Oświadczenie na e-UMiG

ED: To będzie masakra! Koronawirus uderza w miasto i gminę Busko-Zdrój. Zero wpływów z tytułu opłaty uzdrowiskowej – ale kładka będzie – boso, ale w ostrogach

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

68 odpowiedzi na “PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 – FOTOGALERIA”

 1. „Co Ci się należy od Miasta” – wyjaśnia ekonomista dr Zbigniew Dylewski pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=oXoKHVykklY&feature=share

 2. krecz pisze:

  Do Pana o korupcji- czy budowa jest korupcją , ze budynek ma tyle mieszkan!!!! Nastepnie bodajze na powstac blok-to naprawde mega korupcja!!!! Idzmy dalej jest rysunek jest zaznaczenie i stwierdzenie uslugi ogólnomiejskie!!!! Cos podpowiem mysle ze Umig ma z tym tyle wspolnego co my piszacy tu ze sobą. Nie bede pouczał kto wydaje pozwolenia na inwestycje i kto ma prawo kontroli gdyby one byly i napewno nie jest to urzad miasta. Nie przekonales mnie kolego!!!!

 3. nowy tytuł: 50 twarzy Greya pisze:

  Proponuję zmienić tytuł na „50 twarzy Greya”. W artykule jest ponad 50 fotografii a na co drugiej Kamil O. z różnych ujęć.

 4. zmiana tytułu pisze:

  Proponuję zmienić tytuł na „50 twarzy Greya”. W artykule jest ponad 50 fotografii a na co drugiej Kamil O. z różnych ujęć.

 5. do krecz pisze:

  Gdy pozwala się znajomkom Waldiego na budowy niezgodne z miejscowym planem zagospodarowania (a więc normalni ludzie nie mogliby tych samych rzeczy budować na tych samych działkach) to chyba sprawa jest oczywista.

 6. […] PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 … […]

 7. […] PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 … […]

 8. goniec pisze:

  Podobno w BOSIR na kierowniczym stanowisku zatrudniony został brat burmistrza Sikory, to prawda?

 9. […] PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 … […]

 10. […] ○ PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem – 25.06.20… […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl