Witamy w nowym internetowym serwisie informacyjnym Buska - miasta, gminy i powiatu! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Witamy w nowym internetowym serwisie informacyjnym Buska – miasta, gminy i powiatu!

23 sierpnia 2018 | Jarosław Kruk | | 5 komentarzy

Uruchamiam dziś dla Państwa nowy lokalny serwis/portal informacyjny, który poświęcony będzie sprawom, które nurtują mieszkańców i kuracjuszy  w naszym mieście/gminie/powiecie oraz wydarzeniom, które tu miały/mają/będą miały miejsce.

Od wielu lat funkcjonuje w naszej przestrzeni powszechnie znany portal busko.com.pl Pana Marka Ciszewskiego. Nie zamierzam z nim konkurować absolutnie. Doceniam i szanuję jego ogromne, wieloletnie zasługi na polu informacji lokalnej. InfoBusko.pl ma być swego rodzaju dopełnieniem busko.com.pl w naszej przestrzeni informacyjnej.

Zachęcam do odwiedzin, lektury, współpracy. Zachęcam do publikowania swoich opinii w przedstawianych tematach w komentarzach pod artykułami. Z doświadczenia wiem, że częstokroć większą „wagę” niż artykuł mają komentarze od czytelników. Program wymaga – by komentarz został zamieszczony – podpisania się i podania maila. Nie ma możliwości weryfikacji tych danych. Gdy będzie to np. Jan Kowalski, xyz@oooo.pl komentarz też się opublikuje. Zwracam uwagę jednak, że system zapisuje adres IP komentatora i w razie konieczności – np. naruszenie prawa – jest możliwość jego identyfikacji.

z wyrazami szacunku

Jarosław Roland Kruk

 

Proszę dzielić się informacjami, komentować (w granicach prawa) publikowane artykuły, zgłaszać tematy, którymi należałoby się zająć.
Kontakt z redakcją – najlepiej za pośrednictwem maila, adres: redakcja@infobusko.pl

———–

Herb miasta i powiatu Busko-Zdrój – grafika ta jest wzorowana na herbie miasta Busko-Zdrój będącym na podstawie polskiego prawa w domenie publicznej. Wersja herbu jest udostępniana na licencji GFDL.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “Witamy w nowym internetowym serwisie informacyjnym Buska – miasta, gminy i powiatu!”

  1. Pawel pisze:

    Witam Jarku i dziekuje w imieniu wszystkich obywateli naszej malej ojczyzny.
    ps. brak posskich znakow.

  2. redakcja pisze:

    Zachęcamy do komentowania.

  3. […] publikowanych treści. Informacja na ten temat jest od 23 sierpnia 2018 r. podana w  „Witamy w nowym internetowym serwisie informacyjnym Buska – miasta, gminy i powiatu!” – pierwszym artykule zamieszczonym na infobusko.pl i non-stop widocznym na jego […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl