eM: Dariusz Kisiel rezygnuje z członkostwa w klubie radnych PiS | A w Busku?... - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

eM: Dariusz Kisiel rezygnuje z członkostwa w klubie radnych PiS | A w Busku?…

21 stycznia 2022 | | | 3 komentarze

Kielecki klub radnych Prawa i Sprawiedliwości uszczuplił się dzisiaj (20.01.2022) o jedną osobę. Dariusz Kisiel argumentuje swoją decyzję odmienną wizją rozwoju miasta. – informuje portal eM Kielce

„- Z dniem 20 stycznia 2022 podjąłem decyzję o rezygnacji z członkostwa w Klubie Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Kielce. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim członkom Klubu za dotychczasową współpracę, a w szczególności Zdzisławowi Łakomiec, Arkadiuszowi Ślipikowskiemu Społecznie, Marcinowi Stępniewskiemu, Marianowi Kubik, Tadeuszowi Kozior . Dziękuję za wspólnie przepracowane 3 lata” – czytamy na profilu na Facebooku Dariusza Kisiela♂.

– Dziękuję za wspólnie przepracowane 3 lata. Ze swojej strony deklaruję wspieranie każdego dobrego projektu, który przyczyni się do rozwoju gospodarczego miasta bez względu na to, z której strony sceny politycznej on się pojawi. Stanowczo jednak będę odcinał się od tych projektów, które kierować się będą politycznym biciem piany, bo jak pewnie już zdążyliście zauważyć, zbyt dużo polityki wkrada się do samorządu nic dobrego dla miasta nigdy nie przynosząc.”. – kontynuuje samorządowiec.

– Do takiej decyzji jednak dojrzewałem już od dłuższego czasu i jest ona podyktowana głównie zupełnie odmienną wizją rozwoju Miasta Kielce. W mojej działalności zawodowej jak i społecznej zawsze na pierwszym miejscu kładłem rozwój gospodarczy Kielc oraz uatrakcyjnianie kieleckiego rynku pracy pokazując często, jak realnie to zrobić. Jestem bowiem przekonany, że nie powstrzymamy wyludniania się miasta, nie odwrócimy bardzo złej sytuacji finansów miasta bez uatrakcyjnienia kieleckiego rynku pracy poprzez rozwój terenów produkcyjnych. Tak podpowiada mi moje doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą, jak również obecna współpraca zawodowa z partnerami zagranicznymi. A zatem jestem przekonany, że Kielce nie będą nigdy miastem nowoczesnym, przyjaznym, bezpiecznym czy zielonym, jeśli będą po prostu miastem biednym.”  – informuje radny.

Swój wpis Dariusz Kisiel kończy słowami: „– Pozostaję radnym niezrzeszonym. Nie chcę mieszać się w polityczne wojny i utarczki polsko-polskie, tracąc na nie życiową energię, wolę walczyć o lepsze Kielce.”

 

źródło: fb Dariusz Kisiel♂


Jarosław Kruk:

– W mojej działalności zawodowej jak i społecznej zawsze na pierwszym miejscu kładłem rozwój gospodarczy Kielc oraz uatrakcyjnianie kieleckiego rynku pracy pokazując często, jak realnie to zrobić. Jestem bowiem przekonany, że nie powstrzymamy wyludniania się miasta, nie odwrócimy bardzo złej sytuacji finansów miasta bez uatrakcyjnienia kieleckiego rynku pracy poprzez rozwój terenów produkcyjnych. Tak podpowiada mi moje doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą, jak również obecna współpraca zawodowa z partnerami zagranicznymi. A zatem jestem przekonany, że Kielce nie będą nigdy miastem nowoczesnym, przyjaznym, bezpiecznym czy zielonym, jeśli będą po prostu miastem biednym.„- Radny Miasta Kielce Dariusz Kisiel

A w Busku? Warto by może usłyszeć lub przeczytać jakimi celami i priorytetami w swojej pracy samorządowej kierują się radni słonecznej gminy ze złotą monstrancją w herbie♂.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “eM: Dariusz Kisiel rezygnuje z członkostwa w klubie radnych PiS | A w Busku?…”

 1. eH!De pisze:

  Facet pokazał że ma jaja i zachowanie twarzy i honoru jest lepsze od spaprania się pisem.
  Szacun, Panie Kisiel.

 2. Emilia pisze:

  Honor? o czym Ty mOwisz To miało by miejsce, gbyby odszedł całkowicie i zajoł sie uczciwą fizyczną pracą !Jak sie nie wstydzi pierdzieć w stołek i brać za to pieniądze?

 3. eH!De do Emilii pisze:

  Tak, honor. Że to że miał odwagę opuścić to podejrzane pisowskie towarzystwo.
  A pierdzieć w stołki ktoś przecież musi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl