RK: W Busku powstał nowy deptak - na śladzie ulicy Rzewuskiego - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: W Busku powstał nowy deptak – na śladzie ulicy Rzewuskiego

7 stycznia 2020 | Radio Kielce Marta Gajda 06.01.2020 / Jarosław Kruk 07.01.2020 | | 20 komentarzy

W centrum buskiego uzdrowiska powstał nowy deptak. Na ten cel została przebudowana ulica Rzewuskiego, przy której znajduje się szpital „Krystyna” i Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny. poinformowało Radio Kielce

Jak informuje Waldemar Sikora, burmistrz Buska-Zdroju, to kolejna inwestycja realizowana w ramach rewitalizacji części uzdrowiskowej kurortu. Ulica została przebudowana na deptak, podobny do głównej alei Mickiewicza. Całkowity koszt inwestycji to blisko 5 mln zł.

W ramach inwestycji, wybudowany został także łącznik pomiędzy ulicą Rokosza, a ulicą Rzewuskiego. Ma on umożliwić kuracjuszom swobodne przemieszczanie się między jedną częścią uzdrowiska, a drugą. W ramach kolejnego etapu rewitalizacji przebudowany będzie na deptak – ulica 1 Maja – zaznacza burmistrz Waldemar Sikora. – Dzięki temu powstanie… cały artykuł i galeria zdjęć na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

20 odpowiedzi na “RK: W Busku powstał nowy deptak – na śladzie ulicy Rzewuskiego”

 1. Iwona pisze:

  I w końcu mamy nowy deptak??

 2. Jakość wykonania pisze:

  Granitowe płytki klawiszują.

 3. $$ pisze:

  Inwestycja po zbóju fest! Na każdym zdjęciu widać te 5 milionów 🙂

 4. Rola dzieci i wnuków stalinistów w odradzaniu się komuny i stalinizmu w Polsce pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=8uEj8QD64Ks

 5. jak się buduje autostrady niemieckie a jak polskie pisze:

  Jest stary dowcip, jak to Polak pracował u Niemca w firmie budowlanej. Z czasem, jak się zaprzyjaźnili to Niemiec zaprosił Polaka do siebie do domu. Przyjechał Polak do szefa, patrzy a tu ładna willa, oczko wodne, mercedes pod domem. Pyta się Niemca, skąd wziął tyle kasy. Niemiec pokazuje na autostradę w oddali na horyzoncie i pyta : widzisz tę autostradę? Tak odpowiada Polak. To widzisz, ja ją budowałem i dzięki temu zarobiłem na dom i mercedesa.
  Polak nauczony fachu wrócił do Polski, założył firmę drogową i za kilka lat zaprosił Niemca do siebie. Były szef podjechał pod posiadłość byłego pracownika, patrzy a ty pałac, 2 porsche i kryty basen. Zatkało go i pyta Polaka skąd wziął tyle kasy. Ten wskazuje na horyzont za domem i pyta czy widzi tam autostradę. Niemiec wytęża wzrok i mówi że widzi drogę a nie autostradę. Polak na to odpowiada : a widzisz, a w planach była autostrada, ale ja ją budowałem i dzięki temu jest droga i moja posiadłość.

 6. Do typa powyżej pisze:

  Co znowu afera z mercedesem Sikory??

 7. do Jakości wykonania pisze:

  Tak jest, bo granitowe płytki nie zostały zafugowane, a jedynie przysypane piaskiem.

 8. Aaaaaaaa pisze:

  Do powyżej… zamknij się już z tymi fugami bo już zafugowany radny Łukasz też gadał o fugach a potem chciał zamordować z zimna krwią policjanta.

 9. HaHaHa do powyżej pisze:

  Fuga???!!! a może jeszcze silikon??? HaHaHa!!! chłopie chodnik to nie posadzka w łazience! masz blade pojęcie. Płytki nie są stabilne i klawiszują bo jest nieodpowiednio przygotowana podbudowa pod płytkami. Piasek sypany na końcu służy tylko do ich stabilizacji w poziomie a nie w pionie. Jaka jest podbudowa trzeba by odkopać i sprawdzić. Jaka może być to wystarczy przejść się do Nowego Parku sztandarowej inwestycji burmistrza Witolda Gajewskiego. Tam przy okazji budowy tężni zdjęto w wielu miejscach płytki i widać jak tam zrobione zostały chodniki. MASAKRA! płytki się porozjeżdżały i uginały, bo tam prawie nie ma pod nimi podbudowy!!! i dziwić się, że ledwo skończą robotę to już trzeba naprawiać i to bez końca.

 10. Jola pisze:

  Do fugowych znawców ..
  Już nie macie do czego się przyczepić to już szukacie dziury w całym.

 11. Gohabal pisze:

  Psychopaci znowu uroili sobie tym razem Aferę fugowa.
  Do roboty nieroby może któryś z was znowu będzie radnym chociaż krasnal będzie jak zamkną ukasza xdd

 12. Brukarz do HaHaHa pisze:

  To w takim razie spójrz na płytki granitowe na Mickiewicza. Tam wszędzie są fugi.

 13. Elo pisze:

  Ja to nie nozownik by nocami patrzeć czy są równe fugi

 14. http://www.radio.kielce.pl/pl/post-97499 pisze:

  W Starachowicach także śmieci tańsze niż w Busku – 12 zł/osoby za segregowane. W Busku 14,50 zł…

 15. Odpowiedź pisze:

  Śmieci były minęły teraz prąd hehe

 16. Erwin pisze:

  Kolejni śmieciowi debile ehh
  Ludzie co mi podwyżka śmieci jak tu prąd w chuj pierdolnął.
  Wasz kretynizm jest fantastyczny w pl wszystko idzie do góry..nie podwyżka śmieci ważniejsza bo Sikora dało no co za ludzie.

 17. Naród można podbić i zniewolić na dwa sposoby: mieczem lub zadłużeniem. Jak to się robi współcześnie wyjaśnia na Planet+ John Perkins, ekonomista od brudnej roboty: Załatwiamy im ogromne pożyczki. pisze:

  John Adams (1735-1826): Naród można podbić i zniewolić na dwa sposoby: mieczem lub zadłużeniem. Jak to się robi współcześnie wyjaśnia na Planet+ John Perkins, ekonomista od brudnej roboty: Załatwiamy im ogromne pożyczki. Pieniądze zamiast do mieszkańców trafiają do urzędników a ci budują za nie infrastrukturę: kible, deptaki, trawę z rolki, stadiony, tężnie. Przy tej okazji wzbogaca się garstka wybrańców i urzędnicy. Mieszkańcy mają z tego niewiele, a miasto zostaje z ogromnym długiem, zbyt dużym by go spłacić. I o to chodzi. Odwiedzamy wtedy takie miasto i mówimy, że skoro nie możecie nam spłacić długu to : :https://www.youtube.com/watch?v=hG0olTHXGYA&feature=youtu.be

 18. .... pisze:

  Hahahaha

 19. Do powyżej pisze:

  Kibel deptak stadion to według Ciebie niepotrzebne???
  A co jest potrzebne jakie inwestycje??

 20. Do Erwin pisze:

  Człowieku zachowuj się, byle jak ale się zachowuj. Jesteś na forum publicznym. Wulgarne słowa świadczą tylko i wyłącznie o tobie, o całkowitym braku kultury i wychowania. Czy poza wulgaryzmami masz coś mądrego do powiedzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl