🟥 Przedstawiciele 15 samorządów podpisali 7 maja w Busku-Zdroju list intencyjny dotyczący wspólnych działań na rzecz budowy nowej linii kolejowej z Krakowa do Buska przez Zastów, Proszowice, Kazimierzę Wielką i Wiślicę 🟥 JKR: Gdyby samorządy zamiast wydawać pieniądze na „Misie” inwestowały w tory kolejowe na swoim terenie to…
W czwartek, 7 maja 2026 r., w buskim magistracie przedstawiciele 15 samorządów ze Świętokrzyskiego i Małopolskiego podpisali list intencyjny w sprawie wspólnych działań na rzecz budowy nowej linii kolejowej z Krakowa do Buska-Zdroju. Szacunkowy koszt inwestycji to około 2 miliardy złotych. Planowana trasa o długości nieco ponad 70 kilometrów miałaby przebiegać przez Zastów, Kocmyrzów, Proszowice, Kazimierzę Wielką i Wiślicę, trasą zlikwidowanej dawnej kolejki wąskotorowej. – informuje 7.05.2026 portal Radio Kielce

○ Busko-Zdrój, 7.05.2026: Przedstawiciele 15 samorządów z województw świętokrzyskiego i małopolskiego podpisali list intencyjny dotyczący wspólnych działań na rzecz budowy nowej linii kolejowej, która miałaby połączyć Kraków z Buskiem-Zdrojem, przebiegając przez Zastów, Kocmyrzów, Proszowice, Kazimierzę Wielką i Wiślicę. / fot. Marta Gajda-Kruk, Radio Kielce
Samorządowcy zgodnie podkreślali, że rozwój kolei jest dziś jednym z najważniejszych kierunków transportowych. Zwracano uwagę zarówno na potrzeby mieszkańców, jak i znaczenie Buska-Zdroju jako uzdrowiska, które powinno zostać włączone do nowoczesnej sieci połączeń kolejowych.
>>> Nowa linia kolejowa połączy Kraków z Buskiem-Zdrojem? Samorządy podpisały ważne porozumienie (foto) <<<
○ busko.com.pl [08.05.2026]
Podczas spotkania wskazywano, że społeczeństwo się starzeje, dlatego dostępność komunikacyjna i częstotliwość połączeń będą miały coraz większe znaczenie. Obecnie z Buska-Zdroju można bezpośrednio dojechać m.in. do Kielc, Częstochowy i Włoszczowy.
>>> Niezwykła ścieżka rowerowa po śladzie kolejki! Rusza budowa w powiatach kazimierskim i buskim <<<
○ Echo Dnia [19 lipca 2016]: – 38 kilometrów ścieżki rowerowej biegnącej przez teren powiatu kazimierskiego i buskiego, z tablicami informacyjnymi, miejscami edukacji ekologicznej i obsługi rowerzystów powstanie w ramach projektu realizowanego przez powiat kazimierski.We wtorek marszałek Adam Jarubas oraz starosta kazimierski Jan Nowak podpisali pre-umowę na realizację przedsięwzięcia, które otrzyma prawie 7 milionów złotych dofinansowania unijnego z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Całkowita wartość inwestycji to 8 milionów 156 tysięcy złotych. Dofinansowanie z wyniesie 6 milionów 932 tysięcy złotych. Jak zaznacza starosta kazimierski Jan Nowak ideą, która przyświeca projektowi jest chęć połączenia Krakowa z Kielcami ścieżką rowerową.
Burmistrz Buska-Zdroju Jerzy Szydłowski, który przewodniczy komitetowi poinformował, że odbyły się już pierwsze rozmowy z wicewojewodą Michałem Skotnickim, który pełni rolę łącznika między komitetem sterującym a rządem. Zapowiedział także spotkania z przedstawicielami PKP PLK oraz Polregio.
– Będziemy zbierać informacje dotyczące niezbędnych analiz oraz tego, jak powinien wyglądać model finansowania inwestycji. Chcemy także tworzyć struktury robocze. Po 14 maja planujemy udać się do Ministerstwa Infrastruktury, aby rozmawiać o dalszych działaniach – powiedział Jerzy Szydłowski.
Wicewojewoda świętokrzyski Michał Skotnicki ocenił, że projekt… – cały artykuł i galeria zdjęć z wydarzenia na źródłowej stronie Radia Kielce
🟥 JKR: Powtórzę to co napisałem 7.05.2026 pod wcześniejszym artykułem na ten temat.♂ :
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (w skrócie PLK) to spółka odpowiadająca za zarządzanie państwową siecią linii kolejowych w Polsce liczącą 18 634 kilometrów oraz odpowiedzialna za zarządzanie i synchronizację ruchu ok. 5 tys. pociągów pasażerskich i towarowych należących do 123 licencjonowanych przewoźników (stan na 2022 rok). Spółka odpowiada również za opracowywanie i aktualizowanie rozkładu jazdy pociągów w skali całego kraju.
PLK z racji tego, że są poważną firmą, działającą w realnej rzeczywistości gospodarczej i ekonomicznej, nim przystąpi do inwestycji poddaje ją wpierw profesjonalnej wielokierunkowej analizie. PLK nie działa jak co niektóre samorządy, które przystępują do wielomilionowych inwestycji – z pominięciem choćby podstawowej analizy SWAT’ – tylko dlatego, że włodarz jeden czy drugi doznał olśnienia i ma wizję tej czy innej realizacji.
Odnosząc się do połączenia kolejowego Busko-Zdrój – Kraków, jak również do odtworzenia i rozbudowania lokalnej sieci kolei wąskotorowej na obszarze Ponidzia (o czym na przestrzeni minionych 8 lat wspominałem na łamach infoBusko.pl nie raz, na przykład tu: link♂) oświadczam, że jestem „ZA” jak najbardziej.
Uważam jednak, że oczekiwanie na to, że „tory spadną z nieba” trąca infantylizmem. Myślę, że gdyby samorządy podeszły do tego zagadnienia w sposób właściwy i zamiast w minionych latach wydawać pieniądze na „Misie” inwestowały je w tory kolejowe na swoim terenie, to już dawno jeździlibyśmy sobie sprawnie, bezpiecznie, ekologicznie i tanio po Ponidziu, jak i do Krakowa również 🙂
________________________
◙ Podobne informacje:
🟥 Koszmarny upadek rowerzystki na buskiej „Mickiewce” [FOTO, RELACJA ŚWIADKA]
RK: W Łopusznie za 2,2 mln zł powstaną baseny letnie. A w Busku? Kładka na Górkę za…9,5 miliona





























21 odpowiedzi do “🟥 Przedstawiciele 15 samorządów podpisali 7 maja w Busku-Zdroju list intencyjny dotyczący wspólnych działań na rzecz budowy nowej linii kolejowej z Krakowa do Buska przez Zastów, Proszowice, Kazimierzę Wielką i Wiślicę 🟥 JKR: Gdyby samorządy zamiast wydawać pieniądze na „Misie” inwestowały w tory kolejowe na swoim terenie to…”
Cóż szkodzi obiecać?
Rak samo:,
Cóż szkodzi zorganizować konferencję prasową, by fotografowie mogli uwiecznić uhahane gęby wielojadrncyjnych, co to nawet nie pamiętają, kiedy podróżowali autobusami lub pociągami.
Będę wdzięczny za informację ile Gminę B-Z kosztowała to całe wydarzenie. Tylko na paluszkach i herbacie to się chyba nie odbyło. Było też pewnie co zakąsić i wypić, tak ważnych i strategicznych tematów nie nie załatwia się raczej o suchej twarzy.
Może radny Nowak zapyta.
Przy okazji proponuję, by zapytał też o koszty wyżerek dla oficjeli podczas 9bydwu dożynek.
Zgadzam się z poprzednikami.
Tym bardziej, że Złotousty Juruś nie na wszystkich oficjałkach pojawia się, lecz głównie na tych, na których jest co zjeść i wypić. Nie jest takim sztywniakiem, jak się wydaje.
Myślę, że się nie pomylę jeśli powiem, że moim zdaniem w temacie kolei dla Buska więcej niż Szydłowski i to całe gremium na zdjeciu zrobił buski aktywista pan Łukasz Nowak z Kolonii Górka, który od wielu już lat jest aktywny na tym polu. Wystarczy spojrzeć na jego wpisy w internecie by się o tym przekonać. Zdziwiony stąd jestem i niemiłe zaskoczony, że nie widzę go na żadnym zdjęciu z tego spotkania.
>>> Niezwykła ścieżka rowerowa po śladzie kolejki! Rusza budowa w powiatach kazimierskim i buskim <<<
○ Echo Dnia [19 lipca 2016]:
'' Całe przedsięwzięcie polega na budowie asfaltowej drogi dla rowerów, ale dostępnej też dla pieszych, zlokalizowanej w pasie zlikwidowanej kolejowej linii wąskotorowej. Całkowita długość trasy wynosi 37,9 kilometrów ''
Jeśli dobrze rozumiem to 10 lat temu, za marszałka Jarubasa, kosztem milionów ówczesnych złotych samorządowcy przebudowali istniejące tory kolejowe na ścieżkę rowerową. Obecnie zaś, po 10 latach, kosztem kolejnych dziesiątek czy może nawet setek milionów złotych samorządowcy (niektórzy ci sami) będą przebudować tę trasę rowerową na powrót na tory kolejowe dla pociągów. Tak?????
Chyba kogoś pogięło! Skoro Juruś nie wziął Nowaka na swoją listę Wyborcza do RM (w 2018 tak zrobił, Nowak kandydować z jego KW) to teraz miałby go wpuszczać na takie salony?! Pomyśl wpierw nim coś napiszesz! To nie jest pudełek.pl!
Łukasz Nowak nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu, gdyż jego wiedzą o kolei jest prawdopodobnie wieksza nie tylko od wiedzy gospodarza Jerzego Szydłowskiego ale i od sumy wiedzy wszystkich uczestników. I jak myślicie, co by było gdyby w trakcie obrad to wyszło na jaw? 😂
Podobnie na polu komunikacji samochodowej: Szydłowski z Nurkówną byli w radzie nadzorczej PKS Busko. Po firmie nie został kamień na kamieniu.
Teraz Szydłowski popierany przez Nurkownę bedzie kupował (prawdopodobnie chińskie) autobusy elektryczne, co ma służyć stworzeniu namiastki zniszczonej przez buskuch koryciarzy Państwowej Komunikacji Samochodowej.
„Podobnie na polu komunikacji samochodowej: Szydłowski z Nurkówną byli w radzie nadzorczej PKS Busko. Po firmie nie został kamień na kamieniu.”
Jeśli to prawda, to ja z góry mówię, że nic z tej inicjatywy nie wyjdzie. Dlaczego nie wyjdzie? Sądzę, że z prostej acz podstawowej przyczyny. Otóż dlatego, że żeby przywrócić do życia kolej z Krakowa na Ponidzie to potrzebny jest do tego „wskrzesiciel” a nie „grabarz”. Z przedstawionych informacji wynika wg. mnie, że Szydłowski to menadżer typu „grabarz” nie „wskrzesiciel”. Pani Nurek zresztą też. Stąd ja absolutnie nie powierzyłbym im kierowania przywróceniem do życia tej komunikacji. Jestem pewien, że ta inicjatywa tych 15 samorządów pod kierownictwem Szydłowskiego ograniczy się do medialnego „bicia piany” i skończy się fiaskiem.
A kto takich grabarzy wybrał? A no mundre Polocki. Najgorsze, że po tym co Juruś pokazał przez 2 lata znów go wybiorą.
Dwa lata rządów Szydłowskiego to parodia rządzenia – i coraz więcej Buszczan widzi to na własne oczy.
❌Miało być słuchanie mieszkańców. Jest PR.
❌Miała być nowa jakość. Są konferencje, zapowiedzi i polityczne gesty.
❌Miała być skuteczność. Jest coraz większe rozczarowanie.
❌Busko nie potrzebuje prezydenta od autopromocji. Kraków potrzebuje prezydenta, który dowozi sprawy mieszkańców.
Referendum nie byłoby awanturą. Referendum byłoby demokratycznym sposobem powiedzenia: dość tej parodii rządzenia.
Busko zasługuje na więcej.
Belka i Sienkiewicz mają rację. Państwo, a na pewno niektóre jego agendy, to ”chuj, dupa i kamieni kupa” (https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,16190392,skladanie-panstwa-z-kupy-kamieni.html)
Paweł Svinarski : Kolejne afery finansowe, kolejne kryzysy i za każdym razem ten sam problem – brak sprawczości, brak reakcji, brak odpowiedzialności….= https://www.facebook.com/watch/?v=981142737696872&rdid=x4mSvz3JvGmtmLDU
https://www.facebook.com/share/r/1Lwnbft847/
Po kliknieciu w link pokazuje się, że materiał udostępnia Jarosław Kruk.
Panie Kruk, skoro infobusko, to informuj Pan mieszkańców w zakresie tego, co się dzieje w Busku i okolicy, a nie zajmuj się Pan polityką i geopolityką. Przestań Pan promować tego wyjątkowo paskudnego i szkodliwego dla Polski i Polaków Brauna. Robi Pan bardzo źle. Poprzez promowanie tego jegomościa przykłada Pan rękę do działań szkodzacych Polsce i Polakom. Ponadto promowanie przez Pana kogoś takiego jak Braun daje świadectwo o Panu.
Proszę przeczytać sobie 5 ostatnich komentarzy, począwszy od wpisu „Do powyżej
12 MAJA 2026 O 23:37”, które znajdują się pod artykułem zat. 🟥 K. Oliwkiewicz: „Ile nas kosztował Radzanów???” – ciekawa lektura 🟥 A w „Spotted: Busko-Zdrój”…. 🟥 M.Maroński: „Szanowni Państwo, zbiornik retencyjny w Radzanowie…” [AKTUALIZACJA]
Ja nie będę się powtarzał. Napisałem to, co napisałem, i nie będę więcej tracił czasu. Panu się mówi, tłumaczy, a Pan dalej swoje, uparcie i ani kroku w tył. To jest dokładnie tak, jak robi większość Polaków i większość mieszkańców Buska i okolic. Tyle się mówi, tyle tłumaczy, a tu żadnej poprawy, a potem się źle głosuje w wyborach, potem jest źle, tak w kraju jak i w Busku, więc potem się narzeka, a następnie dalej się nie słucha, nie poprawia, dalej robi źle, i dalej jest źle. Jeśli Pan nie zrozumie pewnych rzeczy, jeśli Pan nie zmieni swojego postępowania, jeśli nie zaprzestanie Pan promowania szkodliwych dla Polski i Polaków postaci, to będzie to świadczyło o Panu, i to niestety negatywnie.
„Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą”. Jarosławie Kruk i ….., nie idźcie tą drogą.
Z wyrazami szacunku.
Kto i dlaczego dalej blokuję publikacje słynnego aneksu do raportu o post peerelowskich służbach specjalnych? https://youtube.com/shorts/EJbnu_iOpZI?is=Ym32a54IJpdwzw6Z
Mąż jest mechanikiem samochodowym, ale to nie przeszkodziło należącej do PSL radnej z Radomia prosić marszałka Mazowsza Adama Struzika z PSL , aby rozważył jego kandydaturę do rady nadzorczej szpitala
https://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,32788402,jak-radna-z-psl-posade-dla-meza-u-marszalka-struzika-zalatwiala.html
Czy radna Anita Koniusz z PiS, członek zarządu województwa świętokrzyskiego, straci mandat? Czy to sprawi, że PiS straci władzę w Świętokrzyskiem?!
https://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,32784310,mowil-o-ciosie-w-plecy-ze-strony-pis-teraz-chce-doprowdzic.html
Histmag.org: „Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić”. Do kogo Piłsudski skierował słynne słowa? https://historia.wprost.pl/10268052/wam-kury-szczac-prowadzac-a-nie-polityke-robic-do-kogo-pilsudski-skierowal-slynne-slowa.html
Nie dajmy sobie wmówić, że w referendum chodzi tylko o odwołanie Aleksander Miszalski.
Odwołanie Rada Miasta Krakowa jest tak samo ważne jak odwołanie Miszalskiego. To oni głosuje wszystkie podwyżki, podatki, opłaty. To oni na wniosek Miszalskiego wprowadzili SCT.
To Rada Miasta przepycha kolejne kredyty na wniosek Miszalskiego, zadłużając Kraków na kolejne pokolenia.
Bez posłusznej większości Aleksander Miszalski nie miałby jak przepychać wielu szkodliwych decyzji dla mieszkańców Krakowa.
Dlatego referendum to nie tylko ocena jednej osoby.
To decyzja o całym układzie rządzącym miastem.
24 maja głosujemy TAK za odwołaniem prezydenta i TAK za odwołaniem Rady Miasta Krakowa.
#ReferendumKraków #Kraków #24Maja
Sprawnie wybudować parking nie potrafi, zakupić autobusy też nie potrafi, za to potrafi zamknąć szkołę szybciutko „po trupach”