Bogdan Latosiński: Lekceważenie prawa i bezczelność przewoźnika przekracza jakiekolwiek granice. Bezradność, czy polityczne przyzwolenie? - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Bogdan Latosiński: Lekceważenie prawa i bezczelność przewoźnika przekracza jakiekolwiek granice. Bezradność, czy polityczne przyzwolenie?

29 listopada 2020 | Bogdan Latosiński fb 26.11.2020 / Jarosław Kruk 29.11.2020 | | 29 komentarzy
– Dzisiejszy poranek w Miasteczku Uzdrowiskowym! Bezradność, czy polityczne przyzwolenie? – to pytanie kieruję do Członka Zarządu Województwa Pana T. Jamki, który sprawuje nadzór nad departamentem infrastruktury, transportu i komunikacji w urzędzie marszałkowskim, którym kieruje Pani A. Grzela.pisze na swoim fb profilu Bogdan Latosiński, przewodniczącym Rady Nadzorczej MPK Kielce, poseł PiS na  Sejm VIII kadencji.

Dzisiejszy poranek spędziłem w Busku Zdroju obserwując, jak funkcjonuje transport publiczny w tej miejscowości. To co zobaczyłem nie da się w kilku zdaniach opisać. Lekceważenie prawa i bezczelność przewoźnika przekracza jakiekolwiek granice. Mało, że przed planowanym odjazdem autobusu MPK, jedzie bus ,,widmo”, czyli kurs nie ujęty w rozkładzie to dodatkowo ten z planowanym odjazdem (w tym przypadku z godz. 7.00) celowo opóźnia odjazd, czekając z pasażerami, aż podjedzie ten podstawiony, odjechał o godz.7,10. Gdy podjechał ten dodatkowy, czekała na mnie wielka niespodzianka! Za kierownicą busa odjeżdżającego o tej samej godzinie co MPK ,,siedzi” sam szef stowarzyszenia ,,Bezpieczny Autobus”, które to stowarzyszenie wraz z przewoźnikiem (wszystko mi wolno), złożyło doniesienie do prokuratury na Zarząd Spółki MPK o działanie na szkodę Spółki i Miasta.

►RK [15.11.2020]: – W Busku-Zdroju pieszy potrącony przez samochód. Mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala

Pan prezes , jak się za kilkadziesiąt minut okazało zawrócił (pewnie nie miał pasażerów), gdyż ku mojemu zdziwieniu podjechał tym samym busem, na parking, zrobił nam zdjęcie, ja oczywiście panu prezesowi pomachałem. Po upływie kilkunastu minut ,,odwiedziła” nas Straż Miejska z Buska Zdroju. Serdecznie pozdrawiam, tak kontrolujących w ten mroźny poranek Panów ze straży miejskiej , jak również ślę specjalne ukłony dla Pana Komendanta. Poniżej na zdjęciach odjazdy konkurencji, tuż przed autobusami MPK (zdjęcie nr 1,2,3,4,). Odjazd autobusu MPK linii 208 z Buska to 7,15 .

Upływają kolejne, już nie tygodnie, lecz miesiące, a bierność urzędnicza cały czas trwa! Osoby odpowiedzialne za nadzór i kontrolę przewoźników w tej kwestii nic nie zrobiły. Nikt z decydentów, jak widać nie widzi tej ,,patologi”! Pewnie żyją w innym świecie bo to, że nie korzystają z usług tego przewoźnika to oczywiste.

Również tego problemu nie widzą Samorządowcy odpowiedzialni za nadzór nad funkcjonowaniem tych urzędów. A przecież brak odpowiedniej reakcji na notoryczne łamanie prawa to akceptacja bezprawia, która łamie zasady uczciwej konkurencji i podważa wiarygodność państwa wobec obywateli. To nie jest, jak to usprawiedliwiają decydenci swoją ,,nieudolność” lub panujący ,,układ” z przewoźnikiem, że jest to ,,wojna konkurencyjna przewoźników”.

► naszemiasto.pl [16.11.2020]: – Śmierć w Busku. Lekarze przegrali walkę o życie mężczyzny potrąconego przez samochód

Głusi są na sygnały o pogarszającej się jakości tej usługi, o panującym chaosie i bezprawiu. Pamiętajcie, funkcje które sprawujecie z woli wyborców są określone czasowo, a ,,twarz” pozostaje na całe życie. Jak uważacie, że nie ma problemu to zapraszam, pokażę Wam, jak jest naprawdę co tolerujecie, a tym samym akceptujecie. Po raz kolejny apeluję do koleżanek i kolegów z Prawa i Sprawiedliwości pełniących funkcję radnych w sejmiku województwa Świętokrzyskiego oraz radnych rady powiatu kieleckiego, przerwijcie ten łańcuch bezsilności, nie kontynuujcie polityki transportowej poprzedników, której efektem była całkowita zapaść podmiejskiego transportu publicznego. Powiedzcie zdecydowane ,,Nie” łamaniu prawa w tym zakresie!

Bogdan Latosiński FB [27.11.2020]:Dziś, Kielce ul. Żytnia! Przewoźnik nie tylko ośmiesza urzędy, łamie prawo, ale również lekceważy pasażerów. – To właśnie jest powodem, że wpływają do nas kolejne prośby od mieszkańców o uruchomienie kolejnych połączeń!

Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś kto ma ustawowy obowiązek nadzoru nad wydawanymi zezwoleniami ktoś, kto za to bierze pieniądze poszedł ,,po rozum do głowy” i spojrzał na ten precedens z poczucia obowiązku, że tolerowanie tej patologi to nie tylko psucie państwa prawa, nie tylko działanie na szkodę ,,uczciwych”, przewoźników przestrzegających prawo, płacących podatki, zatrudniających pracowników na ,,cywilizowanych” zasadach, to przede wszystkim działanie na szkodę pasażerów, a tak znaczne skracanie czasu przelotu w rozkładzie to realne niebezpieczeństwo, które może doprowadzić do tragedii.

Poniżej przedstawiam kserokopie dwóch rozkładów tego oficjalnego, zatwierdzonego przez Urząd Marszałkowski Busko – Kielce (zdjęcie nr 5), oraz tego stosowanego przez przewoźnika Busko – Kielce (zdjęcie nr 6), proszę porównać czasy odjazdu, przyjazdu, czy też godziny odjazdu np. z Chmielnika! Jak różne są godziny przejazdu pomiędzy miejscowościami, jak różne są tz. prędkości komunikacyjne, których łamanie stwarza ogromne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

29 odpowiedzi na “Bogdan Latosiński: Lekceważenie prawa i bezczelność przewoźnika przekracza jakiekolwiek granice. Bezradność, czy polityczne przyzwolenie?”

 1. optyk pisze:

  Panie Bogdanie widzę, że Pan to masz chyba bielmo na oczach. Obecny PiS to moim zdaniem nie Prawo i Sprawiedliwość ale Pic i Spolegliwość

 2. By żyło się lepiej! pisze:

  Morawica buduje obwodnicę, Chmielnik buduje obwodnicę, a Busko buduje najdroższą tężnię, kładkę do nieba i fafnastą fontannę. By żyło się lepiej! https://www.radio.kielce.pl/pl/wiadomosci/w-busku-powstanie-nowy-deptak,118100

 3. Artur do By żyło się lepiej pisze:

  No tak bo jak jakaś droga lub obwodnica się buduje przy danej gminie to znaczy że to gmina buduje no fajne myślenie kolego. Chmielnik i Morawica nie budują żadnych obwodnic.
  Te obwodnicę o których ty mówisz to obwodnicę KRAJOWE które buduje GDDKiA. Droga krajowa 73 Morawica Brzeziny to tzn obwodnica Morawicy która teraz jest budowana przez GDDKiA. Obwodnica Chmielnik droga krajowa 73 i 78 to obwodnica budowana przez GDDKiA. Na koniec napisze że wystawy tylko sprawdzić czyje są te obwodnicę i kto je buduje. Ja to dalej czekam jak GDDKiA łaskawie przyłączy w Busku ulice Kazimierza Wielkiego do drogi krajowej 73.

 4. Wieczorne rozważania, czyli "w reście żem cie dopod w agreście..." pisze:

  Każdy z nas wie, że na świecie są ludzie i ludziska. Są mądrzy i głupcy, są kulturalni i chamy, są ludzie skromni i pyszni, są empatyczni, wyrozumiali i są aroganccy, bezczelni, bezwzględni, są uczciwi i są złodzieje, są ludzie honorowi, a są też i kanalie, łapówkarze, i innej maści szelmy. W komentarzach także widać „przekrój społeczny” i widać po wpisach, kto ma jakąkolwiek wiedzę, a kto się wymądrza, choć tak naprawdę bardzo mało wie i tym samym jednocześnie się kompromituje. Nie tylko z tego co ktoś pisze można wyciągnąć pewne wnioski, ale także z tego jak pisze, czyli kłania się stylistyka i ortografia. Jeśli ktoś „bełkocze”, do tego „sadzi” błędy, to moim zdaniem taka osoba ma małą wiedzę, a tym samym blade pojęcie o świecie. Jeśli ktoś nie potrafi poprawnie pisać, czy to pod względem stylistycznym czy gramatycznym, oznacza to że mało czyta, a jak mało czyta to i mało wie. Wyjątkiem może być osoba z dysleksją czy dysortografią, aczkolwiek spotkałem się z opiniami, iż nie ma czegoś takiego jak dysleksja czy dysortografia, a dawniej takie osoby określało się mianem… Nie będę cytował tego słowa. Powiedzmy dyplomatycznie i poprawnie politycznie, że były to osoby o nie najwyższych zdolnościach. Co mnie jednak zainspirowało do tego wywodu? Ano pewien wpis, komentarz, na który przed chwilą przez zupełny przypadek się natknąłem. Znajdował się pod pewnym artykułem na tym portalu. Pozwolę sobie go zacytować:
  „Dobrze że w reście rozwija się ul.Grotta bo wierzdzając do miasta od strony Korczyna (…)”
  Zamiast WRESZCIE mamy „w reście”, a zamiast WJEŻDŻAJĄC mamy „wierzdzając”. Ile to błędów jest w wyrazie „wierzdzając”? Ano trzy. Na koniec pytanie: Jeśli oczywiście ta osoba nie cierpi na dysortografię, to jaki ma ona zasób wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości, jak nie potrafi poprawnie napisać kilku słów?

 5. "Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu" pisze:

  Tak z innej beczki…
  Jak słucham tych wszelakich „ekspertów” różnej maści, jak to głoszą te swoje teorie dotyczące koronawirusa, pandemii, to flaki mi się wywracają. Różne idiotyczne obostrzenia i ograniczenia, wzajemnie się wykluczające, bezsensowne, siedzieć w domu, nie ruszać się za próg, itd. A co teraz? Teraz różnej maści „eksperci” biadolą, że ludzie przytyli, bo siedzą w domu i mają mało ruchu. Nawet WHO już biadoli o tym. To zdecydujcie się w końcu, czy ludzie mają siedzieć za przeproszeniem na d…e, czy mają się ruszać. W dzisiejszych Faktach na TVN-ie usłyszałem, że „Od marca w czasie pandemii każdy z nas przytył średnio dwa kilogramy. W skali kraju my Polacy ważymy więc więcej o 76 tysięcy ton.” No ja pie….e. Jak widać nadal żyjemy w realiach takich jak w filmie „Miś”. Obejrzyjcie ten półminutowy fragment, bo naprawdę warto. Tylko patrzeć, jak PIS wymyśli podatek od wagi obywatela…

  http://www.youtube.com/watch?v=a8IxJvezw9U

 6. "Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu" pisze:

  Obywatel wraca z zagranicy i podczas odprawy słyszy:

  -Cztery kilo wam brakuje.
  -Schudłem cztery kilo.
  -No, słowem, przywozicie do kraju cztery kilogramy obywatela mniej.
  -Tak
  -A gdyby tak każdy wracał ze stratą paru kilo, było by nas mniej coraz, Polaków!

 7. Do powyżej pisze:

  O widać zamiłowanie do prlu xd

 8. Polska czy Polin pisze:

  „Polska czy Polin. Sekrety relacji polsko-żydowskich” książka Krzysztofa Balińskiego. Przerażający obraz Polski. Nasza ojczyzna podbita i zniewolona? https://www.youtube.com/watch?v=7kOqbdYvDZg

 9. Do Polska czy Polin pisze:

  Wiesz że ten twój komentarz jest oznaką antysemityzmu

 10. Dr Tomasz Domański: Zależy mi na prawdzie. Recenzje do książki "Dalej jest noc" pisze:

  https://emkielce.pl/publicystyka/dr-tomasz-domanski-zalezy-mi-na-prawdzie-recenzje-do-ksiazki-dalej-jest-noc Jest pan autorem recenzji książki: „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski, t. 1-2”, pod redakcją Barbary Engelking i Jana Grabowskiego. Co skłoniło pana do odpowiedzi naukowej?

 11. Wobec ataku medialnego na pracownika IPN dr. Tomasza Domańskiego pisze:

  https://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/komunikaty/96258,Wobec-ataku-medialnego-na-pracownika-IPN-dr-Tomasza-Domanskiego.html Instytut Pamięci Narodowej w swoich działaniach kieruje się zasadą wolności badań naukowych, podkreślając wymogi rzetelności naukowej, oparte na poszanowaniu źródeł oraz ich wykorzystaniu w zgodzie z zasadami warsztatu historyka-naukowca. Przyjęte w świecie naukowym procedury recenzyjne opublikowanych opracowań są narzędziem służącym właśnie ochronie wolności i poziomu merytorycznego badań naukowych. Publikowanie naukowych recenzji i artykułów recenzyjnych, utrzymanych w tonie polemiki źródłowej, opartej na szacunku dla świadectw opisywanej epoki, jest jednym z fundamentów poszukiwania prawdy i promowania wysokich standardów badawczych.

  Pracownicy Instytutu zawsze mieli świadomość, że w wolnym świecie wskazywanie potknięć, uchybień warsztatowych, niedopatrzeń czy wreszcie świadomych manipulacji niektórych autorów, aspirujących do miana badaczy dziejów, może się spotkać z wybuchami agresji czy wystąpieniami publicystycznymi odległymi od zasad merytorycznej polemiki naukowej.

  Po raz kolejny obiektem takiego ataku jest dr Tomasz Domański, który podjął się analizy źródłowej sposobu wykorzystania świadectw epoki m.in. przez prof. Jana Grabowskiego. O jakości pracy naukowej dr. Domańskiego najlepiej świadczy opublikowany przez niego materiał Korekta obrazu? Refleksje źródłoznawcze wokół książki „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski”, z którym czytelnicy mogą zapoznać w Internecie pod adresem: https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/65746,Korekta-obrazu-Refleksje-zrodloznawcze-wokol-ksiazki-Dalej-jest-noc-Losy-Zydow-w.html i zestawić treść z recenzowaną publikacją.

  Sam fakt, że dr Domański podjął trud merytorycznej analizy źródłowej publikacji, której współredaktorem i autorem jednej z części jest prof. Grabowski, niejednokrotnie spotykał się z jego agresją, daleką od zasad rzetelności i poszanowania prawdy, jakie powinny cechować dyskusję naukową.

  Po raz kolejny Jan Grabowski podjął atak 25 kwietnia 2020 roku w publikacji na portalu jewish.pl. Lektura tego tekstu najlepiej obnaża metody i poziom intelektualny tego typu publicystycznych przejawów agresji. Jest on dostępny pod adresem https://jewish.pl/pl/2020/04/25/nacjonalistyczna-ofensywa-na-temat-historii-zaglady/

  Instytut stoi na stanowisku, że prawdziwy trud badawczy, oparty na szacunku dla materiału źródłowego, bez trudu przetrwa takie napaści.

 12. Nie ma wolności bez prawdy pisze:

  „Moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi”.
  O kim mowa? O Jarosławie i Lechu Kaczyńskich. Kim był ojciec Kaczyńskich? Nigdy o nim nic nie słychać było w mediach, a i synowie też praktycznie wcale o nim nie mówili. „Boże chroń Polskę przed moimi synami” – dlaczego bracia Kaczyńscy nie wspominali o ojcu? i „Nawet ojciec Kaczyńskich BAŁ SIĘ swoich synów”. Polecam obejrzeć kilka filmików na ten temat. Naprawdę warto. Ja też wielu rzeczy nie wiedziałem.

  http://www.youtube.com/watch?v=rc5prk0FcbM

  http://www.youtube.com/watch?v=lzFydBTEO0Q

  http://www.youtube.com/watch?v=F6AiUYIcqXI

  http://www.youtube.com/watch?v=Q2xvmbYZ9T4

 13. Krzysiek pisze:

  „(…) bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi.”
  Czy to określenie nie pasuje aby idealnie do pewnej osoby na eksponowanym stanowisku w Busku?
  Czy ten ktoś na przestrzeni kilku lat „pozbył” się wszystkich ze swojego grona, którzy byli mądrzejsi od niego? Czy ta osoba otacza się tylko wiernopoddańczymi i ślepo posłusznymi personami? Jakie mogą być efekty rządów kogoś, kto sam reprezentuje sobą dość niski poziom, a praktycznie wszystkich mądrych, światłych ludzi, pozbył się ze swojego otoczenia?

 14. KRUKU!!!!!!!!!!!!!!!!! ŚPISZ??????? DAWAJ ARTYKUŁ, NIE ŚPIJ, POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisze:

  „Potwierdziły się informacje Radia Kielce. Karolina Kępczyk nie będzie już dyrektorem Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.”

  Następcą będzie TOMASZ ŚLEDŹ

  źródło: Radio Kielce

 15. Czy to prawda, że studnie kanalizacyjne w Szczaworyżu są skręcone? pisze:

  Czy to prawda, że do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęło doniesienie na MPGK o podejrzeniu, że w trakcie budowy sieci kanalizacyjnej w Szczaworyżu studnie kanalizacyjne zostały wykonane niezgodnie z warunkami technicznymi określonymi w przetargu?

 16. czy to prawda? pisze:

  czy to prawda, że po raz pierwszy w historii MPGK dyrektorem do spraw technicznych jest osoba nie posiadająca odpowiedniego wykształcenia kierunkowego i nie posiadająca odpowiednich uprawnień budowlanych?

 17. Do czy to prawda? pisze:

  Nie

 18. rewizor pisze:

  jesteś pewny? 😉

 19. XD pisze:

  rewizor
  30 LISTOPADA 2020 O 16:10
  jesteś pewny? 😉

  Da

 20. Wojtek pisze:

  https://infobusko.pl/bcpl-uzdrowisko-czy-blokowisko/

  https://infobusko.pl/25903-2/

  Tzn Blokowisko jak to się straszyło tym słowem ludzi A w rzeczywistości to dwa bloki na ulicy Grotta zostało przegłosowane ZA na ostatniej sesji. Dzięki radnym nasze miasto będzie nowoczesne przyjazne dla nowych ludzi jak i nowego pokolenia. A da osób którzy widzą problem w tej inwestycji polecam odsłuchać tej piosenki https://m.youtube.com/watch?v=6rnJosYUAQo

  Dziękuję za uwagę.

 21. Wojtek pisze:

  A dla *

 22. Czy to prawda, że kanalizacja ulicy Zdrojowej też została skręcona? pisze:

  Czy to prawda, że kanalizacja ulicy Zdrojowej też została skręcona, że nie została wykonana zgodnie z dokumentacją przetargową?

 23. Czy to prawda, że do zabudowy Maskalisu wzdłuż ul. Waryńskiego użyto elementów gorszej jakości niż zakładała dokumentacja przetargowa? pisze:

  Czy to prawda, że do zabudowy Maskalisu wzdłuż ul. Waryńskiego użyto elementów gorszej jakości niż zakładała dokumentacja przetargowa?

 24. Czy to prawda, że niewłaściwie został wykonany remont kanalizacji na ul. Kusocińskiego? pisze:

  Czy to prawda, że niewłaściwie został wykonany remont kanalizacji na ul. Kusocińskiego i z tego powodu mieszkańcy mają problemy?

 25. Marcin pisze:

  Czy to prawda, że do zabudowy Maskalisu wzdłuż ul. Waryńskiego użyto elementów gorszej jakości niż zakładała dokumentacja przetargowa?
  1 GRUDNIA 2020 O 07:37
  Czy to prawda, że do zabudowy Maskalisu wzdłuż ul. Waryńskiego użyto elementów gorszej jakości niż zakładała dokumentacja przetargowa?

  Czy to prawda, że niewłaściwie został wykonany remont kanalizacji na ul. Kusocińskiego?
  1 GRUDNIA 2020 O 11:04
  Czy to prawda, że niewłaściwie został wykonany remont kanalizacji na ul. Kusocińskiego i z tego powodu mieszkańcy mają problemy?

  A w tej bajce były jeszcze słonie?

 26. Jak muszkieter szpadą wywija, to w końcu się doigra... pisze:

  Właśnie cofnięto Muszkieterowi uzgodnienie zasad korzystania z przystanków na terenie Gminy Busko, motywując to licznymi kursami, które przewoźnik wykonywał, a nie miał ich w rozkładnie jazdy, co potwierdza monitoring.

  Źródło: Facebook – MPK Kielce

 27. Łukasz Nowak pisze:

  Tymczasem – jak informuje FB MPK – buski ZUK cofnął muszkieterowi zgodę na korzystanie z przystanków z powodu łamania prawa przez tego pseudo-przewoźnika.

  Zabiegałem to działanie od dłuższego czasu. Gratuluję władzom Buska zgodnej z prawem decyzji. Teraz pora na pozostałe gminy.

  Kto muszkietem wojuje… 😀

 28. Skandal !!! pisze:

  Ustrój komunistyczny upadł 31 lat temu. Od 16 lat jesteśmy członkiem Unii Europejskiej. Niestety pewne rzeczy z tamtego ustroju nadal tkwią w naszej rzeczywistości i to te najgorsze. Jak wiemy propagowanie ustrojów totalitarnych, w tym komunistycznego, jest przestępstwem. Szkoda, że nie jest przestępstwem stosowanie pewnych praktyk iście rodem z PRL-u. Brak wolności słowa, cenzura i powszechna w mediach propaganda cechująca się kłamstwami i manipulacjami przepełniała czasy słusznie minione. Artyści filmowcy, muzycy, nie mogli nic zrobić bez zgody cenzury. Mamy rok 2020, a w Polsce niektóre media są niestety w rękach potomków i członków rodzin dawnych funkcjonariuszy systemu komunistycznego, działaczy PZPR, UB-eków, SB-eków, którzy niekiedy byli wykolejeńcami, alkoholikami, którzy nie radząc sobie z stresem znęcali się nad własnymi rodzinami. Ci potomkowie i członkowie rodzin, te parszywe ścierwa bez honoru, bez zasad, zachowują się podobnie jak ich tatusiowie, czy dziadkowie. To oburzające, skandaliczne i niedopuszczalne, że w wolnej niepodległej Polsce nadal mamy przejawy manipulacji i cenzury. Ostatnio byłem świadkiem, jak na jednym z portali internetowych, wykasowano komentarze internautów, które nie były wulgarne czy obraźliwe. Po prostu coś komuś nie pasowało i je wycięto. To nie pierwszy raz zresztą, bo podobne praktyki obserwowałem już wielokrotnie na przestrzeni lat. Brzydzę się takimi zachowaniami i takimi osobami, które nadal stosują cenzurę i „kneblują” ludziom usta. Jest to dla mnie oburzające i skandaliczne, że 31 lat po upadku ustroju komunistycznego, ustroju w którym mój świętej pamięci dziadek, były żołnierz Armii Krajowej, człowiek honorowy, był wielokrotnie zatrzymywany, więziony i torturowany w UB-eckiej katowni, potomkowie i członkowie rodzin komunistów, oprawców i zbrodniarzy komunistycznych mają w swoich rękach media w wolnej Rzeczypospolitej i stosują 31 lat po upadku komuny cenzurę. Hańba takim osobom!

 29. Do Redakcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisze:

  Wysłałem dwa lub trzy razy jeden i ten sam komentarz i nie opublikował się. Proszę o interwencję i spowodowanie, aby mój wpis sią wyświetlał, oczywiście w jednej sztuce, bez duplikatów.
  Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl