RK: Ośrodek zdrowia w Szczaworyżu zostanie zlikwidowany? Konferencja prasowa w Szczaworyżu. [VIDEO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Ośrodek zdrowia w Szczaworyżu zostanie zlikwidowany? Konferencja prasowa w Szczaworyżu. [VIDEO]

17 marca 2021 | Radio Kielce Marta Gajda 16.03.2021 / busko.com.pl 17.03.2021 / Jarosław Kruk 17.03.2021 | | 89 komentarzy

Co dalej z ośrodkiem zdrowia w Szczaworyżu w gminie Busko-Zdrój? Zgodnie z decyzją buskich radnych przychodnia ma zostać zamknięta z końcem marca tego roku. Mieszkańcy nie zgadzają się na likwidację placówki. W tej sprawie zebrano około tysiąca podpisów. – informuje portal Radio Kielce

16.03.2021 Szczaworyż. O 15:30 rozpoczęło się spotkanie z mieszkańcami dotyczące m.in. likwidacji przychodni. Przy mikrofonie radny sejmiku i przewodniczący komisji zdrowia, Maciej Gawin  / Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Pomoc zadeklarował radny sejmiku i przewodniczący komisji zdrowia, Maciej Gawin♂. Podczas spotkania z mieszkańcami oznajmił, że w przyszłym tygodniu podczas na komisji zdrowia zainteresuje radnych tym problemem i przytoczy stanowisko mieszkańców Szczaworyża.

Podkreśla, że to niezmiernie ważne, aby przychodnia funkcjonowała przynajmniej w tym trudnym okresie pandemii. Dodał, że sprawą mocno zainteresował się minister Michał Cieślak.

>>> Likwidacja ośrodka zdrowia w Szczaworyżu głównym tematem spotkania (video)  <<<
busko.com.pl [17.03.2021]: W trakcie wtorkowej konferencji pod ośrodkiem zdrowia w Szczaworyżu Maciej Gawin – Radny sejmiku, przewodniczący komisji zdrowia zadeklarował pomoc mieszkańcom w utrzymaniu przychodni♂

Przeciwna likwidacji jest radna Buska-Zdroju, Magdalena Konieczna-Różycka. Jak mówi – ośrodek, który funkcjonował wiele lat w wyniku zaniedbań nie został wyremontowany, Zaznacza, że to głownie na gminie ciąży obowiązek zabezpieczenia podstawowej opieki zdrowotnej i każdy mieszkaniec ma do niej prawo.

Pomimo faktu, że gmina posiada środki finansowe, nie przeznacza ich na realizację potrzeb mieszkańców. Mam nadzieję, że wsparcie radnego pozwoli zrealizować nasze zamierzone cele i ośrodek zdrowia będzie mógł w tym miejscu pozostać – zaznacza.

Radna Anna Lach dodała, że dobro mieszkańców powinno być priorytetem w realizacji zarządzania polityką rozwoju gminy.

Ośrodek zdrowia znajduje się w niemal 100-letnim budynku. Powodem zamknięcia przychodni jest m.in. zły stan obiektu oraz coraz mniejsza liczba pacjentów.

Jeśli przychodnia rzeczywiście zostanie zamknięta, to…– cały artykuł i galeria zdjęć na źródłowej stronie Radio Kielce

 

◙ Podobne informacje:

Szczaworyż: Ludzie listy piszą nawet w małej wiosce. Ciężka jest od listów torba listonosza

Społeczny Komitet Protestacyjny Obrony Ośrodka Zdrowia w Szczaworyżu: Pismo do Burmistrza Waldemara Sikory

TVP1: Zamknięcie ośrodka zdrowia w Szczaworyżu tematem wtorkowego ALARMU! [AUDIO]

RK: W Szczaworyżu zostanie zlikwidowana przychodnia. Mieszkańcy nie zgadzają się [AUDIO]

NM: Park linowy w Małpiaku i nowoczesne boiska przy skateparku. Będzie mega atrakcyjnie w Busku-Zdroju! JKR: A co z 47 sołectwami? co ze Szczaworyżem?

Wielki na prawie 30 metrów okręt za 400 tys. opodal tężni kolejną atrakcją w Busku-Zdroju

Do Redakcji: „Śmieci idą w górę podobnie jak zarobki Pana Prezesa Kryczki”

PRZYWRÓCIĆ GODNOŚĆ GMINIE I JEJ MIESZKAŃCOM – protest pod buskim magistratem, 25.06.2020 – FOTOGALERIA

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

89 odpowiedzi na “RK: Ośrodek zdrowia w Szczaworyżu zostanie zlikwidowany? Konferencja prasowa w Szczaworyżu. [VIDEO]”

 1. Do: burmiszczu sikora co zrobiles z pieniędzmi na remont Ośrodka od Wojewody pisze:

  A kiedy były burMiszcz Gajewski wyjaśni ponoć fikcyjny remont kotłowni BSCK? Kiedy wytłumaczy co się stało z tamtymi pieniędzmi?

 2. Do powyżej pisze:

  Ulica Czernikiewicza za 4miliony ?
  Można prosić o jakieś potwierdzenie tej kwoty?

 3. zatkało kakao do : Do powyżej 18 MARCA 2021 O 08:12 pisze:

  „Ulica Czernikiewicza za 4miliony ?
  Można prosić o jakieś potwierdzenie tej kwoty?”

  nie 4miliony ale 4.281.544 zł 28 gr, dowód jest u redahtorka: https://infobusko.pl/do-redakcji-miliony-na-czernikiewicza-a-polna-nadal-w-pola/ „Jarosław Kruk: Przedstawiony powyżej temat przypomniał mi rozmowę sprzed kilku lat, w trakcie której znajomy developer stwierdził, że wie skąd wywodzi się nazwa „droga”. Jego zdaniem, jest prawdopodobne, że nazwa wzięła się stąd, że w rzeczy samej droga bywa droga. W przypadku mierzącej ok. 120 m długości ul. Józefa Czernikiewicza, przy koszcie 4.281.544 zł 28 gr, wychodzi, że jeden jej metr wart jest ok 35.680 zł – istotnie drogo…”

 4. Czy to prawda, o czym informował Radny Łukasz Szumilas, że za rządów burmistrza Gajewskiego, obecnego radnego, w ramach rozbudowy BSCK osobliwie zmodernizowano kotłownię BSCK? pisze:

  Czy to prawda, o czym informował Radny Łukasz Szumilas, że za rządów burmistrza Witolda Gajewskiego, obecnego radnego, w ramach rozbudowy BSCK modernizowana była kotłownia i czy to prawda, że dopuszczono się przy tej okazji dużych przekrętów? Czy to prawda, że to co było w planach i za co miasto zapłaciło grube tysiące bo według rachunków od wykonawców jakoby w kotłowni BSCK zostało to zrobione, a to co tam faktycznie zostało zrobione i co jest, to dwa skrajnie różne światy?

 5. Do powyżej do zatkało kakao do : Do powyżej 18 MARCA 2021 O 08:12 18 MARCA 2021 O 09:28 pisze:

  Przeanalizowałem dokładnie ten artykuł i nie ma jakiego kolejek potwierdzenia ile kosztowała Ulica Czernikiewicza.

 6. Do powyżej pisze:

  Więc dalej pytam Ulica Czernikiewicza za 4miliony ?
  Można prosić o jakieś potwierdzenie tej kwoty?

 7. busko pyta pisze:

  To oni są za czy przeciw Strajkowi Kobiet i PiS? Czy jeden z nich przypadkiem nie lajkowął marszu w Busku na którym wulgarnie wyzywano partię rządzącą? To jak to jest? Jest koleś w PiS i daje polubienia marszom na którym wyzywają jego partię? Rozumie ktoś coś z tego?

 8. okulista do: Do powyżej do zatkało kakao do : Do powyżej 18 MARCA 2021 O 08:12 18 MARCA 2021 O 09:28 18 MARCA 2021 O 09:49 pisze:

  „Przeanalizowałem dokładnie ten artykuł i nie ma jakiego kolejek potwierdzenia ile kosztowała Ulica Czernikiewicza.” tak mówisz? stoi tam jak byk. no cóż, chyba na dodatek ślepota dopadła. moja babcia też tak miała na krótko przed

 9. Okulista Do słabego okulisty pisze:

  Widze ze ty to masz dobitną wadę wzroku. Autor artykułu jak i redaktor podają cenę 4 miliony bez jakiegokolwiek potwierdzonego źródła.

 10. Andrzej pisze:

  To akurat jest bardzo ciekawe że autor z redaktorem podają liczby bez żródła.

 11. oooooo pisze:

  Podobno MPGK projektuje kanalizację sanitarna we wsi Widuchowa, a przecież na ostatniej sesji Burmistrz mówił, że nie będzie w przeciągu 5 lat inwestycji kanalizacyjnych na terenie gminy. Tylko zapytam co z projektem w Olganowie i Dobrowodzie? Ja jako mieszkaniec Olganowa chyba mam prawo wiedzieć, czy zostanie wyrzucony do kosza. Chyba w tym MPGK sami kompetentni ludzie są na pewno z kierunkowym wykształceniem.

 12. Do powyżej pisze:

  Wiesz jak ja traktuje podobno ?
  Jak zwykłą tanią plotkę bez pokrycia

 13. Hipokryzja tego portalu pisze:

  2 miliony poszło na drogo chodnik który poprawił bezpieczeństwo w 100%

 14. Pilne brak miejsc w Buskim szpitalu pisze:

  Patrząc na to że mamy okres pandemii a lekarzy brakuje do ratowania ludzkiego życia to reanimacja nierętownego ośrodka na wsi to skandal.

  https://echodnia.eu/swietokrzyskie/koronawirus-buski-szpital-na-granicy-wytrzymalosci-bedzie-20-dodatkowych-lozek/ar/c1-15495966

 15. zxc pisze:

  Projekt kanalizacji dla Widuchowy projektuje pan Rachuna z Kielc to prawda! nie jakaś plotka

 16. Do powyżej pisze:

  Na Targach Kielce brakuje lekarzy.
  Czy już dziś pacjenci z covid są wysyłani poza województwo.

 17. książę Aleksander Gorczakow do Do powyżej 18 MARCA 2021 O 11:31 pisze:

  „Wiesz jak ja traktuje podobno ? Jak zwykłą tanią plotkę bez pokrycia”
  Słynny rosyjski dyplomata i polityk książę Aleksander Gorczakow zwykł mawiać, że „nie wierzy w niezdementowane informacje”

 18. Do rosyjskiego pasjonaty lub bardziej ruskiej onucy pisze:

  Nie każdy musi coś dementować bo ty tego akurat chcesz.

 19. Haha pisze:

  Widać że ten portal został stworzony dla megalomanów którzy myślą że jak płacą podatki to musi być tak jak oni chcą. Od lat w Polsce nie ma takich bzdur więc lepiej niech tak dalej będzie.

 20. tak, Hipokryzja tego portalu nie ma granic pisze:

  kładka na górkę która poprawi bezpieczeństwo w 100% to zaledwie 12 milionów a redaktorek i inni zaściankowcy ujadają jak psy na listonosza

 21. Do speca od "rętowności", autora komentarza: Pilne brak miejsc w Buskim szpitalu 18 MARCA 2021 O 11:58 pisze:

  Primo: posłuchaj znawco ze zrozumieniem co jasno i wprost mówi na filmie Pan Maciej Gawin, radny sejmiku świętokrzyskiego, przewodniczący sejmikowej Komisji Zdrowia (10:00, https://youtu.be/sPF5Ezuz-O8?t=598) : „Ośrodki zdrowia w przeciwieństwie do szpitali, proszę państwa, pozwalają zarabiać, no, dość spore pieniądze”!!!! Widocznie drodzy państwo jest jeden, jedyny wyjątek od tej reguły co się nazywa Ośrodek Zdrowia w Szczaworyżu podległy burmistrzowi Sikorze i dyrektorowi SPZPOZ Klimczykowi, gdyż oni obaj twierdzą uparcie, że Ośrodek Zdrowia w Szczaworyżu jest nierentowny i dlatego dążą do jego likwidacji. Skoro wszystkie inne są dochodowe a ten, mimo że leczy sie w nim 500 a chce się leczyć 1000 osób, przynosi straty dla mnie jest jasne jak słońce, że przyczyna nie tkwi w Ośrodku tylko świadczy raczej o niewłaściwym zarządzaniu tym Ośrodkiem przez wymienione osoby decyzyjne.

  Secundo: Jeśli już musisz i chcesz dzielić się publicznie swoimi „mądrościami” to wpierw „specjalisto od rętowności” opanuj choćby podstawy ortografii.

 22. Chcą odwołania rady miejskiej w Starachowicach. Zarzucają radnym, że nie działają w interesie mieszkańców, a są całkowicie podporządkowani prezydentowi. pisze:

  Odwołania rady miejskiej chcą dwa działające w Starachowicach stowarzyszenia – Inicjatywa dla Starachowic i Wrażliwi Społecznie. Ten zamiar, działacze ogłosili dziś na konferencji prasowej. Z wcześniejszych informacji wynikało, że ich celem ma być odwołanie z funkcji prezydenta Marka Materka.

  Członkowie obu stowarzyszeń zarzucają radnym, że nie działają w interesie mieszkańców, a są całkowicie podporządkowani prezydentowi. Beata Gorczyca ze Stowarzyszenia Wrażliwi Społecznie mówiła, że radni nie są aktywni podczas sesji, a same posiedzenia trwają zbyt krótko. Kolejne argumenty za odwołaniem rady miejskiej to podniesienie opłat za śmieci bez kalkulacji kosztów oraz poparcie dla planów budowy spalarni odpadów w mieście.

  Dziś zostało złożone zawiadomienie o planie przeprowadzenia referendum do prezydenta miasta oraz do komisarza wyborczego. https://www.radio.kielce.pl/wiadomosci/chca-odwolania-rady-miejskiej-w-starachowicach,125226

 23. Do powyżej pisze:

  A podobno Starachowice to dobrze prosperująca gmina. Pan Kruk nawet stawiał za wzór pana Materka.

 24. Paprykarz Szczeciński pisze:

  Jak już sukienkowy położył łapę to po dobroci nie odda, ale można zapytać, czy nie zagrałby w pokerka o te parcele?

 25. Były M pisze:

  Czy sukienkowy ze Szczaworyza jest kapelanem Buskich i okolicznych służb mundurowych???tak tylko pytam;-)

 26. Do powyżej pisze:

  Kiedyś był a teraz to nie wiem. A co ?

 27. Nie 4 miliony, lecz 0,68 miliona zł... pisze:

  Witam wszystkich! Od wczorajszego wieczora nie było mnie tutaj i widzę, że komentarzy masa.
  Ktoś pytał kilkukrotnie i bezskutecznie o koszt remontu ul. Czernikiewicza. Proszę bardzo szanowny internauto, już Ci odpowiadam, bo widzę, że nikt nie raczył tego zrobić:

  „Więc dalej pytam Ulica Czernikiewicza za 4 miliony ?
  Można prosić o jakieś potwierdzenie tej kwoty?”

  Okazuje się, że ta kwota 4 mln jest NIEPRAWDZIWA!

  Podaję źródło:

  umig.busko.pl/urzad-miasta-i-gminy/18377-przetarg-nieograniczony-przebudowa-i-rozbudowa-chodnika-laczacego-ul-armii-krajowej-z-al-a-mickiewicza-w-busku-zdroju-z-przeznaczeniem-na-ciag-pieszo-jezdny-2.html

  „Przetarg nieograniczony: Przebudowa i rozbudowa chodnika łączącego ul. Armii Krajowej z al. A. Mickiewicza, w Busku-Zdroju z przeznaczeniem na ciąg pieszo-jezdny.”

  Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty – wartość: 687 175, 02 zł.

  dl.umig.busko.pl/bip/zp/2019/11/28/informacja_o_wyborze_rsid_271_55_2019_zp.pdf

  POZDRAWIAM!!!

 28. Nie 4 miliony, lecz 0,68 miliona zł... UZUPEŁNIENIE pisze:

  RĘCE OPADAJĄ !!! ŻENADA !!! ŻENADA !!! ŻENADA DO ENTEJ POTĘGI !!!

  Żenada tego, kto napisał list do redakcji i ŻENADA REDAKCJI, że potwierdziła tą informację o kwocie 4,2 mln zł. JA PIE…Ę !!!

  Wszedłem w ten artykuł:

  „Do Redakcji: Miliony na Czernikiewicza a Polna nadal w pola…”

  infobusko.pl/do-redakcji-miliony-na-czernikiewicza-a-polna-nadal-w-pola/

  Są dwa zdjęcia, a na jednym z nich jest tablica z kwota 4,2 mln zł, ale…
  ALE TO DOTYCZY PRZEBUDOWY UL. ARMII KRAJOWEJ !!!

 29. Do powyżej pisze:

  I wtedy w 2014 roku była gruntowna przebudowa ul Armii Krajowej gdzie została wybudowana nawet ulica Miodowicza i okoliczne parkingi przy ulicy Armii Krajowej.

 30. Do powyżej pisze:

  Artykuł z Data: 2014-04-08 12:04:57 na Busko.com

  „Przebudowa ulicy Armii Krajowej”

  „Inwestycja dofinansowana została z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych -etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.”

 31. Drodzy czytelnicy czy zostaliśmy celowo wprowadzeni w błąd czy redaktor Kruk jest nierzetelnym redaktorem który pisze byle pisać bez sprawdzenia? pisze:

  Drodzy czytelnicy tak jak w tytule.
  Ulica Czernikiewicza kosztowała 687 175, 02 zł a nie jak to napisał redaktor Kruk ponad 4 miliony.

  Te ponad 4 miliony to Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych -etap II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój.”

  Gdzie z tych ponad 4 milionów przez lata została przebudowana ulica Armii Krajowej.

 32. kierownik pisze:

  Zapowiadający spotkanie pomylił kartki, ponieważ nie powiedział kluczowego zdania – „z radością witamy kierowników i dyrektorów Uzdrowiska Busko – Zdrój”

  Maciej Gawin Dyrektor Szpitalu „Krystyna”
  Elżbieta Śliwa Kierownik Działu Buskowianka
  Magdalena Konieczna-Różycka Kierownik Działu Zamówień Publicznych

  Następnie powinien wymienić kluczowe osiągnięcia:
  1. Wygenerowanie strat w Szpitalu „Krystyna”.
  2. Brak umiejętności w pozyskaniu kredytów na rozwój zakładu i akcja wylewania zabutelkowanej wody mineralnej.
  3. Rozstrzygnięcie przetargu na rozbudowę Szpitalu „Krystyna” po roku od dnia ogłoszenia.

  W pierwszej kolejności powinniście się Państwo skupić na rzetelnej, uczciwej i efektywnej pracy zawodowej. Zaprezentować sukcesy na polu zawodowym oraz umiejętności menadżerskie a potem pouczać jak prawidłowo należy zarządzać jednostką samorządu terytorialnego. Z niecierpliwością czekam na konferencję pod Uzdrowiskiem gdzie zarządzający gminą przedstawia swoja wizję na rozwój spółki.

  Ponadto na konferencji zabrakło kluczowego ogłoszenia.
  W związku z dynamicznym rozwojem klubu Porozumienie Jarosława Gowina poszukujemy aktywnego członka na stanowisko kierownicze w Uzdrowisko Busko-Zdrój.

 33. Maciej Gawin Facebook 17.03.2021 21:16 pisze:

  Michał Cieślak
  Bardzo dziękuje Panu Maciejowi Gawinowi za postawę i zainteresowanie się tą bulwersującą sprawą.
  Rząd Zjednoczonej Prawicy w tym trudnym czasie wspiera samorządy lokalne również finansowo.
  Gmina Busko – Zdrój w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzymała kilka miesięcy temu ponad 8 milionów złotych – będą kolejne środki, które Burmistrz powinien wykorzystać na remont i utrzymanie tej placówki.

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1414260275586180&id=100010066620920

 34. Do kierownik pisze:

  Dziękuje Ci bardzo za Twoją informację. Nie wiedziałem, że Radna Magdalena Konieczna-Różycka pracuje w Uzdrowisku. Widocznie pracę podjęła w 2020 roku, ponieważ w oświadczeniu majątkowym za 2019 rok nie ma informacji o zatrudnieniu w UBZ, a za 2020 rok jeszcze nie ma oświadczeń majątkowych. No cóż, jej zarobki są, a raczej były, na poziomie niewykfalifikowanego pracownika fizycznego. W oświadczeniu majątkowym za 2019 rok czytamy:

  dl.umig.busko.pl/oswiadczenia_majatkowe/2020/rada/konieczna_rozycka_magdalena.pdf

  -dochód roczny z kancelarii radcy prawnego – 15 593,26 zł co daje 1299,44 zł/miesiąc
  -dieta radnej – 14 494,32 zł rocznie, co daje 1207,86 zł/miesiąc

  A zatem pani radna, pani prawnik, zarabiała w 2019 roku średnio 2507,30 zł na miesiąc.

  No cóż, niskie te dochody miała pani prawnik, pani radna. A co do pracy w Uzdrowisku? Parafrazując Beatę Szydło: „Ta praca jej się po prostu należała!”

 35. Jacek pisze:

  O to widzę że Pani Radna Konieczna-Różycka jakby nie dieta radnej to by na chleb może brakło bo wyżyć z samej kancelarii która daje dochód 1299,44 zł na miesiąc byłoby ciężko…
  No teraz jak posada kierownicza jest w uzdrowisku a to co innego…

 36. Gazeta Wyborcza - Kielce pisze:

  Starachowice:
  „Chcą odwołać radę miejską. Bo „ślepo uchwala, co przedstawi prezydent”, a „radni są bezradni”.”

  To moim zdaniem dokładnie tak samo jak w Busku. Radni (bez)radni uchwalą wszystko co Pan Waldemar każe.

  A tak swoją drogą, czy słyszał ktoś przez 11 lat rządów W. Sikory, żeby Rada Miejska odrzuciła choć jedną uchwałę? Ja sobie nie przypominam takiej sytuacji. A więc radni (bez)radni? Moim zdaniem tak.

 37. Grupa mieszkańców gminy Łopuszno złożyła powiadomienie o zamiarze wystąpienia z inicjatywą przeprowadzenia referendum gminnego w sprawie odwołania rady gminy i wójta gminy Łopuszno. pisze:

  Jak dowiedzieliśmy się w kieleckiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego, 2 lutego o inicjatywie referendalnej został powiadomiony wójt gminy Łopuszno, Irena Marcisz. Dzień później takie powiadomienie wpłynęło do Krajowego Biura Wyborczego, co potwierdził nam Adam Michcik, dyrektor delegatury.

  – W terminie 60 dni od złożenia powiadomienia inicjator referendum zbiera podpisy mieszkańców uprawnionych do wyboru tych organów i też w tym terminie składa wniosek mieszkańców do komisarza wyborczego o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania – tłumaczy Adam Michcik.

  W dostarczonym do KBW powiadomieniu nie ma jeszcze wskazanych przyczyn z jakich inicjatorzy referendum chcą odwołania władz gminy.

  – Przepis tego nie przewiduje na etapie powiadamiania, dopiero w kolejnym wniosku, jeśli zostanie on ostatecznie złożony, będzie przekazane Komisarzowi uzasadnienie – mówi Michcik.

  W związku z tym postanowiliśmy o przyczyny zapytać Krzysztofa Sobonia, radnego powiatowego Prawa i Sprawiedliwości, który jest pełnomocnikiem grupy inicjatywnej dążącej do przeprowadzenia referendum.

  – Jest dużo powodów, ale najważniejszy z nich to wycięcie i dewastacja drzew wokół ulicy Kasztanowej. Gmina to wszystko ubarwiła, pokazała suche drzewa. Było ich tam może 5-6, ale wycięto znacznie więcej. To zabolało, szczególnie mnie, bo ja się tu urodziłem. Ale jest też dużo więcej rzeczy – przekazał Krzysztof
  https://gazetaswietokrzyska.pl/aktualnosci/w-lopusznie-chca-odwolac-wojta-i-rade-gminy/

 38. Do redakcji pisze:

  Przeprosi pan internautów ,mieszkańców gminy i władze gminy za celowe lub omyłkowe działanie na szkodę internautów ,mieszkańców gminy i władzy gminy w związku z pańskim osądem o domniemanym koszcie ulicy Czernikiewicza jakoby kosztowała ponad 4 miliony złotych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl