PolRegio: Od 29 sierpnia 2021r. r. nowy rozkład połączeń kolejowych Busko-Zdrój ⇌ Kielce. Cena biletu: 6,60 zł. - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

PolRegio: Od 29 sierpnia 2021r. r. nowy rozkład połączeń kolejowych Busko-Zdrój ⇌ Kielce. Cena biletu: 6,60 zł.

31 sierpnia 2021 | PolRegio.pl / busko.com.pl 28.08.2021 / InfoBusko.pl Jarosław Kruk 31.08.2021 | | 7 komentarzy

Od 29 sierpnia 2021r. r. obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów PKP na trasie Busko-Zdrój ⇌ Kielce – za portalem plregio.pl informuje busko.com.pl

○ Od 29 sierpnia 2021r. r. obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów PKP na trasie Busko-Zdrój – Kielce / duży rozmiar po kliknięciu na grafikę

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz na stronach internetowych: polregio.pl i rozklad.plk-sa.pl.

Pociąg będzie zatrzymywał się na przystankach kolejowych: Kielce Białogon, Kielce Słowik, Sitkówka Nowiny, Brzeziny, Kije i Busko-Zdrój.

Warto zaznaczyć, że pociągi kursujące po Ponidziu będą skomunikowane na stacji Kielce z pociągami kursującymi do/z Ostrowca Świętokrzyskiego, Skarżyska-Kamiennej, Krakowa, Olsztyna coraz Lublina.

źródło: polregio.pl | busko.com.pl


 

◙ Podobne informacje:

Pierwszy w 2020 r. Impuls wjechał na stację PKP Busko-Zdrój – FOTOGALERIA

ŁN: Wielki powrót PORANNEGO pociągu! Co na to władze Buska?

eM: Pociągi do Buska-Zdroju cieszą się popularnością. W planach czwarta para

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

7 odpowiedzi na “PolRegio: Od 29 sierpnia 2021r. r. nowy rozkład połączeń kolejowych Busko-Zdrój ⇌ Kielce. Cena biletu: 6,60 zł.”

 1. Łukasz Nowak - redaktor naczelny portalu GoniecBuski.pl pisze:

  Wczoraj rano zadzwoniłem do naczelniczki wydziału RSID w UMiG, by zapytać o przyczyny wypadku na tzw. pumptrucku.
  Prychnęła, iż jest nie upoważniona do wypowiedzi dla mediów i odesłała do wydziału PKS, w którym dowiedziałem się jednak, iż u „pana UMiG” nie ma wyznaczonego rzecznika prasowego i należy rozmawiać z samym szefem lub z wice.
  Zadzwoniłem więc na sekretariat Burmistrza i podałem temat rozmowy. Zarówno Maroński, jak i Sikora byli wczoraj bardzo zajęci.
  W dalszym ciągu czekam więc na telefon jeśli któryś z panów znajdzie czas na wypowiedź dla Czytelników portalu GoniecBuski.pl

 2. gt pisze:

  A jaka cena biletu „komunikacji miejskiej”? Mieszkańcy Buska jakoś muszą się dostać na peron… Kiedyś był darmowy autobus, później bodajże złotówkę – jak jest teraz?

 3. krecz pisze:

  Jaki jest redaktorze Kruk u Pana szacunek do podejmowania informacji pokazuje Pan kolejny raz!!! Obiecuje Pan i cisza wiec zapytam kolejny raz co z ta Buskowianka. Znając życie jutro będzie artykul piętnujący zalnie naszego miasta? I jeszcze kolejny temat dla redaktora w cyklu list do redakcji co z obwodnica Buska która na wysokości Kawczyc zalana. Może bys Pan zapytał redaktorze Marszalka kto tak spieprzył tą droge!!!! Tak strasznie ubolewasz nad teżnia po opadach to może zacznij nad droga która miała odciażyc miasto a powoduje brak możliwości dojazdu do miasta!!!

 4. Łukasz Nowak do gt pisze:

  Obecnie to 2,50 zł, bo gminie „skłeda” więcej dopłacić.

 5. Łukasz Nowak do krecza pisze:

  Przecież ta obwodnica nie była budowana za obecnego marszałka, tylko za jego poprzednika z PSL.

  A co do dojazdu na dworzec: krytykowałem buskie władze za niekupowanie nowych autobusów, ale teraz okazuje się, że to była bardzo przemyślana decyzja – bowiem NA DWORZEC KOLEJOWY DOPŁYNIEMY ZE ZDROJU GONDOLAMI.

  Kolejny raz gratuluję p. burmistrzowi Sikorze zwodowania okrętu – widzę, że spodobała się Panu ta zabawa, jak tak dalej pójdzie, to zostaniemy „Wenecją Północy” ex quo z St. Petersburgiem 🙂

 6. krecz pisze:

  Do Lukasza Nowaka czy to ma znaczenie kto budował? A jeśli jest Pan tak skrupulatny to przypomnę zaczęta za poprzedniego a dokończona za obecnego chyba że mi cos umknęło. Proszę mnie poprawic?

 7. Łukasz Nowak do krecza pisze:

  Dokończona za obecnego, ale przecież projektowana za poprzedniego, więc raczej musiała już być według tamtego projektu dokończona.

  Obok zalewanego fragmentu w Kawczycach jest jeszcze zaskakujący „banan” przy ul. Leśnej w Zbludowicach.
  Zastanawiałem się nad możliwościami rozbudowy o drugą jednię i wychodzi mi, że bez wyburzeń to niemożliwe. Ale gdyby droga szła prosto, a nie takim zaskakującym łukiem, to krzyżowałaby się z tamtą ulicą nie pomiędzy domami, a w lesie i wtedy byłoby miejsce na drugą jezdnię.

  Skąd więc taki przebieg?
  Wzdłuż obwodnicy wyasfaltowano drogi wewnętrzne do pól.
  Jak znam życie, to wiele z tych działek zostanie wkrótce odrolnionych, „bo jezd asfalt”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl