Gorąca linia: Dziś, 6 maja o 15:00, wicepremier Jarosław Gowin i poseł Michał Cieślak odwiedzą Busko-Zdrój [AKTUALIZACJA] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: Dziś, 6 maja o 15:00, wicepremier Jarosław Gowin i poseł Michał Cieślak odwiedzą Busko-Zdrój [AKTUALIZACJA]

6 maja 2019 | Jarosław Kruk 05.05.2019 14:45 | A 06.05.2019 08:20 | | 11 komentarzy

W poniedziałek, 6 maja, wicepremier Jarosław Gowin odwiedzi województwo świętokrzyskie w ramach kampanii wyborczej PiS do Parlamentu Europejskiego. Szef Porozumienia będzie zachęcał do udziału w wyborach i promował kandydaturę szefa kieleckich struktur, posła Michał Cieślaka. O godzinie 15:00 na buskim rynku odbędzie się spotkanie z mieszkańcami słonecznego miasta.

Busko-Zdrój, 25.09.2018 – Wicepremier Jarosław Gowin, kandydatka na burmistrza Elżbieta Śliwa, poseł Michał Cieślak i jubileuszowy dąb premiera, który z braku miejsca w Busku powędrował do gościnnej Wiślicy.

Wizyta rozpocznie się w stolicy regionu. O 10.30 minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin i poseł Michał Cieślak spotkają się z kielczanami przy Sienkiewce, na Placu Artystów. Startujący z pozycji nr 8 listy PiS kandydat zaprezentuje swój program wyborczy, odpowie na pytania zainteresowanych osób.

źródło: fb

Następnie wicepremier i poseł udadzą się do Buska-Zdroju, gdzie o godzinie 15:00 zaplanowana jest konferencja na Placu Zwycięstwa. Z Ponidzia parlamentarzyści pojadą do sadowniczej stolicy Świętokrzyskiego, by o 16:45 spotykać się na sandomierskim rynku z mieszkańcami.

Jeden z wielu plakatów wyborczych posła Michała Cieślaka

 

8   Radio Kielce: – Wicepremier w Świętokrzyskiem. Będzie zachęcał do udziału w wyborach

8   tvn24.pl: – Jarosław Gowin w „Rozmowie Piaseckiego”

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

11 odpowiedzi na “Gorąca linia: Dziś, 6 maja o 15:00, wicepremier Jarosław Gowin i poseł Michał Cieślak odwiedzą Busko-Zdrój [AKTUALIZACJA]”

 1. anty-MB pisze:

  Wydaje mi się, że dębu vis-a-vis BEP-u, którego wkopanie pokazano przy tekście NIE ZOSTAŁ PRZESADZONY, TYLKO USECHŁ i dalej stoi jego kikut uschnięty.
  Jak widać, profesor od poczty z sądów w klubach go-go ma „dobrą rękę”.

 2. redakcja pisze:

  Jarosław Kruk/ infobusko.pl do anty-MB: Źle Ci się wydaje szanowny internauto. Po odmownej odpowiedzi burmistrza BZ na prośbę Młodego Buska wskazania właściwej lokalizacji dla tego dębu upamiętniającego 100 lecie odzyskania niepodległości i wizytę wicepremiera RP Jarosław Gowina w Busku-Zdroju, godne miejsce dla drzewka zaproponował burmistrz Wiślicy Jarosław Jaworski.
  I tam właśnie, na Plac króla Kazimierza Wielkiego została przesadzona roślina.

 3. anty-MB pisze:

  Godnego miejsca?
  Ha ha, ten dąb to niby jakaś relikwia, że miejsce musi być „godne”? Profesorek filozofii to w takim razie święty??

  Dlaczego informacja została zamieszczona dopiero na dobę przed?
  Pewnie po to, by jak najmniej „niepowołanych” obywateli mogło zorganizować sobie czas. O 15 jeszcze wielu jest w pracy. Jakby wiedzieli wcześniej, to mogliby wziąć urlop od 14.

 4. ostrożny pisze:

  Pojechał już? Można wyjechac autem na ulicę?

 5. Łukasz Nowak pisze:

  Jak zwykle zero konkretów.
  Tymczasem kolejny raz APELUJĘ DO CIEŚLAKA oraz do radnych (miejskiego Szumilasa i wojewódzkiego Gawina), ABY SPEŁNILI OBIETNICĘ PRZYWRÓCENIA KOLEI NA CAŁY ROK WE wszystkie dni tygodnia.
  Jako „zjednoczona prawica” macie władzę i na szczeblu rządowym (PKP) i na szczeblu wojewódzkim, więc naprawdę nie rozumiem, w czym problem?

  Zapraszam na stronę:
  facebook.com/kolejKielceBusko

 6. Hard pisze:

  Już ci przywrócą…
  Przecież maciuś nie po to został radnym, by załatwić kolej, czy cokolwiek innego dla mieszkańców, lecz aby załatwić sobie utrzymanie stołka w krusie, a potem zamianę na lepszy stołek w Krystynie tudzież stołek dla niedoszłej burmistrzyni.

  Kto normalny o 15 może przyjść na wiec wyborczy. Większość ludzi właśnie wychodzi z pracy zmęczonych.
  Na pewno redaktor znał datę wcześniej, ale napisał dopiero dzień przed, bo jeszcze by normalni ludzie przyszli zadać mądre pytania, na który ulubieńcy redaktora polegliby.

 7. Łukasz Nowak pisze:

  Szkoda, że na Festiwal im. Krystyny Jamroz melomani z Kielc będą mogli przyjechać pociągami tylko na 4 z 9 festiwalowych dni.

 8. Łukasz Nowak do radnego pisze:

  Nie zamierzam odpowiadać na Pana inwektywy pod moim adresem, by nie sprowadzać się do Pańskiego poziomu.
  Nie odpowiedział mi Pan w sprawie kosztów i finansowania miejsc parkingowych.
  Nie raczył Pan również odpisać, czy „dzikie ogródki” (jak Pan je raczył nazwać) są na terenach prywatnych, czy Spółdzielni lub Miasta. W takim razie snuję domniemanie, że są to tereny prywatne, więc urządzenie na nich parkingu wymagałoby poniesienia kosztu zakupu terenów, o ile zgodziliby się ich właściciele. Ponadto, proszę mi wskazać prawo, które zobowiązywałoby właścicieli prywatnych gruntów do uzyskiwania „pozwolenia” od jakiegokolwiek urbanisty lub architekta na urządzenie na ich terenie ogródków.
  Mnie przychodzi do głowy jw tym wypadku jedynie prawo zagospodarowania przestrzennego. W praktyce jednak nie znam planów miejscowych, które zabraniałyby urządzania zieleni. Znam natomiast wiele planów, które ZOBOWIĄZUJĄ inwestorów do postawiania powierzchni niezabudowanej i nieutwardzonej. Jest to zresztą zrozumiałe, wszak problemy społeczną mogą wynikać z nadmiernego pokrycia terenu powierzchniami utwardzonymi, a nie z pokrycia terenu zielenią. Problemem co najwyżej może być najwyżej nieurządzona zieleń, krzaki będące magnesem dla patologii społecznych. Jednak w naszych rozważaniach mówimy o zadbanych ogródkach. Nie tylko nie szkodzą one mieszkańcom bloków na Kościuszki, ale zwiększają walory estetyczne ich otoczenia. W strefie uzdrowiskowej ustanowione jest MINIMUM, a nie maksimum obszarów zielonych.

 9. […] infobusko.pl: – Gorąca linia: Dziś, 6 maja o 15:00, wicepremier Jarosław Gowin i poseł Mic… […]

 10. […] infobusko.pl: – Gorąca linia: Dziś, 6 maja o 15:00, wicepremier Jarosław Gowin i poseł Mic… […]

 11. […] ○ W maju 2019, w wyborach do Europarlamentu Jarosław Gowin oficjalnie wspierał Michała Cieślaka, s… […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl