ED: Jaka przyszłość Buska-Zdroju? Jerzy Szydłowski, kandydat na burmistrza [WIDEO] - Wybory samorządowe 2018. - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: Jaka przyszłość Buska-Zdroju? Jerzy Szydłowski, kandydat na burmistrza [WIDEO] – Wybory samorządowe 2018.

27 września 2018 | Echo Dnia | | 4 komentarze

Echo Dnia TV rozpoczęło cykl rozmów wideo z kandydatami na burmistrza Buska – Zdroju. Jako pierwszy, u Pawła Więcka w studio Echo Dnia TV gościł Jerzy Szydłowski. Zapraszamy do zapoznania się z blisko 10 min prezentacją.

źródło: Echo Dnia

Notatka biograficzna kandydata:

JERZY SZYDŁOWSKI – ma 49 lat. Wystartuje z komitetu Busko Nasz Dom, którego jest liderem. Jest przedsiębiorcą, prowadzi własną firmę z branży budowlanej. To jego drugi start w wyborach na burmistrza. Na lokalnej scenie politycznej pojawił się w 2006 roku – kandydował wtedy w wyborach bezpośrednich burmistrza z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Potem, dość nieoczekiwanie przyłączył się do obozu Waldemara Sikory. Był jednym z założycieli skupionego wokół obecnego burmistrza Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój.

◙ źródlo: Echo Dnia TV: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/wybory-samorzadowe-2018-jaka-przyszlosc-buska-zdroju-jerzy-szydlowski-kandydat-na-burmistrza-wideo/ar/13525280\

◙ InfoBusko: Jerzy Szydłowski oficjalnie kandydatem na Burmistrza Buska-Zdroju

infobusko.pl, Jarosław Kruk

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

4 odpowiedzi na “ED: Jaka przyszłość Buska-Zdroju? Jerzy Szydłowski, kandydat na burmistrza [WIDEO] – Wybory samorządowe 2018.”

  1. ekspert pisze:

    Bardzo dobra prezentacja. Otwarcie, konkretnie i rzeczowo. Widać,że kandydat wie co mówi i nie „błądzi myślowo”. Emanuje pozytywną energią.

  2. WOJAK pisze:

    BRAWO EKSPERCIE ZA TAKA OCENĘ NO REWELACJA ….. SZKODA TYLKO ŻE PAN SZYDŁOWSKI PRZEZ CAŁE SWOJE WYSTĄPIENIE MÓWIŁ JAKI TEN SIKORA JEST NIEDOBRY I ZŁY A GDZIE JAKIEŚ KONKRETY NO GADAĆ TO ON UMIE PRZYZNAJE ALE CZY POTRAFI TO GADANIE ZAMIENIC W CZYNY POZDRO.

  3. […] wiadomości: infobusko.pl: – Echo Dnia: Jaka przyszłość Buska-Zdroju? Jerzy Szydłowski, kandydat na burmistrza – wywiad […]

  4. […] ◙ infobusko.pl: – ED: Jaka przyszłość Buska-Zdroju? Jerzy Szydłowski, kandydat na burmistrza [WIDEO] – Wybory sa… […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl