Jerzy Szydłowski oficjalnie kandydatem na Burmistrza Buska-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Jerzy Szydłowski oficjalnie kandydatem na Burmistrza Buska-Zdroju

23 sierpnia 2018 | busko.com.pl | | 2 komentarze

źródło: busko.com.pl

Obecny Radny Jerzy Szydłowski oficjalnie potwierdził swoją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
W ślad za doniesieniami medialnymi, dotyczącymi zgłoszenia kandydatury na burmistrza Buska-Zdroju przez Jerzego Szydłowskiego, poprosiliśmy kandydata o potwierdzenie tych informacji oraz słowa komentarza do decyzji i dalszych planów wyborczych.
– „To prawda, że długo wahałem się z podjęciem decyzji. Ale powodem takiej ‘opieszałości’ nie były obawy przed startem wyborach. Po raz kolejny dość wysoko stawiam sobie poprzeczkę, przekonując siebie i ludzi, którzy mnie otaczają, do podejmowania nowych wyzwań i dzielenia się ze społeczeństwem potencjałem, który nie wynika z politycznych doświadczeń, ale jest niezbędny do racjonalnego i mądrego działania w interesie publicznym. Definicja „polityki”, którą wyznaję, to umiejętność wykonywania władzy publicznej dla wspólnego dobra” – powiedział nam Jerzy Szydłowski.
Jakie są Pana najbliższe plany przedwyborcze? Jakie będą wiodące hasła Pana kampanii?
– „Jestem przekonany, że z perspektywy mojego wykształcenia, 12 letniej przygody w buskim samorządzie, doświadczeń z pracy w korporacji, własnego biznesu, a przede wszystkim z doświadczeń z kontaktów z ludźmi jestem w stanie stworzyć ciekawą i atrakcyjną ofertę dla mieszkańców gminy Busko – Zdrój. Punkt nr 1 mojego programu to  – niskie podatki lokalne”.

Czy zdradzi Pan szczegóły dotyczące Komitetu i kandydatów na radnych?
–  „Na to jest jeszcze czas, choć nie ukrywam, że z radością witam w mojej drużynie ludzi, których cechuje  autentyczność i społeczne zaangażowanie”.Jak Pan ocenia swoje szanse pośród pozostałych kandydatów na Burmistrza Buska-Zdroju?

– „Moje szanse ocenią wyborcy. Z szacunkiem i powagą odnoszę się do wszystkich kontrkandydatów”.

Jerzy Szydłowski jako trzeci oficjalnie zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko burmistrza. Wcześniej zrobił to obecny Burmistrz Buska-Zdroju Waldemar Sikora i Elżbieta Śliwa – kandydatka z poparciem Zjednoczonej Prawicy. Oczywiście lista nie jest jeszcze zamknięta, trwają spekulacje co do kolejnych kandydatur. Czas jest do poniedziałku 27 sierpnia.

źródło: busko.com.pl

Jerzy Szydłowski startuje w wyborach z własnego komitetu wyborczego KWW Busko Nasz Dom

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “Jerzy Szydłowski oficjalnie kandydatem na Burmistrza Buska-Zdroju”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl