Poseł Michał Cieślak i marszałek Adam Bielan na spotkaniu wyborczym z mieszkańcami Buska-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Poseł Michał Cieślak i marszałek Adam Bielan na spotkaniu wyborczym z mieszkańcami Buska-Zdroju

30 września 2019 | busko.com.pl 30.09.2019 / Jarosław Kruk 30.09.2019 | | 1 komentarz

W poniedziałek, 30 września, u wylotu z rynku alei Mickiewicza, odbyło się spotkanie wyborcze posła Michała Cieślaka i wicemarszałka Senatu IX kadencji, europosła Adama Bielana z mieszkańcami Buska-Zdroju i lokalnymi mediami.

źródło: busko.com.pl

Kandydujący ponownie do Sejmu z Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości poseł Michał Cieślak przedstawił w centrum miasta słońca podsumowanie swojej mijającej 4-letniej kadencji. Poinformował obszernie o tym, nad czym pracował i co udało mu się osiągnąć, w szczególności dla naszego regionu. Parlamentarzysta zaprezentował plany działań jakie zamierza czynić w nowej kadencji Sejmu, jeśli otrzyma ponownie mandat poselski w zbliżających się jesiennych wyborach.
Na dzisiejszej trasie wyborczej Michałowi Cieślakowi towarzyszył i udzielał poparcia doświadczony parlamentarzysta, kolega z partii Porozumienie Jarosława Gowina, wicemarszałek Senatu IX kadencji, Adam Bielan. Polityk, który w maju ponownie został wybrany do Europarlamentu, w superlatywach wyrażał się o świętokrzyskim pośle i namawiał do głosowania na niego 13 października.
Po briefingu politycy spotkali się  z mieszkańcami Buska. Zdjęcia z tego wydarzenia i video z konferencji prasowej na źródłowej stronie busko.com.plpo kliknięciu na link.

Nieco wcześniej, w samo południe, poseł Michał Cieślak i marszałek Adam Bielan odbyli podobne spotkanie wyborcze z mieszkańcami i lokalnymi mediami w Kielcach na Placu Artystów.

Kielce, 30 września 2019 / fot. Jarosław Kruk

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Poseł Michał Cieślak i marszałek Adam Bielan na spotkaniu wyborczym z mieszkańcami Buska-Zdroju”

 1. Darek pisze:

  Ktoś napisał komentarz pod artykułem pt. „”RK:Budżet województwa świętokrzyskiego za I półrocze 2019 roku został wykonany zgodnie z planem”.

  Maniek
  28 WRZEŚNIA 2019 O 20:33

  A PIS to taki cacy?
  Propaganda sukcesu i pudrowanie rzeczywistości. Oto „nowe” linie autobusowe w gminie Busko, czyli jakby dziadek nie miał wąsów to by był babką.
  Wpiszcie sobie w Google:

  kielce.onet.pl/list-do-redakcji-czytelnik-onetu-oburzony-tzw-ustawa-autobusowa

  Owszem, może i przepisy ustawy autobusowej nie są najlepsze, ale od czego są wójtowie, burmistrzowie i radni?
  PIS stworzył ustawę i dał pieniądze, ale to gminy organizują ten transport w ramach likwidacji białych plam. Skoro radni miejscy przegłosowali takie a nie inne uchwały, a większość w radzie ma przecież burmistrz Buska, to pretensje kierujcie do burmistrza i radnych, a nie do PIS-u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl