RK: Obietnice przedwyborcze PSL - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Obietnice przedwyborcze PSL

26 września 2019 | Radio Kielce Michał Kita 25.09.2019 / Jarosław Kruk 26.09.2019 | | 1 komentarz

Przeznaczenie 6,8 procent PKB na służbę zdrowia, wprowadzenie głosowania przez internet czy obniżenie progu frekwencyjnego dla ważności ogólnokrajowych referendów do 30 procent – to kolejne pomysły Polskiego Stronnictwa Ludowego w kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. 

Konferencja PSL. Na zdjęciu od lewej: Czesław Siekierski – kandydat do Sejmu z listy PSL, Grzegorz Gałuszka – kandydat do Sejmu, Mateusz Karliński – kandydat do Sejmu / Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

O swoich propozycjach mówili 25 września w Kielcach, podczas środowego spotkania z dziennikarzami, świętokrzyscy kandydaci PSL startujący w jesiennych wyborach parlamentarnych. Polskie Stronnictwo Ludowe idzie do tych wyborów wspólnie z ruchem Kukiz’15 pod szyldem PSL-Koalicja Polska. To projekt polityczny skupiony wokół Polskiego Stronnictwa Ludowego, powołany w 2019. Jego reprezentacją parlamentarną stał się klub PSL – Koalicja Polska, którego powstanie ogłoszono 4 lipca 2019.

Czesław Siekierski „jedynka” Koalicji Polskiej w regionie podkreśla, że obecnie większość komitetów wyborczych prześciga się w licytowaniu swoich propozycji programowych. Jego zdaniem, PSL nie naśladuje programów innych ugrupowań. Jak zaznacza pomysły programowe Koalicji Polskiej rodzą się…- cały artykuł i galeria zdjęć na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link.

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “RK: Obietnice przedwyborcze PSL”

  1. Paweł Kukiz: Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato pisze:

    Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato – tak Paweł Kukiz zapewniał wyborców kilka lat temu, gdy zaczynał karierę polityczną – https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/20889-smierc-antysystemowca-zawierajac-koalicje-z-psl-pawel-kukiz-stal-sie-tym-kogo-mial-zwalczac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl