eM: Krzysztof Bosak wyborczą „jedynką” Konfederacji w naszym regionie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

eM: Krzysztof Bosak wyborczą „jedynką” Konfederacji w naszym regionie

17 sierpnia 2019 | Radio eM Kielce Michał Łosiak 14 sierpnia 2019 / Jarosław Kruk 17.08.2019 | | 1 komentarz

Były poseł i wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak będzie liderem listy Konfederacji w wyborach do Sejmu w naszym regionie. – Liczymy na to, że przyciągniemy prawicowych wyborców – mówi Radiu eM kandydat ugrupowania.

fot: Silar, źródło: Wikipedia

–  Będziemy prowadzili intensywną kampanię wyborczą, w której liczymy na otwarte debaty z naszymi rywalami i przyciągnięcie dużej grupy wyborców prawicowych. Chcemy przedstawić solidną ofertę. Jesteśmy przed uzgodnieniami dotyczącymi całej listy – informuje Krzysztof Bosak i dodaje, że w tym momencie najbardziej istotne jest zebranie podpisów i przygotowanie do rejestracji list.

Były poseł przedstawił również założenia programowe ugrupowania. – Chcemy Polski opartej na tradycji i Polski niepodległej. Interesuje nas wolność w wymiarze zbiorowym i indywidualnym, tak żeby obywatele mogli rozwijać swoje talenty, bogacić się i tworzyć polską kulturę oraz niepodległość w każdym wymiarze – dodaje Bosak.

Krzysztof Bosak to…- cały artykuł na źródłowej stronie Radia eM – po kliknięciu na link

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “eM: Krzysztof Bosak wyborczą „jedynką” Konfederacji w naszym regionie”

  1. Dlaczego nie kandyduje z KukizoPSL? pisze:

    A tak prawicowe głosy pójdą na zmarnowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl