Złota Jesień w Bieszczadach - Stowarzyszenie "NASTRÓJ SIE NA GÓRY" zaprasza 3 października na wycieczkę w Bieszczady - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Złota Jesień w Bieszczadach – Stowarzyszenie „NASTRÓJ SIE NA GÓRY” zaprasza 3 października na wycieczkę w Bieszczady

27 września 2021 | Stowarzyszenie NSNG Robert Pisarczyk 25.09.2021 / infoBusko.pl Jarosław Kruk 27.09.2021 | | 1 komentarz

Stowarzyszenie „NASTRÓJ SIE NA GÓRY” zaprasza na wycieczkę „Złota Jesień w Bieszczadach” w Bieszczady Zachodnie, w niedzielę  3 października.

PROGRAM WYCIECZKI:

Termin: 3 października (niedziela)

Trasa: Duszatyn – Jeziorka Duszatyńskie – Chryszczata – Pod Działem – Suliła – Turzańsk.

Czas przejścia: 6 godz.
Dystans: 16 km.

Wyjazd z Buska-Zdroju o godz. 5.30 z parkingu przy Starostwie Powiatowym.
Powrót do Buska-Zdroju około godz. 22.00

Wycieczka odbędzie się przy minimum 18 uczestnikach.

Trasa bez trudności, dostępna dla każdego kto posiada choć trochę kondycji. Na szlaku przewidzianych jest kilka postojów na odpoczynek i posiłek.

Wszystkim uczestnikom wędrówki sugerujemy, aby zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową, pelerynę przeciwdeszczową, ciepłą odzież i wygodne buty trekkingowe.

Po zakończeniu wędrówki planowane jest zwiedzanie cerkwi łemkowskiej w Turzańsku♂. Zabytek wpisany jest na listę UNESCO.

Osoby chętne na wyjazd proszone są o zapisywanie się na adres e-mailowy: nastrojsienagory@gmail.com do 30 września włącznie.
W mailu proszę podać imię i nazwisko osoby chętnej na wyjazd oraz numer telefonu komórkowego.

Osoby zapisujące się na wycieczkę proszone są o dokonanie przelewu (preferowane) w kwocie 85 zł. na konto Stowarzyszenia. Numer konta: 68 1020 5558 0000 8102 3418 8559. W tytule przelewu należy wpisać: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

Istnieje możliwość przekazania darowizny na spotkaniu przed wycieczką, które odbędzie się 1 października o godz. 18:00 w Domu Harcerza w Busku-Zdroju.

Kierownik wycieczki: Robert Pisarczyk

Zapraszamy na wędrówkę. 🙂👍

◙ Podobne informacje:

𝗦𝘁𝗼𝘄𝗮𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 „𝗡𝗮𝘀𝘁𝗿ó𝗷 𝗦𝗶ę 𝗻𝗮 𝗚ó𝗿𝘆” zaprasza na wycieczkę w 𝗣𝗜𝗘𝗡𝗜𝗡𝗬( 𝗪𝘆𝘀𝗼𝗸𝗮) w niedzielę, 25.07

PTTK: Zimowy wchód słońca na Babiej Górze – zaproszenie 9-10 LUTEGO [aktualizacja]

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Złota Jesień w Bieszczadach – Stowarzyszenie „NASTRÓJ SIE NA GÓRY” zaprasza 3 października na wycieczkę w Bieszczady”

  1. P tbu pisze:

    Podstarzały wyższy pan to pojęcie ma blade a uprawnień żadnych, stary prowadzić to se możesz palcem po mapie a nie ludzi w góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl