RK: Porozumienie zbiera podpisy poparcia dla prezydenta Dudy [FOTO, VIDEO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Porozumienie zbiera podpisy poparcia dla prezydenta Dudy [FOTO, VIDEO]

24 lutego 2020 | busko.com.pl 22.02.2020 / Jarosław Kruk 24.02.2020 | | 6 komentarzy

Członkowie oraz sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina na Ponidziu zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimi. Akcja oficjalnie rozpoczęła się w sobotę, 22 lutego, na Placu Zwycięstwa w Busku-Zdrojuinformuje Radio Kielce

22.02.2020 Busko-Zdrój. Członkowie i sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina zbierają podpisy poparcia dla Andrzeja Dudy przed majowymi wyborami prezydenckimi / Fot. Jarosław Kruk

Maciej Gawin, radny sejmiku województwa świętokrzyskiego i działacz Porozumienia przypomina, że zbiórka podpisów poparcia dla ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy prowadzona jest w całym regionie. Od dziś członkowie i sympatycy będą także na ulicach Kazimierzy Wielkiej oraz Pińczowa.

– W regionie zebrano już kilkaset podpisów. Busko i całe Ponidzie dominuje, jeśli chodzi o struktury Porozumienia. Liczymy więc, że liczba tych podpisów właśnie na Ponidziu będzie rekordowa – zaznaczył radny.

Do poparcia ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy zachęca m.in. Magdalena Konieczna-Różycka, radna gminy Busko-Zdrój. Według niej, działania obecnego prezydenta przyczyniły się do lepszego życia obywateli.

– Myślę, że nie tylko mieszkańcy Buska, ale i całego kraju, powinni poprzeć Andrzeja Dudę, aby kontynuować dobrą zmianę dla mieszkańców całej Polski – zaznacza.

Osoby, które złożyły swoje podpisy… – cały artykuł na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

6 odpowiedzi na “RK: Porozumienie zbiera podpisy poparcia dla prezydenta Dudy [FOTO, VIDEO]”

 1. Łukasz Nowak pisze:

  W tekście o autobusie z cofanym licznikiem znów zasłonięta tablica. Czy to nadinterpretacja policji, czy rzeczywiście prawo zabrania pokazania rejestracji? Jeśli to drugie, to pora zmienić prawo: autobus to pojazd w służbie publicznej, więc powinien być traktowany tak, jak politycy, czy celebryci – żadnej prywatności! Tak samo w sprawie błędu przed laty w szpitalu: podano, że w buskim powiatowym, ale nazwiska konowałów chronione. Pośle z Oblekonia – do dzieła! Zamiast lansować się, zgłoś projekt zmian.

 2. . pisze:

  Oj gdyby był Szumi to też by zbierał

 3. Mieszaniec Buska pisze:

  Łukasz rodo jest hahahaha

 4. Antek pisze:

  czy dobrze widzę że pani Śliwa też zbiera podpisy ino z drugiej linii?

 5. Kogoś tu brakuje pisze:

  A gdzie radny SZUMILAS Łukasz, nieodłączny kompan Cieślaka i Gawina?

 6. eH!De pisze:

  A kto to jest ten mały? Czasami go widuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl