RK: Noworoczne spotkanie Porozumienia w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Noworoczne spotkanie Porozumienia w Busku-Zdroju

23 stycznia 2020 | Radio Kielce Marta Gajda 18.01.2020 / Jarosław Kruk 23.01.2020 | | 5 komentarzy

Ponad 100 osób, w tym członkowie i sympatycy Porozumienia Jarosława Gowina wzięło udział w spotkaniu noworocznym w Busku-Zdroju. Przybyłych powitali Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, gospodarz wydarzenia poseł Michał Cieślak, lider Porozumienia w Świętokrzyskiem oraz Maciej Gawin, radny sejmiku. – poinformowało w sobotę , 18 stycznia, Radio Kielce

Jak mówi poseł Michał Cieślak, takie spotkania to dobry moment, aby podziękować członkom partii oraz sympatykom za wsparcie w zeszłym roku. Rok 2019 był rokiem dobrym dla Polaków, dobrym rokiem dla Polski, rokiem sukcesów zarówno na gruncie rządowym, ale i samorządowym – podkreślił.

– Oczywiście chciałoby się, żeby te czas był jeszcze lepszy. Aby mieszkańcy Polski, w tym naszego województwa mieli jeszcze lepiej – zaznaczył. – Nie jest to jednak łatwe, żeby w tak krótkim czasie doprowadzić do tak dużych zmian w strukturach społecznych, aby pomóc tym najgorzej usytuowanym. Mam nadzieję, że ta dynamika rozwoju gospodarki Polski powoli nabierze tempa, a te wszystkie zmiany, które skutecznie wprowadzamy oddziaływają skutecznie na rozwój społeczeństwa – powiedział.

Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego mówiła, że to okazja, aby porozmawiać o tym, co czeka ugrupowanie w 2020 roku. – Szczególnie chodzi o kampanię prezydencką, która już teraz wzbudza wiele emocji – podkreśliła.

– Obóz Zjednoczonej Prawicy po raz kolejny sprawuje funkcje w rządzie, samorządzie. Mamy nadzieję, że wszystkie te działania, doprowadzą, do tego aby mieć swojego prezydenta – dodała.

Na ręce Michała Cieślaka złożono list gratulacyjny z wyrazami uznania od… – cały artykuł i galeria zdjęć na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “RK: Noworoczne spotkanie Porozumienia w Busku-Zdroju”

 1. Jamroz pisze:

  Oczywiście informacja po fakcie, by przypadkiem zwykli mieszkańcy nie mogli przyjść i czegoś wygarnąć odpowiednikowi Petru z Oblekonia od kolei na księżyc i radnemu L4.

 2. xyz pisze:

  Informacje po fakcie? Chyba nie.Nie ma się co dziwić impreza zamknięta i tyle w temacie.

 3. do xyz pisze:

  Raczej nikt nie dziwi się, tylko jest oburzające, że była zamknięta i jakoś poseł z Oblekonia bodaj nie organizuje żadnych otwartych.

 4. Łukasz Nowak do Michała Cieślaka pisze:

  Czy spotkanie było zorganizowane za prywatne środki jej uczestników, czy może z funduszy biura poselskiego lub z funduszy partii, a więc wszystkich obywateli?

 5. Łukasz Nowak pisze:

  Wydatki województw na kolej regionalną w 2019 roku (część budżetu danego województwa, jaka została przeznaczona na kolej)

  Śląskie 11,8 %
  Mazowiecki 10,8 %
  Wielkopolskie 8,8 %
  Lubuskie 8,5 %
  Małopolskie 7,3 %
  Lubelskie 5,3 %
  ŚWIĘTOKRZYSKIE 4,4 %

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl