RK: Będą podwyżki dla pracowników Uzdrowiska Busko-Zdrój - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Będą podwyżki dla pracowników Uzdrowiska Busko-Zdrój

29 lipca 2022 | | | 37 komentarzy

400 zł brutto – średnio o taką kwotę wzrosną wynagrodzenia pracowników niemedycznych w Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A. Pieniądze będą naliczane 1 września, ale zatrudnieni otrzymają także wyrównanie za lipiec i sierpień. Obecnie spółka zatrudnia 719 pracowników. Wynagrodzenia po podwyżkach będą stanowić ok. 40 proc. kosztów spółki. – informuje 28.07.2022 portal Radio Kielce

Robert Frey – pełniący obowiązki prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój / Fot. Marta Gajda-Kruk – Radio Kielce♂

 

O to, aby zwiększyć pieniądze na wynagrodzenia załogi zabiegał Robert Frey, pełniący obowiązki prezesa uzdrowiska. Przypomniał, że to jedno z wyzwań, które postawił sobie po przejęciu zarządzania firmą. Dodał, że wzrost wynagrodzeń będzie rekordowy. Podkreślił, ze nigdy w historii uzdrowiska taka sytuacja nie miała miejsca.

– W uzdrowisku poziom zarobków jest niski. Podwyżki dla personelu medycznego wynikają z ustawy. Natomiast nie mogło dojść do sytuacji, w której pracownicy nie objęci ustawą, zostaliby pominięci. Stanowią oni 40 proc. załogi – mówi.

Porozumienie zawarto z trzema związkami zawodowymi uzdrowiska. Czwarty – Ogólnopolski Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych Z.O.Z odmówił podpisania dokumentu, ponieważ zgodnie z zapisami porozumienia, pielęgniarki sanatoryjne miałyby zarabiać o 400 zł mniej niż pielęgniarki szpitalne. Związek ten zaakceptował jednak pozostałe treści porozumienia.

W najbliższym czasie wszyscy pracownicy spółki otrzymają także po 300 zł brutto – to premia za zysk wypracowany w ubiegłym roku – dodaje Robert Frey. Z kolei pod koniec roku, zarząd przewiduje tzw. regulację płac, w kwocie… – cały artykuł na źródłowej stronie Radio Kielce♂

 

◙ Podobne informacje:

💥 RK: Robert Frey nowym prezesem Uzdrowiska Busko-Zdrój

RK: 💥 Buskie uzdrowisko ma nowego wiceprezesa

ED: Stanisław Grzesiak, pełniący obowiązki prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój, o bałaganie, grupach interesu oraz przyjaźni z marszałkiem Bętkowskim

RK: UJK i Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. mają razem pracować nad rozwojem usług medycznych

wyborcza: Karuzela kadrowa w uzdrowisku się rozkręca. Człowiek barona PiS został dyrektorem

wyborcza.pl: W Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A. powołano wicedyrektora operacyjnego. Został nim menedżer z doświadczeniem w spółce giełdowej

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

37 odpowiedzi na “RK: Będą podwyżki dla pracowników Uzdrowiska Busko-Zdrój”

 1. Rohan pisze:

  Dyrektor od chorowania i blond tapeciara z Rady Miejskiej to na pewno przyznają sobie dużo więcej, niż te 400 zeta 🙂

 2. Andrzej pisze:

  Podwyżki generują inflację!

 3. Realista. pisze:

  R.Frey zapytany ostatnio o kondycję finansową UBZ nie chciał się za bardzo wypowiadać, a teraz podwyżki? Przecież to jest kolejny etap zadłużania firmy, żeby potem jako upadłość można było ją przejąć za bezcen. Pozdrawiam realnie myślących.

 4. do przedmówcy pisze:

  cyt R.Frey zapytany ostatnio o kondycję finansową UBZ nie chciał się za bardzo wypowiadać. A co sądziłeś, że zdradzi ci takie informacje? Czy komuś tam. Trochę rozsądku pseudorealisto. Czytaj tekst ze zrozumieniem i nie łap się tylko jednego słowa. To się nazywa populizm i hipokryzja. Proszę popatrzeć na wszystkie komentarze. Dno!!!!!

 5. Krecz pisze:

  Do tego wyzej: masz racje warto czytac ze zrozumieniem a nie kogos poprawiać!!! No to jedziemy po. Prezes mowi dajemy po 300 zl za wygenerowany zysk za rok poprzedni brawo pytam co robil poprzednik jego następca i co nagle w sierpniu przychodzi przewdniczacy rady ktorego robia po.prezes i daje. A gdzie ty panie Frey byles do tej pory, ale to jest gosc, niedawno co byl.baron buski powiedzial ze jest git i prosze cud 300 zl ludziska nawet na reklamowke produktow wam w kaufie nie wystraczy !!!!!

 6. Medyk pisze:

  Szkoda że jak zwykle pieniądze dla innych zabierane są z należnych podwyżek pielęgniarek.
  Te które ciężko pracowały na podnoszenie swoich kwalifikacji kosztem swojego czasu wolnego, swoich rodzin. Które mają tytuł mgr i specjalisty są zrównane do stopnia licencjalu by nie dać należnych pieniędzy.
  Przykre że macie na 100 kierowników dziesiątki dyrektorów i prezesów, na odprawy i premie dla siebie a dla medyka jak zwykle nic.
  Przykre jest że traktujecie ludzi jak śmieci.

 7. Biały personel pisze:

  A gdzie podwyżki dla pielęgniarek???
  I czemu pielęgniarki są degradowane ze swojego wykształcenia???
  Czemu te które mają mgr czy mgr ze specjalizacją jest zdegradowana do licencjatu???

 8. do krecza pisze:

  Masz rację. Twój sposób myślenia.Najlepiej nie dać nic. Nie mielibyście byście czego krytykować i udawać realistów i najmądrzejszych, przebiegłych ludków. Pogadajcie z pracownikami UZB co o tym sądzą i daj znać w komentarzu.

 9. WściekłaPiguła pisze:

  Zabrali pielęgniarkom by rozdać wszystkim a zwłaszcza sobie.
  Jedno wielkie złodziejstwo i oszustwo.
  Kierowników pionu i poziomu narobili, dyrektorów i prezesów których utrzymują z pieniędzy oszukanych pielęgniarek.

 10. Pracownik pisze:

  Wstyd panie prezesie że jak zwykle pomijasz biały personel.
  Bez pielęgniarek to tylko ładne budynki będą a nie uzdrowisko.

 11. Pielegniarka pisze:

  NAPLULIŚCIE W TWARZ PIELĘGNIARKOM

 12. Kłamcy!!! pisze:

  Przecież nie daliście pracownikom medycznym wg ustawy.
  Co za brednie!
  Zdegradowaliście personel medyczny by nie dać zasłużonych pieniędzy! Taka prawda!!!
  Premii dla medyków też nie będzie!!! Wszyscy dostaną 300zl tylko nie medycy. Już mówicie że dla nas nie ma.
  4 miliony zysku, 800 pracowników, 300zł brutto premii i dla medyków braknie. Żenada

 13. Do pielęgniarek pisze:

  Wyższe pensje za wykształcenie to za komuny były.

 14. Realista do przedmówcy pisze:

  Bicie przez ciebie piany tylko świadczy o tym że moje przypuszczenia mogą być prawdziwe. Nie chwalił się bo nie miał czym. Długami? Gdyby firma miała zyski to na pewno by to powiedział i to głośno. To spółka samorządowa więc wyniki finansowe powinny być jawne.

 15. Pielęgniarka pisze:

  Wracamy do czasów komuny.
  A wypłatę mamy jak kot zapłakał
  Ochłapy, najniższe w porównaniu do innych obiektów.

 16. Emilia pisze:

  Nie nie nie – żle .Zabierzmy za to każdemu lekarzowi i dyrektorom – tłumacząc to covidem. Przecież lekarze dyrektorzy – idealiści zrozumieją? – akurat…..

 17. Bsck pisze:

  Przecież Pani Blond Tapeciarka nie ma żadnych majątków w zeznaniu podatkowym dla rady miasta to biedactwo bez nieruchomości i majątków z śmieszna kwota roczna mniejsza niż najniższą krajowa….
  A poza tym ludzie z dnia na dzień są coraz cwańsi i nie dają sobie w kaszę dmuchać mamy przykład pana Cieślaka i afery na poczcie, 400 zł brutto to jest pryszcz. Gdzie stażowe ? Kiedyś ludzie byli dumni pracować dla tej firmy każdy przychodził z uśmiechem na ustach te 20 lat temu,teraz kto mądrzejszy to ucieka ! A pieniądze biorą głowy i prezesy których jest ponad 10…
  I nigdy nie będzie dobrze teraz Frey jutro będzie Grey a pojutrze Prey dać 400 zł brutto żeby nie było aferki oj nie w tej firmie ludzie mają już dosyć ! A gdyby nie pielęgniarki to by nie było nic to one mają na głowie ludzi, myślę że jak kuchnia kelnerki i pielęgniarki zastrajkują to się główki obudzą i zaczną myśleć a nie sprzedawać się na lewo i prawo budujac sobie finanse

 18. Sylwia pisze:

  Tak sobie myślę, a może niech w cholerę upadnie to UBZ i ktoś prywatny to kupi, może wtedy będzie lepiej? Ja nie jestem w temacie, nie pracowałam nigdybw strefie zdrojowej, ale jak ktoś wie to proszę wypowiedzcie się, czy lepiej się pracuje w UBZ czy w prywatnych obiektach takich jak Słowacki, Astoria, Rafał?

 19. Dotrzymujemy Słowa pisze:

  Mylisz się Bsck. Jeżeli chodzi o gwiazdę palestry, to jest przykładem, że program Mieszkanie Plus działa.
  W oświadczeniu majątkowym za 2021 pojawiło się mieszkanko 56 m2 o wartości 200 tys. zł jako majątek odrębny. Połowa z tego to kredyt w wysokości 98 tyś. Pozostała kwota to w większości wkład z ciężkiej pracy w UBZ.
  Wynagrodzenie z tytułu członka zarządu od sierpnia 2021 – 53 tys. (dochód)
  Umowa o pracę UBZ – 49 tys. (dochód albo przychód)
  Dieta radnej – 15 tys.

  Z samego UBZ to ponad 100 tys.

  Zawsze będę głosował za partię która dotrzymuje obietnic.

 20. wyborcza.pl 19.07 pisze:

  Działaczka PiS dyrektorką w uzdrowisku w Busku. Dostała list gratulacyjny, współpracowała z Jackiem Sabatem. Kolejna osoba została zatrudniona na dyrektorskim stanowisku, odkąd pełniącym obowiązki prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój został Robert Frey. Tym razem chodzi o Iwonę Kusztal. https://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,28701132,dzialaczka-pis-dyrektorka-w-uzdrowisku-w-busku-dostala-list.html

 21. Do powyżej pisze:

  Co w tym dziwnego? Kogo pisior zatrudni: fachowca nie z pisu czy marnego pisowskiego parcha?
  Odpowiedź jest jasna.

 22. mgr. Maria Wiśniewska - dyrektorka BSCK pisze:

  „Pan Łukasz Nowak nadużywa prawa do informacji publicznej, albowiem składa do Gminy Busko-Zdrój, w tym do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury jako do jednej z podległych jednostek, tak wiele wniosków o udostępnienie informacji publicznej, że w proces odpowiedzi na te wnioski jest zaangażowanych wielu pracowników, co utrudnia im wykonywanie bieżących obowiązków służbowych. Pan Łukasz Nowak ewidentnie nadużywa prawa do informacji publicznej.”

 23. Łukasz Nowak (ten od kolei) pisze:

  Dyrektorka BSCK nie chce udostępnić faktur za solankę bromkową wykorzystywaną w #TężniBusko.
  Motywuje to „tajemnicą przedsiębiorstwa”. Ujawnienie faktur miałoby rzekomo narazić BSCK na wynikające z obowiązku zachowania poufności zawartego w umowie z dostawcą, czyli Uzdrowiskiem Busko-Zdrój S. A.

  Primo: BSCK (operator wieży z chrustu) nie jest przedsiębiorstwem, a samorządową instytucją kultury.
  Secundo: dostawcą wody bromkowej do wieży z chrustu jest Uzdrowisko Busko-Zdrój podlegające także pod samorząd, tylko że województwa. Na dodatek w zarządzie UBZ jest radna miejska Buska-Zdroju.
  Jeśli więc „śliwkom” rzeczywiście by zależało na transparentności działania tężni, to nie widzę przeszkód, by to UBZ ujawniło faktury za solankę do wieży z chrustu lub zwolniło kontrahenta z „tajemnicy”. Na najbliższej sesji zamierzam docisnąć w tej sprawie Konieczną-Różycką, bo nawet jak na opozycję koncesjonowaną za słabo udaje.

 24. stara gwardia pisze:

  „Dyrektorka BSCK nie chce udostępnić faktur za solankę bromkową wykorzystywaną w #TężniBusko.” BINGO! To ja już wiem dlaczego od pewnego czasu mi nie staje na baczność! Nawet viagra nie pomagała! Żona kazała mi już iść do lekarza, wybierałem się, ale już bez lekarza wiem jaka jest przyczyna obniżki męskiej formy! Dziękuję Panie Łukaszu! SOLANKA BROMKOWA I SPACERY WOKÓŁ TEŻNI, oto jest przyczyna! Pamiętam, że przecież jak byłem w wojsku to podawali nam w herbacie brom dla obniżenia młodzieńczego popędu. I to w miarę nawet powiem działało. Teraz gdy od wojska minęło kupę lat i mój popęd nie jest już taki jak kiedyś to przydałoby się go raczej wzmocnić od czasu do czasu, a nie obniżać. Koniec więc ze spacerkami koło tężni. Koniec z solanką bromkową!

 25. Do stara gwardia pisze:

  Zmień mięso na świeższe, zobaczysz jak sprzęt będzie się prężył, nawet i 3 razy dziennie będziesz mógł atakować pozycje. I spacery wokół tężni nie będą przeszkadzały :)))

 26. Do Redakcji infobusko. pisze:

  Panie Kruk, ja wiem, że Pan jest niereformowalny. Mówi się Panu, tłumaczy, a Pan swoje, ale pomimo to napiszę i wyrażę swoją opinię. Zastanawiam się, z czego to wynika? Wstawia Pan pierdoły, zamiast informować o sprawach ważnych. Jest wiele ciekawych artykułów na Radiu Kielce, Echu Dnia czy w Tygodniku Ponidzia, których próżno szukać na infobusko. Tutaj tylko kalendarium, kalendarium, kalendarium. Szlag mnie trafia, ale Pan nie chce zrozumieć tego, że mało kogo interesują te Pana kalendaria i wydarzenia sprzed trzystu czy sześciuset lat. Zrób Pan osobną z boku rubrykę i wstawiaj Pan tam te rocznice, ale na litość boską, niech że ten portal będzie coś wart pod względem poziomu informacyjnego. Czy nie widzi Pan po ilości wejść, co czytelników interesuje? Czy nie widzi Pan po ilości komentarzy, co jest ważne i frapujące dla mieszkańców? Czemu Pan jest taki jak większość Polaków – uparty, zatwardziały i niereformowalny. Krytykuje Pan władze Buska, burmistrza, a Pan sam jest w swoim postępowaniu zatwardziały, uparty i za cholerę niereformowalny.

  Oto ciekawy artykuł, sprzed czterech dni, którego nie ma na infobusko. Kolejny ciekawy artykuł, którego próżno szukać na tym portalu, a szkoda.

  „Mieszkańcy i kuracjusze narzekają na drogie bilety do tężni.”
  TYGODNIK PONIDZIA DNIA 26 LIPCA 2022

  http://tygodnikponidzia.pl/mieszkancy-i-kuracjusze-narzekaja-na-drogie-bilety-do-tezni/

 27. Fakturki pisze:

  Ta pani jest taka lotna, że ona pewnie nie wie, gdzie te faktury ma i co do czego w ogóle, za dużo od niej wymagacie.

 28. Do: powyżej i do: Łukasz Nowak (ten od kolei) 30 LIPCA 2022 O 15:22 pisze:

  Robi się coraz bardziej ciekawie z tą tężnią, a w zasadzie z tą jej solanka która ludziska wdychaja płacąc za to niemałe pieniądze. Kiedyś pod którymś z artykułów był bodaj komentarz, że ta solanka to nie jest ze źródeł Uzdrowiska, tylko to jest ponoć mieszanka wody kranowej z solą bodaj z Kaufland, jeśli dobrze pamietam. Teraz czytam, że to jednak jest jakoby solanka bromkowa kupowana od Uzdrowiska. Piszę jakoby, bo z jakichś powodów dyrektorka BSCK Wiśniewska nie chce pokazac faktur zakupu tej solanki od Uzdrowiska. Ja się więc zastanawiam czy ona nie chce, czy po prostu nie może ich pokazac, bo może tych faktur od Uzdrowiska po prostu nie ma. Faktur zaś może nie ma, bo jak pisze w tym wspomnianym na początku komentarzu solanka ma inne pochodzenie. Może zatem rzeczywiście ta solanka spływająca po ścianach tężni jest robiona z kranówki i soli spożywczej kupowanej u jakiegoś dostawcy?

 29. Do Łukasza Nowaka pisze:

  W ogóle ta odpowiedź o nadużywaniu prawa do informacji publicznej i stwierdzenie, że ludzie nie mogą pracować, bo muszą odpowiadać na zapytania, to dla mnie hit.

 30. Do: Łukasz Nowak i do: mgr. Maria Wiśniewska - dyrektorka BSCK 30 LIPCA 2022 O 15:13 pisze:

  ” tak wiele wniosków o udostępnienie informacji publicznej, że w proces odpowiedzi na te wnioski jest zaangażowanych wielu pracowników, co utrudnia im wykonywanie bieżących obowiązków służbowych.” Ciekawi mnie ileż to tych wniosków złożył Pan Łukasz Nowak, że utrudnił wielu pracownikom wykonywanie bieżących obowiązków służbowych? Swoją drogą proponuję Panie Łukaszu zapytać publicznie o to czym zajmują się poszczególni pracownicy BSCK i jakie są efekty ich pracy. Co każdy z nich konkretnie zrobił na przestrzeni ostatnich miesięcy. Zwracam na to uwagę dlatego, że patrząc na ” produkcję” BSCK i na listę zatrudnionych pracowników na stronie internetowej BSCK osobiście uważam, że w BSCK jest przerost zatrudnienia, że do uzyskania podobnych efektów pracy wystarczyłaby mniejsza liczba pracowników. Moim zdaniem w BSCK jest ewidentnie za dużo ”urzędników”, którzy moim zdaniem ” dublują się” jeśli chodzi pracę. Jestem przekonany, że gdyby BSCK został ” sprywatyzowany” to podobne efekty pracy byłyby zasługa znacząco mniejszej liczby pracowników.

 31. Marconi pisze:

  Niedawno padła w komentarzu na tym portalu propozycja, by do naborów na stanowiska urzędnicze w MPGK stosować rygory ustawy o pracownikach samorządowych.
  Jestem za, ponadto chcę zastosowania tych zasad również w Uzdrowisku, wszak też podlega pod samorzą d terytorialny.

 32. Łukasz Nowak (ten od kolei) pisze:

  Moja kolekcja hitów „by dyr. Wiśniewska” jest bogatsza.
  Wysłałem ją zresztą jakiś czas temu red. Krukowi, ale chyba znów był „za mały”, więc opiszę w komentarzu.

  Otóż po roku pora zapytać o frekwencję. W dniu 07.07.2022 r. otrzymałem odpowiedź, iż:
  „Ad. 1. Frekwencja w tężni wynosiła:
  – w roku 2021 – ok. 270 osób,
  – w roku 2022 – ok 83 osób.
  Ad. 2. Wpływy z biletów do tężni:
  – w roku 2021 – 704 902,71 zł,
  – w roku 2022 – 267 590,20zł”

  Zapytałem, jak frekwencja rozkładała się w w czasie w poszczególnych miesiącach.
  Wiśniewska uznała to za „informację przetworzoną” i wezwała, jaki mam „szczególny interes publiczny” w tym pytaniu.
  Odparłem, że (primo) to nie jest informacja „przetworzona, bo nie upierałem się kategorycznie, iż muszą to być miesiące, a dopuściłem dane za inne jednostki czasu, właśnie po to by nie było konieczności „przetwarzania” danych „specjalnie” dla mnie, zaś interes publiczny „szczególny” polega na sprawdzeniu ewentualnego występowania sezonowości obiektu obarczającego podatników znacznymi kosztami operacyjnymi, a wcześniejszej inwestycyjnymi.
  Oczywiście Wiśniewska nie zgodziła się z moim uzasadnieniem „szczególnego interesu”, natomiast co do charakteru „przetworzonego”, to dalej upiera się przy nim, twierdząc, że ze względu na nowoczesny system elektronicznej kontroli dostępu do tężni dla pozyskania danych szczegółowych byłoby rzekomo konieczne… zwrócenie się do podmiotu zewnętrznego, który obsługuje bramki.
  Ja w tym nie widzę problemu, a właśnie ze względu na tak wyszukany system kontroli biletów nie powinno być problemów z prezentowaniem danych dla dowolnych odcinków czasu.

  W odpowiedzi odmownej dyr. Wiśniewska nie wskazała drogi odwoławczej, co zamierzam jej wytknąć w skardze, którą zamierzam złożyć przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Kielcach.

 33. Do - Łukasz Nowak (ten od kolei) pisze:

  „Moja kolekcja hitów „by dyr. Wiśniewska” jest bogatsza.
  Wysłałem ją zresztą jakiś czas temu red. Krukowi, ale chyba znów był „za mały”, więc opiszę w komentarzu.”

  Ano właśnie, to kolejny dowód na co? Na to, że ten portalik jest marny, czy na coś innego? Panie Łukaszu, wysyła Pan materiały Panu Krukowi, a on co? Ano nic. Pytanie dlaczego? Słyszałem już kiedyś, nie wiem ile w tym prawdy, że nie tylko Pan jest tak traktowany. Podobno były osoby, które wysyłały jakieś materiały do infobusko i nic się z tym nie działo. Coś tam opublikowano, a reszta „poszła w zapomnienie”. Tak słyszałem na Busku. Pytanie dlaczego P. Kruk wielu rzeczy nie publikuje? Niech Pan sobie Panie Łukaszu sam odpowie na to pytanie. Ja mam swoje zdanie w tym temacie.

  Pod rozwagę przytoczę Panu, Panie Łukaszu, pewien ciekawy komentarz, który tu na infobusko się kiedyś ukazał i do Pana był kierowany. Zapisałem go sobie wraz z linkiem na kompie, bo uznałem za coś ciekawego i teraz Panu poniżej go cytuję:

  https://infobusko.pl/zaproszenie-dla-mieszkancow-gminy-busko-zdroj-na-spotkanie-nt-rozwoju-obszaru-uzdrowiskowego-jkr-uprzejmie-dziekuje-za-zaproszenie-skorzystam/

  „Wujek Dobra Rada do ŁUKASZ NOWAK
  15 KWIETNIA 2022 O 22:10
  Panie Łukaszu mam dla Pana dobrą radę. Jak Pan tak bardzo chce publicznie się udzielać, a Pana portal miał niską poczytność, proszę spróbować założyć sobie stronę na Facebooku. Może to wypali? Z Panem Krukiem radzę dać sobie spokój, bo z tego co Pan sam pisze, i pisał Pan już kiedyś o tym, to wysyła mu Pan różne materiały, a on tego nie publikuje. Skoro tak jest, to Panie Łukaszu, nich się Pan szanuje, niech Pan ma honor i się Panu Krukowi nie narzuca.
  Po drugie, mam pewne podejrzenia i to nie jest tylko moje zdanie. A co jeśli infobusko to tak zwana „kontrolowana opozycja”? Skoro infobusko jest opozycyjnym portalem, to czemu nie publikuje Pana materiałów? Czy Pana to nie zastanawia? Pan opisuje coś ciekawego, wysyła to do infobusko, a to nie jest publikowane, wię nikt się o tym nie dawiaduje i temat znika. Jednak infobusko wie, co Pan, Panie Łukaszu wie, więc jeśli hipotetycznie byłaby to „kontrolowana opozycja”, to może pójść do „właściwych osób” informacja, że „Pan Nowak wie to i to. Przekazuję maila którego od niego otrzymałem”. Panie Łukaszu, wie Pan doskonale jak działa piorunochron. Po uderzeniu gromu sprowadza ładunek elektryczny do ziemi, chroniąc budynek. A co jeśli to Pan jest „gromem”, a infobusko „piorunochronem”, który neutralizuje „ładunek”, czyli Pańskie informacje? Nie twierdzę, że tak jest, ale mam takie podejrzenia, i to nie tylko ja. Niech Pan sobie to wszystko dobrze przemyśli i polecam, aby założył Pan sobie swoją stronę na Fejsie i tam proszę opisywać wszystko to, co chce Pan przekazać nam mieszkańcom. Z portalem infobusko niech Pan da sobie spokój – taka jest moja rada. Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę Wesołych Świąt!!!”

 34. Do - Łukasz Nowak pisze:

  szukam z Panem kontaktu.
  proszę odebrac poczte z adresu e-mail, którego używał Pan na portalu gb

 35. Samorządowcy z Podkarpacia UJAWNIAJĄ PRAWDĘ o rządach PiS! CO ONI ZROBILI z Polską? pisze:

  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=L9pleSZeFS0

 36. Śliwiński pisze:

  Chuja warta ta podwyżka. Polska bankrutuje i uzdrowisko zbankrutuje. Za pół roku i tak wszyscy na zieloną trawkę. Będzie biednie ale za to godnie! Elektorat się zdziwi jak będzie musiał wpierdalać zalewajka na korpusach z kuraka na niedzielny obiad.

 37. Cejrowski i Rudnik: meble za 850.000 zł do gabinetów 7 prokuratorów pisze:

  Prokuratura regionalna we Wrocławiu zakupiła włoskie meble do gabinetów 7 osób, które kosztowały ponad 850.000 zł. Wybrała je architekta wnętrz, która prywatnie jest żoną prokuratora. Za jej usługi prokuratura zapłaciła w sumie prawie 45.000 zł – https://www.youtube.com/watch?v=H83LNwAchgI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl