Hummel 4. Liga. Gol w doliczonym czasie gry Kacpra Rogozińskiego dał remis AKS 1947 Busko-Zdrój w meczu z Wierną Małogoszcz. Tabela [FOTO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Hummel 4. Liga. Gol w doliczonym czasie gry Kacpra Rogozińskiego dał remis AKS 1947 Busko-Zdrój w meczu z Wierną Małogoszcz. Tabela [FOTO]

4 maja 2023 | Echo Dnia SPORTOWY24 Dorota Kułaga Michał Kolera 2.05.2023 | infoBusko.pl Jarosław Kruk 4.05.2023 | | 0 komentarzy

Kacper Rogoziński zdobył bramkę w 93 minucie i uratował remis dla AKS 1947 Busko-Zdrój w spotkaniu z Wierną Małogoszcz w Hummel 4. Lidze.- informuje 2.05.2023 portal Echo Dnia

W sobotę, 29 kwietnia 2023 r., na słonecznej murawie przy ul. Janusza Kusocińskiego w meczu 26 kolejki Hummel 4 Ligi AKS 1947 Busko-Zdrój zremisował z Wierną Małogoszcz. / fot: Michał Kolera, źródło: Echo Dnia♂

AKS 1947 Busko-Zdrój ÷ Wierna Małogoszcz 2:2 (1:0)
Busko-Zdrój, 29 kwietnia 2023 r.

Bramki: Dawid Słabosz’ 25, Kacper Rogoziński’ 90+3 – Paweł Rogula 60, Bartosz Kuzincow 88.AKS: Banach – Kowalczyk, Grad, Ślefarski, Boś – A. Paprocki (83 Bogacki, Słabosz, D. Szymkiewicz (70 Skiba), K. Rogoziński – Zacharski (70 Taler), Buczek.
Wierna: Frączek – Malinowski, Kuzincow, Wroński, Łata (70 Molęda) – Stojko, Klapa (46 D. Czarnecki) – Rejowski, Soboń, R. Szymański (46 Karbownik) – Rogula (90 Bednarski).

>>>  W środę 3 maja grały świętokrzyskie ligi piłkarskie: Hummel 4 Liga, A klasa grupa 1, 2 i 3 oraz Klasa B grupa 1 i 2. Zapraszamy do śledzenia wyników spotkań i tabel.  <<<
Echo Dnia [3 maja 2023]

W pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszym, prowadziliśmy po niej 1:0. – przyznał Marcin Kołodziejczyk’, trener AKS. – Po przerwie Wierna skorzystała z… – cały artykuł i galeria zdjęć z meczu na źródłowej stronie Echa Dnia

◙ Podobne informacje:

Derby Ponidzia: piłkarski pojedynek AKS 1947 Busko-Zdrój z NIDĄ Pińczów, 2 kwietnia 2023r. – transmisja LIVE

AKS1947: Remisujemy z GKS Rudki [FOTO]

AKS 1947 Busko-Zdrój: Łukasz Ubożak nie jest już trenerem AKS 1947 Busko-Zdrój. Marcin Kołodziejczyk nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny AKS 1947, Kacper Rogoziński nowym zawodnikiem

List do Redakcji: 🆘 Zamknięty wjazd na stadion powoduje zagrożenie dla dzieci, rodziców i ruchu drogowego | JKR: Nie ma wjazdu na stadion i co nam zrobicie?…

RK: Kiedy koniec przebudowy buskiego stadionu? | JKR: Ile w sumie będzie kosztował „bunkier AKS”?

W Głogoczowie za 5,5 mln zł powstanie kolejna kładka dla pieszych nad Zakopianką. | 🟥 JKR: W Busku nad Rzewuskiego powstała kładka dla pieszych za 9,5 mln zł. O 4 miliony drożej!!

nm: Trwa remont na 1 Maja w Busku. Ludzie mocno się niecierpliwią [ZDJĘCIA] | 🟥 JKR: Gdzie się podziało 15 milionów złotych?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.