AKS1947: Remisujemy z GKS Rudki [FOTO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

AKS1947: Remisujemy z GKS Rudki [FOTO]

22 marca 2023 | AKS 1947 Busko-Zdrój 20.03.2022 | infoBusko.pl 22.03.2022 | | 0 komentarzy

W niedzielę 19 marca o godz. 15 nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie zespół GKS Rudki. Mecz o mistrzostwo Hummel 4 Ligi odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po bardzo emocjonujących 90 minutach gry zespoły podzieliły się punktami. Bramki dla AKS zdobyli: Dawid Słabosz, Dorian Buczek i Kacper Rogoziński. informuje 20.03.2022 na swojej @stronie klub AKS 1947 Busko-Zdrój

W niedzielę, 19 marca, drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój podejmowała na własnym obiekcie zespół GKS Rudki♂ / źródło: AKS 1947 Busko-Zdrój♂

O kilka słów podsumowania poprosiliśmy obrońcę AKS 1947 Busko Zdrój Szymona Bosia’.

Wiedzieliśmy, że będzie to dla nas bardzo ciężki mecz. Zespół z Rudek znany jest z twardej i agresywnej gry. Niestety po dwóch indywidualnych błędach po 5 minutach przegrywaliśmy już 2:0. Na szczęście to nas nie podłamało i jeszcze do przerwy udało się wyrównać. Przeważaliśmy i stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje. W drugiej połowie obie drużyny miały sytuację. Mecz zakończył się wynikiem 3:3,
więc wydaje się że ten remis jest sprawiedliwy. Cieszy na pewno, że… – cały artykuł na źródłowej @stronie AKS 1947 Busko-Zdrój

>>>  AKS 1947 Busko-Zdrój vs GKS Rudki [FOTOGALERIA]  <<<

>>>  Hummel 4. Liga. Po ciekawym meczu AKS 1947 Busko-Zdrój zremisował z GKS Rudki 3:3. Buski zespół zasilił Piotr Nowak  [110 zdjęć]<<<
Echo Dnia [20 marca 2023]

◙ Podobne informacje:

AKS 1947 Busko-Zdrój: Łukasz Ubożak nie jest już trenerem AKS 1947 Busko-Zdrój. Marcin Kołodziejczyk nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny AKS 1947, Kacper Rogoziński nowym zawodnikiem

AKS 1947 Busko-Zdrój: Sławomir Grzesik nie jest już trenerem drużyny. Łukasz Ubożak nowym szkoleniowcem

Historyczny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs PARTYZANT Radoszyce, wynik 3:4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.