Gorąca linia: Od jutra za sterami "Krystyny" Maciej Gawin - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: Od jutra za sterami „Krystyny” Maciej Gawin

26 marca 2019 | Jarosław Kruk 26.03.2019 18:20 | | 8 komentarzy

Jutrzejsza środa będzie pierwszym dniem pracy nowego dyrektora Uzdrowiskowego Szpitala
Kompleksowej Rehabilitacji „KRYSTYNA” w Busku-Zdroju. Na mostku kapitańskim po Grzegorzu Gałuszce stery przejmie Maciej Gawin.

Nowy dyrektor jest osobą dobrze znaną w mieście słońca gdyż przez wiele lat piastował mandat radnego Rady Miejskiej w Busku-Zdroju. W jesiennych wyborach samorządowych Maciej Gawin otrzymał 7 775  głosów i został radnym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Na internetowej stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – swietokrzyskie.pro –  jego biogram informuje:

MACIEJ GAWIN -Kandydował z Okręgu Wyborczego nr 4 obejmującego powiaty: włoszczowski, jędrzejowski, pińczowski, buski i kazimierski.

Urodził się 24 lutego 1965 roku w Chmielniku. Ukończył studia politologiczne w Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Absolwent Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w oświacie). W latach 2007-2008 pracował w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju, w latach 2008-2015 w Zespole Obsługi Przedszkoli i Szkół, a od 2015 do 2017 roku w Buskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju. Od 2017 roku jest wicedyrektorem Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kielcach. Jest jednym z liderów Stowarzyszenia Busko Busko.

Od jutra wypada zaktualizować powyższe informacje dopisując, że Maciej Gawin zrezygnował w ostatnich dniach z pracy w KRUS i od 27 marca z gabinetu dyrektorskiego będzie zarządzał  Szpitalem Sanatoryjnym „Krystyna”.

grafika: swietokrzyskie.pro / Jarosław Kruk

8   Radio Kielce: – Poznaliśmy nowego dyrektora szpitala „Krystyna” w Busku

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

8 odpowiedzi na “Gorąca linia: Od jutra za sterami „Krystyny” Maciej Gawin”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Gratuluję! Samych sukcesów i powodzenia.

 2. gość pisze:

  Szok!!! Czumu szumilas nic nie pisze?

 3. Ewa do gość pisze:

  Szumi drogi panie mało pisze a dużo robi, w przeciwieństwie do wielu innych w tym mieście

 4. jjj pisze:

  hahaha pracuś 🙂 Medal mu dać jedyny z rady pracuje!

 5. Łukasz Szumilas, radny Rady Miejskiej Busko-Zdrój pisze:

  Dziękuję Państwu za uznanie oraz gratuluję Maciejowi Gawinowi! Bardzo cieszą mnie sukcesy bliskich współpracowników 🙂

 6. Ja pisze:

  PZPR bis….

 7. Mirek pisze:

  Dlaczego nie przyznaje się do na stacji Orlen.To też dorobek zawodowy he he

 8. […] Na personalne aluzje godzinę później odpowiedział prezes WSB-Z, dyrektor Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji „KRYSTYNA” Maciej Gawin♂: […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl