ED: Wiceburmistrz Michał Maroński przyjął wyzwanie 25 pompek przez 25 dni. Cel? Zwrócić uwagę na problem depresji WIDEO - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: Wiceburmistrz Michał Maroński przyjął wyzwanie 25 pompek przez 25 dni. Cel? Zwrócić uwagę na problem depresji WIDEO

27 lipca 2020 | Echo Dnia Agata Chrobot 25.07.2020 / Jarosław Kruk 27.07.2020 | | 10 komentarzy

Michał Maroński wiceburmistrz Buska – Zdroju przyjął sportowe wyzwanie robienia 25 pompek codziennie przez 25 dni. To internetowy challange, który ma za zadanie podniesienie świadomości na temat zespołu stresu pourazowego, lęku i depresji. – informuje Echo Dnia

Wszyscy, którzy przyjmują to wyzwanie stawiają sobie za cel zwrócenie uwagi na problem jakim jest zespół stresu pourazowego, lęk i depresja. To nowy sportowy challange, który staje się bardzo popularny w sieci.

Nominowany został do tego zadania wiceburmistrz Buska – Zdroju Michał Maroński, który je oczywiście przyjął. Wstawił już dwa filmiki jak pompuje. Wiceburmistrz Buska napisał też: „Push-upy przez 25 dni stanowią…cały artykuł i filmik video na źródłowej stronie Echa Dnia – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

Burmistrz Waldemar Sikora i urzędnicy UMiG Busko-Zdrój podjęli wyzwanie w ramach #GaszynChallenge [WIDEO] – a inne dzieci, a Dawid?

Kalendarium: 16 września 1934 r. Jerzy Bajan i Gustaw Pokrzywka triumfowali lotniczym Challenge 1934

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

10 odpowiedzi na “ED: Wiceburmistrz Michał Maroński przyjął wyzwanie 25 pompek przez 25 dni. Cel? Zwrócić uwagę na problem depresji WIDEO”

 1. psycholog pisze:

  Co za wrażliwość na problemy ludzi!

  Zastanawiam się, jaka część mieszkańców Buska ma depresję spowodowaną skutkami „wspaniałej” polityki władz samorządowych?

 2. Maria pisze:

  no,no, przystojniak ma krzepę! tylko, że mocne łapy przydają się bardziej przy kopaniu rowów niż przy zarządzaniu gminą z blisko 200 milionowym budżetem.

 3. Andrzej pisze:

  Skąd ten burmistrz i pierwsze słysze, że takowy jest w Busku.

 4. do Maria pisze:

  chyba , że w Buseczku się ręcznie steruje i czasem jest potrzeba mocniej zadziałać 😉

 5. terapeuta pisze:

  Myślę, że u mieszkańców Buska ryzyko lęku i depresji jest większe, niż wśród mieszkańców innych gmin, a to ze względu na opłaty i podatki wyższe, niż w Warszawie, przy niższych płacach i braku szacunku ze strony władz.

 6. ktosiu pisze:

  Ma parcie na szkło!! Tak na marginesie. Pompki nie robi się na 1/3, klatka ma być przy glebie.

 7. Prawda24h pisze:

  A Echo to tak samo z siebie, czy artykuł sponsorowany? Czy też w ramach podziękowania za sponsorowane artykuły przez gminę i bsck?

 8. Janusz pisze:

  Jedzie Waldek mercedesem, obiecuje cuda
  z hurtowni przed wyborami leje się wóda.
  Łączy ludzi, buduje miasto
  w głowie ciasno, w głowie ciasno
  Pięknie mówi na wsi i mieście
  pokażę ja Wam po wyborach co żeście.
  Tym co mi nie brawa nie biją
  niech się po kątach kryją.
  Miernota mściwa, otoczona ubekami
  przywita się z taczkami.
  Za upodlenie, za mściwość
  poznasz cepie co to sprawiedliwość.

 9. zatroskany obywatel pisze:

  Brawo Janusz, trafiłeś w sedno problemu.Mickiewicz miał Marylę Wereszczakówną żeby pisać łzawe sonety,m mamy pana Waldemara żeby miejscowy bard napisał o nim” poemat” :].Gratulacje za twórczość

 10. Grażyna pisze:

  Panie Maroński dostanie pan przepukliny i jak skończy się kadencja trzeba będzie w polu robić.Proszę się oszczędzać.——-i nie ośmieszać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl