"Dwa kluby, jedno miasto". AKS i BSF grają razem! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

„Dwa kluby, jedno miasto”. AKS i BSF grają razem!

18 lutego 2021 | BSF Busko-Zdrój fb / busko.com.pl 17.02.2021 / Jarosław Kruk 18.02.2021 | | 2 komentarze

„Dwa kluby, jedno miasto” – pod tym hasłem realizowana będzie współpraca dwóch „słonecznych” klubów piłkarskich oparta na zawartej właśnie umowie partnerskiej pomiędzy AKS 1947 Busko-Zdrój i BSF Busko-Zdrój. informują na swojej stronie internetowej „Wilki” z Buskiego Stowarzyszenia Futsalu ♂

Po kilku spotkaniach i rozmowach doszliśmy do wspólnego porozumienia z władzami buskiego AKS-u. Dziś możemy oficjalnie powiedzieć, że obraliśmy wspólną drogę rozwoju, w dużej mierze opierającej się na szkoleniu młodzieży. Umowa będzie obowiązywać do końca roku 2021, z opcją przedłużenia na kolejne lata.

BSF [11.02.2021]: Rollercoaster w Busku Zdroju. Niestety bez happy endu. BSF Busko Zdrój odpada z Pucharu Polski

Głównymi celami zawartymi w umowie jest szkolenie drużyn młodzieżowych. Doskonale wiemy, że najlepsi zawodnicy na świecie w piłce jedenastoosobowej zaczynali od futsalu. To tam jesteśmy w stanie najlepiej wyszkolić naszą technikę, poruszanie taktyczne oraz grę na małej przestrzeni.

BSF [16.02.2021]: Wygrana z Patronami! Dwie bramki Klepacza!

Dlatego doszliśmy do porozumienia, aby najmłodsi zawodnicy z naszego regionu mogli podnosić swoje umiejętności w każdym z tych aspektów, podczas treningów stricte futsalowych. Wspólnie z klubem AKS, stworzymy młodym adeptom futbolu warunki, dzięki którym będą mogli rozwijać się zarówno w piłce trawiastej, jak i tej mniejszej, futsalowej. Naszym głównym celem jest stworzenie mocnego zespołu, który jesienią wystartuje w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu”.

○ źródło: BSF Busko-Zdrój


Jarosław Kruk: Powodzenia!

 

◙ Podobne informacje:

Futsal: BSF Busko-Zdrój wygrało z LKS Błyskawica Wyciąże 18:1! Zapis transmisji LIVE, opinie [AUDIO]

Derby Ponidzia: 4:1, wysoka wygrana AKS 1947 Busko-Zdrój nad TS 1946 Nida Pińczów

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “„Dwa kluby, jedno miasto”. AKS i BSF grają razem!”

  1. Brawo pisze:

    Brawo !
    Już dawno takie coś powinno być.

  2. Artur pisze:

    Taka współpraca to już dawno powinna być przecież nie ma co się oszukiwać że w wilkach czy w innych ekipach z fustalu z okolic to grają sami swoi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl