AKS 1947 Busko-Zdrój vs. GKS Rudki. Przegrana 0:1 [foto/video] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

AKS 1947 Busko-Zdrój vs. GKS Rudki. Przegrana 0:1 [foto/video]

26 września 2020 | Jarosław Kruk 25.09.2020 | | 9 komentarzy

W piątkowy wieczór, 25 września, na  stadionie miejskim przy ul. Kusocińskiego rozegrany został mecz IV ligi świętokrzyskiej. W sztucznym świetle jupiterów AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzył się z zespołem GKS Rudki. Mimo atutów własnego boiska i publiczności gospodarze ulegli gościom 0:1.

○   fot. Jarosław Kruk

Spotkanie oglądałem od 65 minuty. Przez większą część czasu gra toczyła się na połowie przeciwnika i wydawało się, że to AKS 1947 ma przewagę.

Jednak to zawodnicy GKS Rudki wywalczyli zwycięstwo –  po rzucie wolnym w 89 minucie futbolówkę w buskiej bramce umieścił Kacper Wiecha.

○  Faul i rzut wolny, po którym w 90 minucie piłka trafiła do siatki AKS 1947 Busko-Zdrój  / fot. Jarosław Kruk

To niestety kolejna przegrana piłkarzy AKS 1947 Busko-Zdrój, druga w drugim meczu przy sztucznym świetle na zrewitalizowanym stadionie. Niedawna zmiana trenera nie przerwała złej passy zespołu. Opuszczający po meczu stadion kibice nie kryli swojego dużego niezadowolenia z tego stanu rzeczy.

○ źródło: Źródło: FB’ GKS Rudki

busko.com.pl [25.09.2020]: – Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs. GKS Rudki

FB’ GKS Rudki [25.09.2020]: – Ten wieczór należał do wychowanka „Gieksy” i jego kolegów

◙ Podobne informacje:

Dotkliwa porażka AKS 1947 Busko-Zdrój 1:5 w meczu z Olimpią Pogoń Staszów. Dymisja trenera Arczewskiego. Nowy szkoleniowiec

Historyczny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs PARTYZANT Radoszyce, wynik 3:4

Przegrany 2:4 mecz piłkarski AKS 1947 Busko-Zdrój vs. CZARNI Połaniec. Lider za mocny

Łukasz Szumilas: Co z tym Stadionem?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

9 odpowiedzi na “AKS 1947 Busko-Zdrój vs. GKS Rudki. Przegrana 0:1 [foto/video]”

1. do AKS pisze:

A te Rudki to co to jest? Miasto, wieś czy 3 domy na krzyż? AKS nie wstyd wam?

2. Łukasz Nowak pisze:

Jakie nakłady z budżetu Gminy idą na poszczególne kluby sportowe?

3. Do Łukasz Nowak pisze:

Nie wiem

4. do powyżej pisze:

A czy „pan UMiG” lub „pan BOSiR” wie?

5. Czy to prawda, że pisze:

pływacka Unia i ręczni z Handbalowe otrzymują z budżetu Gminy znacznie mniej, niż AKS – mimo lepszych wyników sportowych?