BWA: Wystawa międzynarodowego pleneru malarsko-fotograficznego „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Busko-Zdrój 2018 - 7 marca - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

BWA: Wystawa międzynarodowego pleneru malarsko-fotograficznego „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Busko-Zdrój 2018 – 7 marca

7 marca 2019 | BWA Kielce / Jarosław Kruk | | 1 komentarz

Kieleckie Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza 7 marca o 18:00 w magiczne progi Galerii Zielonej na wernisaż Wystawy Międzynarodowego Pleneru Malarsko-Fotograficznego „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Busko-Zdrój 2018

Willa Polonia – siedziba Galerii Zielona, 2007 r. / fot. Jarosław Kruk, Wikipedia

– Minął rok od czasu, kiedy Polskie Stowarzyszenie Edukacji Plastycznej w Kielcach świętowało wernisaż poplenerowej wystawy z cyklu: „Świętokrzyskie Krajobrazy 2017”. – pisze na stronie BWA Kielce  Witold Popielski. – Rok owocny w artystyczne wydarzenia będące udziałem poszczególnych członków Stowarzyszenia, oraz formacji, jako całości. Tradycją stał się plener malarski z udziałem członków Stowarzyszenia i zaproszonych gości.

Plener organizowany przez PSEP Kielce na stałe wpisał się w pejzaż artystycznych wydarzeń cyklicznie odbywających się w regionie świętokrzyskim.

W tym roku artyści stowarzyszeni w PSEP w Kielcach odwiedzili Busko-Zdrój i to nie była ich pierwsza wizyta w tym przyjaznym mieście. Perła Ponidzia chętnie gości artystów malarzy, fotografików, aktorów i muzyków. To miejsce wspaniałe do…całość na źródłowej stronie BWA Kielce – po kliknięciu na link

Komisarzami pleneru były buskie artystki Beata Borek i Barbara Wnuk-Spirowska i to one wspólnie z BWA i Galerią Zielona zapraszają do zobaczenia  poplenerowych art-plonów w Galerii Zielonej.

Wystawa gościć będzie w Busku do 30 marca 2019 r.

Galeria Zielona, al. Mickiewicza 7, Busko-Zdrój.

źródło: BWA Kielce

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “BWA: Wystawa międzynarodowego pleneru malarsko-fotograficznego „Świętokrzyskie Krajobrazy” – Busko-Zdrój 2018 – 7 marca”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl