Zmarł Stanisław Grzesiak, były prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Zmarł Stanisław Grzesiak, były prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

14 czerwca 2024 | infobusko.pl 14.06.2024 | | 1 komentarz

12 czerwca 2024 r, w wieku 74 lat zmarł Stanisław Grzesiak, były Prezes Zarządu 'Uzdrowisko Busko-Zdrój’ S.A.

>>>  Zmarł Stanisław Grzesiak, były prezes Uzdrowiska Busko – Zdrój i wiceprezydent Skarżyska. Miał 74 lata  <<<
○ Echo Dnia 12.06.2024

Stanisław Grzesiak był absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował między innymi w Odlewni Żeliwa i Emalierni „Kamienna” w Skarżysku-Kamiennej, w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej, w Zakładach MESKO, był także wiceprezydentem miasta Skarżyska-Kamiennej.

Od 2019 roku związany z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój. W październiku 2023 r., podczas zebrania Rady Nadzorczej „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. została podjęta uchwała w sprawie powołania doktora inżyniera Stanisława Grzesiaka na stanowisko Prezesa Spółki.
W maju 2024 r., Rada Nadzorcza Uzdrowiska Busko-Zdrój odwołała Stanisława Grzesiaka z funkcji prezesa zarządu. Nieoficjalnie wiadomo było, że jednym z powodów były jego kłopoty zdrowotne.

+
Wieczne Odpoczywanie Racz Mu Dać Panie

 

◙ Podobne informacje:

🟥 wyborcza: W uzdrowisku w Busku członka zarządu zastąpił prezes. Podjęto też decyzję w sprawie pensji ♦ UBZ: Powołanie Stanisława Grzesiaka na Prezesa „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.:

ED: Stanisław Grzesiak, pełniący obowiązki prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój, o bałaganie, grupach interesu oraz przyjaźni z marszałkiem Bętkowskim

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Zmarł Stanisław Grzesiak, były prezes Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.”

  1. Krzysztof Zwolski. pisze:

    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl