WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom i zaprasza Waldemara Sikorę na debatę (video) - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom i zaprasza Waldemara Sikorę na debatę (video)

23 października 2018 | wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 3 komentarze

Szanowni Państwo, za nami pierwszy etap wyborów samorządowych, w tym I tura wyborów na Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Pragnę Państwu serdecznie podziękować za poparcie udzielone całemu KWW Busko Nasz Dom. W sposób szczególny dziękuję za głosy oddane na moją osobę. Blisko 30 % poparcie dla Jerzego Szydłowskiego, to czytelny sygnał, że Państwo mi zaufaliście, że wierzycie w mój potencjał i uczciwość.

To także poparcie dla programu, który jest dedykowany wszystkim mieszkańcom gminy Busko – Zdrój, mieszkańcom wsi i miasta, bez względu na wiek, status społeczny, wykonywany zawód, polityczne sympatie czy zapatrywania.

Ten program to:

 • więcej pieniędzy w naszych kieszeniach,
 • to lepsza edukacja i przyszłość naszych dzieci i wnuków,
 • to realizacja rzeczywistych potrzeb mieszkańców regionu,
 • racjonalizacja wydatków publicznych,
 • to godne życie i większa świadomość społeczna na temat realizowanych w gminie przedsięwzięć

źródło: ponidzie.tv

Najbliższe dni to czas, który zamierzam poświęcić na dotarcie do jak największej grupy mieszkańców, by przekonać Was do mojej kandydatury. Zrobię, co w mojej mocy by spotkać się z Wami, ale jeśli braknie czasu by dotrzeć do wszystkich, to bardzo Was proszę, zapoznajcie się z moim programem wyborczym i z moim życiorysem. Posłuchajcie tego, co na mój temat mówią ludzie, którzy mnie znają i 4 listopada zawalczmy wspólnie o lepszą i godną przyszłość miasta i gminy Busko – Zdrój. W drugiej turze zjednoczmy siły i bądźmy razem w dniu głosowania.
Serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w głosowaniu w II turze wyborów.

 

Z poważaniem
Jerzy Szydłowski

P.S.
Szanowni wyborcy, drodzy mieszkańcy miasta i gminy Busko-Zdrój,
Żeby społeczeństwo mogło lepiej poznać swoich kandydatów potrzebne są spotkania i debaty przedwyborcze. Liczę, że Pan Waldemar Sikora przyjmie moje zaproszenie do debaty, które w obecnym przekazie składam dziś, a oficjalnie złożę w dniu jutrzejszym.

Debata powinna odbyć się w dniu 2 listopada w sali kinowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Mam świadomość, że to dzień zaduszny, ale sądzę, że godz. 18-ta jest właściwą porą dla mieszkańców, aby mogli wziąć aktywny udział w tym wydarzeniu. Debata powinna mieć charakter ogólnodostępny i mam nadzieję, że jej organizacją zainteresują się lokalne media. Przedmiotem debaty powinny być sprawy najważniejsze dla nas mieszkańców i dla naszej gminy.

 

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

źródło: wyborysamorzadowe.info

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom i zaprasza Waldemara Sikorę na debatę (video)”

 1. Wiem pisze:

  Tak więc KWW Busko Nasz Dom będzie miało jednego radnego. Wyborcy poznali się na programie i planie P. Szydłowskiego. Za wszelką cenę być Burmistrzem. Miała być super ekipa, a okazała się klapa. Oczywiście ani słowa że P. Szydłowski to stary PISior, był szefem PISU w Busku. Taki apolityczny a z PISem był skumany….

 2. Do Wiem pisze:

  Odpowiem Panu tekstem, który jest na profilu FB Jerzego Szydłowskiego.

  Wiesław:

  Ja mam pytanie jak pan zamierza zarządzać miastem nie mając ani jednego radnego ? To jest bardzo poważny temat mając w radzie praktycznie samą opozycje .Na to pytanie musi Pan odpowiedzieć bo to nurtuje setki wyborców .

  J. Szydłowski:

  Panie Wiesławie, w znanej mi od 12 lat radzie miejskiej nie występowała nigdy realna opozycja, a ludzie, którzy tu zasiadają, nie działają wg politycznego klucza. Dlatego nie ma żadnych przeciwskazań, żeby następca obecnego burmistrza wszedł w dobre stosunki z radą, Zwłaszcza człowiek, który w większości doskonale zna wybranych radnych i ma udokumentowany talent lidera. Historycznym przykładem dla Pana i pozostałych zainteresowanych niech będzie zerwana 10 lat temu koalicja Gospodarnej Gminy i Ziemi Buskiej. Pan Henryk Radosz, który przewodniczył wówczas klubowi GG, oficjalnie w trakcie sesji zerwał koalicję z ZB, bowiem nie otrzymali oczekiwanych stołków w radzie nadzorczej MPGK. Pomijam fakt, że takich rzeczy dyplomatycznie zachowujący się politycy nie robią oficjalnie, to później nie wydarzyło się kompletnie nic. Pozdrawiam.

 3. Wyborca pisze:

  „I ma udokumentowany talent lidera” napisał P.Szydłowski. Nie występowała opozycja bo zdecydowaną większość miało Porozumienie. CO sami przeciw sobie mieli być opozycją? Niech zaczną zachowywać się podczas głosowań jak Pan po odejściu z Porozumienia i co wtedy? Jedną uchwałę będziecie siedemnaście godzin czytać i uzgadniać gdzie przecinek i kropka a na koniec większość się wstrzyma od głosowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl