V Skoki Amatorów o Puchar inSJders w Ruczynowie. Triumfuje Dawid Kaszuba. Nowy rekord skoczni! Wyniki wszystkich uczestników[195FOTO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

V Skoki Amatorów o Puchar inSJders w Ruczynowie. Triumfuje Dawid Kaszuba. Nowy rekord skoczni! Wyniki wszystkich uczestników[195FOTO]

2 września 2024 | Echo Dnia Michał Kolera 01.09.2024 | infoBusko.pl Piotr M 02.09.2024 | | 0 komentarzy

Dawid Kaszuba po raz kolejny wygrał V Puchar inSJders – kolejną edycję konkursu skoków narciarskich , które odbyły się w sobotę, 31 sierpnia 2024 r., w Ruczynowie, gmina Busko-Zdrój. W finale o pół metra pokonał on drugiego Pawła Toborka. W zawodach wzięło udział 67 zawodników. – informuje 1.09.2024 portal Echo Dnia

Dawid Kaszuba zwyciężył oddając skok na 8,25 metra. Jest to nowy rekord obiektu. Dawid Kaszuba prowadzi też w klasyfikacji wszechczasów skoczni w Ruczynowie. Wygrywał tu wcześniej w 2020, 2022 i 2023 roku.

>>>  5. Edycja Skoków Amatorów o Puchar inSJders w Ruczynowie: Dawid Kaszuba triumfatorem zmagań!  <<<
SkokiPolska.pl [Wiktor Marczuk, 01.09.2024] : – Dawid Kaszuba po raz czwarty został zwycięzcą zawodów o Puchar inSJders na podwórku państwa Seremaków w Ruczynowie. W finale o pół metra pokonał on drugiego Pawła Toborka.

Drugi rok z rzędu na Ruczynów Arenie (K-7/HS-8) najlepszych zawodników wyłoniono poprzez fazę play-off. W tym roku w Ruczynowie, podobnie jak podczas poprzedniej edycji, kluczowa była faza play-off. W zawodach ostatecznie wystartowało 65 uczestników, wśród których po trzech seriach wyłoniono najlepszą ósemkę mierzącą się ze sobą w bezpośrednich pojedynkach. Ten, kto wylądował dalej – wygrywał pojedynek i przechodził do kolejnej rundy.Kolejny raz triumfatorem zmagań na obiekcie państwa Seremaków został Dawid Kaszuba, przy okazji w finałowej próbie ustanawiając nowy rekord skoczni (8,25 m). Na finiszu o pół metra pokonał Pawła Toborka (7,75 m). W walce o trzecie miejsce zaś górą był Wiktor Pękala (7,75 m), który pokonał Jonatana Hrynko (7,25 m). Dalsze miejsca w szeregach fazy play-off zajęli… – cały artykuł i tabela z wynikami wszystkich uczestników konkursu♂

To piąta edycja tego konkursu, impreza jedyna w swoim rodzaju. W zasadzie nie mamy konkurencji, jeśli chodzi o skoki amatorów, ale skaczą u nas również zawodnicy z licencjami Polskiego Związku Narciarskiego. – mówił podczas zawodów Mateusz Seremak, organizator wydarzenia. – Jeden z zawodników, który jest dziś z nami, ma rekord życiowy 163 metry, uzyskany w tym roku na skoczni mamuciej w Oberstdorfie. Jest przedskoczkiem w… – cały artykuł i galeria 195 zdjęć na źródłowej stronie Echa Dnia

* * *

Skoki Amatorów o Puchar inSJders w Ruczynowie to wyjątkowa okazja, by zobaczyć w akcji amatorów skoczków, którzy w duchu rywalizacji i zabawy z poświęceniem i adrenaliną walczą o tytuł mistrza Ruczynowa.

Lokalizacja skoczni na mapie google

◙ Podobne informacje:

V skoki amatorów o Puchar InSJders w Ruczynowie już w tę sobotę, 31 sierpnia 2024 r. [VIDEO]

ED: Inauguracja sezonu wiosennego skoków narciarskich w Świętokrzyskiem. LKS Klimczok Bystra z wizytą na skoczni narciarskiej w Ruczynowie k. Buska-Zdroju. [FOTO,VIDEO]

ED: W Ruczynowie koło Buska-Zdroju jest najmniejsza w Polsce profesjonalna skocznia narciarska! – a w Busku?

4. Skoki Narciarskie Amatorów w Ruczynowie – największe zawody w amatorskich skokach narciarskich w Polsce! Rekordy skoczni, AR i kolejne zwycięstwo Dawida Kaszuby

TVP SPORT: Wraca największy amatorski konkurs skoków w Polsce! Zapisy trwają, „każdy da radę” | Do skakania w Ruczynowie zaprasza Adam Małysz

RK: Ogólnopolskie zawody na skoczni w Ruczynowie. Był nawet ślub [VIDEO] | JKR: Gratulacje! Pytanie: Czy aby pan Mateusz nie marnuje się w Ruczynowie…

Zrzutka.pl: Przebudowa skoczni narciarskiej w Ruczynowie. | JKR: „Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka”

Pierwszy taki konkurs skoków w Polsce. W Ruczynowie skakali amatorzy i zawodowcy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.