Mecz KS Zaczernie Futsal Team vs BSF Busko-Zdrój. Wygrana buskich wilków 2:5 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Mecz KS Zaczernie Futsal Team vs BSF Busko-Zdrój. Wygrana buskich wilków 2:5

15 listopada 2021 | infoBusko.pl Jarosław Kruk 14.11.2021 | | 0 komentarzy

W sobotę, 13 listopada, w Rzeszowie BSF Busko-Zdrój rozegrało mecz z KS Zaczernie Futsal Teamw ramach w ramach 2 kolejki 2 Polskiej Ligi Futsalu Rzeszów. Po dynamicznym, stojącym na dobrym poziomie pojedynku buskie wilki wywalczyły zwycięstwo 5:2.

Ok. czterominutowy skrót spotkania a w nim wszystkie 7 goli, które padły sobotę , 13 listopada 2021 r. w rzeszowskiej hali sportowej

W ocenie eksperta spotkanie było wyrównane, a o końcowym wyniku zadecydowało szczęście, które w drugiej połowie bardziej sprzyjało naszym futsalowcom.

Po 2. kolejce meczy w tabeli II ligi grupy IV, z kompletem zwycięstw i bilansem bramkowym 16:1 na prowadzeniu znajduje się zespół Caffaro Futsal Kazimierza Wielka. BSF Busko-Zdrój, również z 6 punktami i proporcją goli 11:4 zajmuje drugą pozycję♂.

Warto przypomnieć, że latem doszło do zmiany na stanowisku trenera BSF Busko-Zdrój. Dotychczasowego szkoleniowca, Lecha Malczewskiego, zastąpił 36-letni Adrian Pater, doświadczony zawodnik, który swoją zakończoną w zeszłym roku piłkarską przygodę zaczynał w Hutniku Kraków♂.


70 minutowy zapis całego meczu BSF Busko-Zdrój♂KS Zaczernie Futsal Team♂


Jarosław Kruk: Drugi mecz w nowym sezonie i druga wygrana – wygląda na to, że współpraca pomiędzy nowym instruktorem a zawodnikami układa się pomyślnie i daje nadzieję na kolejne sukcesy w rozgrywkach.
Gratulując wygranej w Rzeszowie, serdecznie życzę dalszych zwycięstw!

◙ Podobne informacje:

BSF Busko-Zdrój vs Sparta Spytkowice 7:0, 21.11.2020 – [FOTO/AUDIO]

Futsal: BSF Busko-Zdrój wygrało z LKS Błyskawica Wyciąże 18:1! Zapis transmisji LIVE, opinie [AUDIO]

Futsal: BSF Busko-Zdrój [5:3] Patroni Nowy Targ, 19.12.2020

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl