Futsal: BSF Busko-Zdrój [5:3] Patroni Nowy Targ, 19.12.2020 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Futsal: BSF Busko-Zdrój [5:3] Patroni Nowy Targ, 19.12.2020

20 grudnia 2020 | ponidzie.TV 19.12.2020 / Jarosław Kruk 20.12.2020 | | 1 komentarz

W sobotę, 19 grudnia, na parkiecie hali buskiego PMOS przy ul. Kusocińskiego w ramach 2 Ligi Futsalu drużyna „wilków” BSF Busko-Zdrój pokonała „górali”, zespół TS Patroni Nowy Targ  5:3. Ostatni gol tego wieczoru zdobyty został w ostatniej sekundzie meczu. Spotkanie rozegrano bez udziału publiczności, relację on-line emitowało Ponidzie.TV

W pierwszej połowie dużą skuteczność zaprezentowali futsaliści BSF, którzy do szatni na przerwę schodzili przy prowadzeniu 4:0. W drugiej połowie nastąpiła mobilizacja w zespole gości i to oni teraz częściej lokowali piłkę w siatce bramki BSF. Mimo to „wilki” kontrolowały sytuację na parkiecie.

I gdy wydawało się już, że wszystko jest jasne i mecz zakończy się wygraną 5:2 to w 39 minucie i 59 sekundzie góral „na odchodne” strzelił trzeciego gola dla Patronów Nowy Targ.

Gole dla BSF Busko-Zdrój zdobyli: Michał Krzemiński – 2, Daniel Suchan – 2, Mateusz Janiec – 1.

Zapis @transmisji LIVE telewizji internetowej Ponidzie.TV dostępny jest na jej @stronie ♂ – po kliknięciu na link

◙ Podobne informacje:

Futsal: BSF Busko-Zdrój wygrało z LKS Błyskawica Wyciąże 18:1! Zapis transmisji LIVE, opinie [AUDIO]

BSF Busko-Zdrój vs Sparta Spytkowice 7:0, 21.11.2020 – [FOTO/AUDIO]

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Futsal: BSF Busko-Zdrój [5:3] Patroni Nowy Targ, 19.12.2020”