Gorąca linia: RK: Bernard Oziębły żegna się z kieleckim ratuszem - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Gorąca linia: RK: Bernard Oziębły żegna się z kieleckim ratuszem

21 marca 2019 | Radio Kielce Robert Szumielewicz 21.03.2019 16:45 / Jarosław Kruk 21.03.2019 20.24 | | 0 komentarzy

Bernard Oziębły, po ponad 12 latach pełnienia funkcji dyrektora Wydziału Inwestycji odchodzi z kieleckiego ratusza. Jak powiedział Radiu Kielce otrzymał bardziej atrakcyjną propozycję, od firmy funkcjonującej w okolicach jego zamieszkania. – informuje Radio Kielce

Bernard Oziębły, Kielce. 21.03.2019 / Fot. TVP Kielce

W rozmowie z Radiem Kielce powiedział, że w tym czasie udało się zrobić dużo dobrego dla Kielc. Pod jego kierownictwem, Wydział Inwestycji zrealizował ponad 500 zadań. To m.in. termomodernizacja i przebudowa połowy placówek edukacyjnych i ochrony zdrowia w mieście, wybudowano 12 budynków wielorodzinnych, zrealizowano 20 kompleksów sportowych oraz zrewitalizowano dosyć dużą część Wzgórza Zamkowego.

– Gdyby udało się… –  całość na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

Czy sprawdzi się więc informacja, że Bernard Oziębły dołączy do drużyny byłego prezydenta Kielc i nowego prezesa Uzdrowiska Busko-Zdrój, Wojciecha Lubawskiego? okaże się zapewne niebawem.

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl