ED: Ludzie byłego prezydenta Kielc idą za nim? Sekretarz Janusz Koza i szef inwestycji Bernard Oziębły dyrektorami w Uzdrowisku Busko-Zdrój? - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: Ludzie byłego prezydenta Kielc idą za nim? Sekretarz Janusz Koza i szef inwestycji Bernard Oziębły dyrektorami w Uzdrowisku Busko-Zdrój?

5 marca 2019 | Echo Dnia Strefa Biznesu 05.03.2019 / Jarosław Kruk 05.03.2019 | | 3 komentarze

Z nadchodzącą wiosną rozpoczynają się zmiany kadrowe w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Według informacji Echa Dnia nowy prezes spółki, Wojciech Lubawski,  planuje kolejne modyfikacje personalne w poszczególnych placówkach spółki. Prawdopodobnie dyrektorami w Busku zostaną jego bliscy współpracownicy z czasów prezydentury – Janusz Koza i Bernard Oziębły.

Janusz Koza (z lewej) i Bernard Oziębły / źródło: bip.kielce.eu

Według niepotwierdzonych jeszcze oficjalnie informacji jednym z nowych dyrektorów ma być Janusz Koza – wieloletni sekretarz miasta Kielce, bliski współpracownik prezydenta Lubawskiego.

Kolejną osobą, która po latach emigracji w Kielcach, prawdopodobnie wzmocni zespół menadżerów Uzdrowiska jest były wiceburmistrz Buska z czasów Stefana Komendy, a w ostatnich latach dyrektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta w Kielcach, Bernard Oziębły. W perspektywie zaplanowanych przez Uzdrowisko dużych nowych inwestycji jego powrót do Buska, jak podaje Echo Dnia, jest niemal pewny.

Jeśli chodzi o stanowisko nowego dyrektora szpitala uzdrowiskowego „Krystyna”, na giełdzie nazwisk zdaniem Echa najwyżej stoją akcje radnego Sejmiku z listy Prawa i Sprawiedliwości, Macieja Gawina.

Sygnalizowane zmiany wejdą prawdopodobnie po kolejnym posiedzeniu Rady Nadzorczej spółki wyznaczonym na 18 marca, na którym Zarząd ma przedstawić nową strukturę spółki.

Właścicielem Uzdrowiska Busko-Zdój S.A. jest Samorząd Województwa i to on ma prawo do …. – czytaj więcej na źródłowej stronie Echa Dnia: https://echodnia.eu/ludzie-bylego-prezydenta-kielc-ida-zanim-sekretarz-janusz-koza-i-szef-inwestycji-bernard-oziebly-dyrektorami-w-uzdrowisku/ar/13937379?fbclid=IwAR3Ux8


Wikipedia: – Janusz Koza – (ur. 4 stycznia 1962 w Kielcach) – polski polityk, poseł na Sejm I i II kadencji, samorządowiec. – więcej informacji po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “ED: Ludzie byłego prezydenta Kielc idą za nim? Sekretarz Janusz Koza i szef inwestycji Bernard Oziębły dyrektorami w Uzdrowisku Busko-Zdrój?”

 1. Zuza pisze:

  Oto mamy desant z Kielc.

 2. Andrzej pisze:

  Echo donosi, że ruszyły porządki w Urzędzie Marszałkowskim i cięcie zbędnych etatów. Lecą ze stołków zieloni towarzysze, Karol Kliś przestał być dyrektorem Departamentu Organizacyjno-Administracyjnego. W Uzdrowisku za PSL też namnożyło się dyrektorów, ciekawe czy się uchowają pod nowym prezesem.
  https://echodnia.eu/swietokrzyskie/pelna-lista-zwolnionych-i-zdegradowanych-dyrektorow-departamentow-w-urzedzie-marszalkowskim-w-kielcach/ar/13938959?utm_source=facebook&utm_medium=lista&utm_campaign=wiosna#wiadomosci

 3. Tak se myślę pisze:

  Ciekawe gdzie znajdzie posadę Maciej Gawin, pewnie w Uzdrowisku…. Szpital Krystyna ? Dobra zmiana k….a A czy nowy prezes Uzdrowiska z wysoka pensją nie może swoim samochodem dojeżdżać tylko firma podobno kupuje nową Skodę? Czy domek remontowany w parku to dla nowego prezesa? Tak na mieście mówią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl