FAKT: Awantura w Busku-Zdroju. Dariusz Opozda pokazuje kuferek złota. Czy dlatego strzelał w kierunku rodziny? [VIDEO/FOTO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

FAKT: Awantura w Busku-Zdroju. Dariusz Opozda pokazuje kuferek złota. Czy dlatego strzelał w kierunku rodziny? [VIDEO/FOTO]

15 stycznia 2022 | | | 18 komentarzy

Krzyki, przepychanki, a na końcu strzał. O sobotniej [8.01.2022] awanturze w pensjonacie rodziców aktorki Joanny Opozdy (34 l.) w Busku-Zdroju (woj. świętokrzyskie) huczy cała Polska. Wstępu do swojego domu i dobytku bronił ojciec gwiazdy Dariusz Opozda (58 l.). Uważa on, że żona, z którą się rozwodzi, a także zięć – aktor i mąż Joanny, Antek Królikowski – wraz z grupą „grubych karków” przyszli, aby odebrać mu walizkę złota, którą trzyma w mieszkaniu. Gospodarz oddał strzał. – Ale przecież to nie ja wtargnąłem do domu Antka, tylko on do mojego. To nie moja brama go atakowała, tylko on ją – tłumaczy powód użycia broni. informuje 13.01.2022 portal FAKT.pl

– Złoto to oszczędności mojego życia i osobisty majątek. Po moim powrocie z Afryki ta biżuteria zginęła. Początkowo żona zaprzeczała, że ją ma. Potem zwróciła – razem ze 120 tys. dolarów. Przypuszczam, że teraz „grube karki” wpadłyby do mieszkania, a ja, kaleka, byłbym całkowicie bezbronny. Złoto by znów zginęło. Tu bowiem nie ma żadnych rzeczy mojej żony. Od 2007 r. mamy rozdzielność majątkową – przekonuje Dariusz Opozda.

>>> Wielka awantura na całą Polskę! W rolach głównych znana w Busku i regionie rodzina oraz… słynny aktor  <<<
Echo Dnia [8 stycznia 2022]

Twierdzi, że był zdesperowany, bo kiedy wyłamywano zamek w drzwiach do budynku, który jest odrębną jego własnością, przez 5 godzin bezskutecznie prosił policję o pomoc. – Strzeliłem. A czym miałem się bronić? Łyżką i widelcem? – pyta.

◙ Podobne informacje:

RK: Buski radny napastnikiem? Dwóch policjantów zaatakowanych nożem [FILM]

Policja: Wręczono odznakę „Ponurego” – otrzymał ją policjant z Buska, który zatrzymywał radnego i został raniony nożem [ZDJĘCIA]

Radny Łukasz Szumilas: 18 maja 2019 nie zaatakowałem funkcjonariuszy. To była obrona konieczna [AUDIO]

? eM: Poznamy nowe fakty w sprawie Łukasza Szumilasa? Wkrótce premiera filmu o zajściu z Buska-Zdroju | JKR: Będzie się działo…

Łukasz Szumilas – oblicza prawdy: premiera filmu pt. „30 sekund” na kanale Łukasz Szumilas na YouTube

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

18 odpowiedzi na “FAKT: Awantura w Busku-Zdroju. Dariusz Opozda pokazuje kuferek złota. Czy dlatego strzelał w kierunku rodziny? [VIDEO/FOTO]”

 1. Przypadek? pisze:

  Tak…. W jednym przypadku głęboka obojętność, w drugim ogromną gorliwość i mobilizacja…. Eh…..

 2. Praktyczna Pani pisze:

  Pań Dariusz w tym roku ma w kieszeni Statuetkę Siewcy. Obiektywnie trzeba przyznać że rozsławił Busko bardziej niż Festiwal Jamrozowej, tężnia i zardzewiała kładka do kupy wzięci.

 3. Czy prawdą jest, że w buskiej tężni solanka to w głównej mierze sól „z Kauflanda” rozpuszczona w kranówie a nie naturalna solanka z miejscowych źródeł? pisze:

  Doszły mnie słuchy, że woda spływająca po ścianach okazałej buskiej tężni to nie jest ani naturalna solanka z buskich źródeł, ani solanka przywożona cysternami z Ciechocinka czy Wieliczki, ale że to jest rozpuszczona w zwykłej wodzie zwykła sól, podobna do tej, którą przysłowiowy Kowalski kupuje np. w Kauflandzie! Przyznam, że zamurowało mnie jak to usłyszałem i nie chce mi się w to wierzyć, bo to by znaczyło, że odwiedzający tężnię wdychają aerozol ze zwykłej soli kuchennej a nie z jakiejś specjalnej soli leczniczej z mikroelemenatmi i specjalnymi atestami leczniczymi. Na wszelki wypadek jednak zapytuję o to, no bo przecież plotki powinno się dementować w zarodku

 4. Polo Tajner pisze:

  Co by nie mówić to chyba wszyscy w ostatnich dniach mowią o Busku. Jesteśmy w oku cyklonu. Jesteśmy sławni? Nie, bo wszyscy mowią po raz kolejny o Busku w kontekscie kryminalnym. Skojarzenia podobne do Pruszkowa i Wołomina nie do Krynicy czy Ciechocinka.

 5. Czy to prawda, że wydzielenie wydziału GKUM pisze:

  jest spowodowane zaskarżeniem pod koniec 2021 roku przez mieszkańca Kolonii Górki zarządzenia Burmistrza numer 51 z 2021 roku z powodu wykazania, że gmina zakwaterowała ludzi w klitkach o powierzchni mniejszej, niż wymagana w ustawie?
  Podobno zasłużonemu trenerowi tenisa przydzielono norę o powierzchni niewiele przekraczającej 7 metrów kwadratowych.

 6. Gdyby żył Mickiewicz pisze:

  to pewnie na bazie tych wydarzeń napisałby: Pan Tadeusz 2: czyli ostatni zajazd na Ponidziu. Historia rodzinna z roku 2021 i 2022 w nastu ksie̜gach wierszem. Nakład wysoki, sprzedaż murowana.

 7. Moim zdaniem pisze:

  Gdyby Pan Roman był komendantem to z pewnością inaczej by się to wszystko potoczyło. Pamiętacie jak zrobił czystkę w drogówce?

 8. Megaskandal w policji! Buska drogówka niemal przestała istnieć. Ośmiu policjantów za kratami! - nowe fakty pisze:

  o to chodzi? https://echodnia.eu/swietokrzyskie/megaskandal-w-policji-buska-drogowka-niemal-przestala-istniec-osmiu-policjantow-za-kratami-nowe-fakty/ar/8758883

 9. Andrzej pisze:

  Pewnie ktoś miał chrapkę na to złoto i dlatego przyszedł.

 10. Zbulwersowana emerytka pisze:

  Prezydent zajmuje się awanturami rodzinnymi Opozdow.Kimze jest Joanna Opozda?Jestem.zawiedziona!!!.Jest tyle biednych,głodnych,chorych dzieci a prezydent interesuje się Opozdami-milionerami.Swoje brudy niech załatwia we własnym zakresie.Narobili wstydu tak pieknemu 9miastu jakim jest Busko.Panie prezydencie jestem zawiedziona!!!!.

 11. Do moim zdaniem pisze:

  Przecież Pan Roman jest komendantem.

 12. Biurokracja jako marnotrawstwo środków, utrudnianie ludziom życia i marniwanie kapitału ludzkiego. OTO POLSKIE BAGNO! Polecam obejrzeć! pisze:

  https://m.youtube.com/watch?v=xC5Ayw-kiM8

  „PILNE! Totalne marnotrawstwo polskich środków! Na co idą nasze pieniądze? Dr Krajski i L. Szymowski”

 13. Jak pokochałam gangstera pisze:

  8 stycznia ktoś chyba zapomniał, że Białoruś-Zdrój to nie jakiś tam plan filmowy, a pistolety tutaj nie są na kapiszony hehehe https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/antek-krolikowski-w-jak-pokochalam-gangstera-jak-zagral/pcr6q1s

 14. Dariusz Opozda przerywa milczenie! Mówi o Antku Królikowskim: Zięć chciał mnie zabić! | FAKT.PL pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=5J_3R3M-MjI

 15. w Wilkowyjach tak to się robi pisze:

  https://fb.watch/aS1-TYfsAM/

 16. Ewelina pisze:

  W tym roku po raz kolejny zawiozłam mamę do Buska i chciałam zjeść obiad, czy coś w tym rodzaju. Niestety, przy głównej ulicy Buska Zdroju, nie ma żadnej możliwości zjedzenia czegoś, co jest po prostu jadalne. Przypuszczam, że są to dwa jedyne miejsca, gdzie podają ,,coś” do jedzenia. Na początku ulicy niby można zjeść rybę, wygląd i zapach odstraszają. Brak menu, na moją uwagę, niemiły właściciel odpowiedział, że wisi wewnątrz. Nie do pomyślenia. Drugie oblegane zresztą miejsce, jest nielepsze. Np. żurek, ohyda podana w obitym brudnym garnku. Do środka wrzucony kawał najgorszej kiełbasy. Pierogi ruskie nadziane jakąś mamałygą w żółtym kolorze, wszystko inne takie samo. Wstyd dla Buska, że nie ma gdzie zjeść.

 17. Piotr Krysiak napisał książkę o prostytuujących się celebrytkach. Ogłosił kolejne zwycięstwo pisze:

  https://ksiazki.wp.pl/piotr-krysiak-triumfuje-kolejne-zwyciestwo-w-sadzie-6918863321172928a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl