ED: Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Buska Zdroju? Wielka debata o przyszłości miasta [TRANSMISJA] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Buska Zdroju? Wielka debata o przyszłości miasta [TRANSMISJA]

30 października 2018 | Echo Dnia / Jarosław Kruk | | 3 komentarze

źródło: echodnia.eu

We wtorek, 30 października w studiu telewizyjnym „Echa Dnia” o godzinie 14 odbyła się wielka debata o przyszłości miasta i gminy Busko-Zdrój między Waldemarem Sikorą, a Jerzym Szydłowskim, którzy w niedzielę, 4 listopada powalczą o władzę w mieście w drugiej turze wyborów samorządowych. Oglądaj zapis transmisji z debaty.

źródło: echodnia.eu: – Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Buska Zdroju? Wielka debata o przyszłości miasta [TRANSMISJA]

Zamknięta debata w studio Echo Dnia, odbyła się na wniosek i według scenariusza zaproponowanego przez Waldemara Sikorę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

3 odpowiedzi na “ED: Wybory samorządowe 2018. Kto burmistrzem Buska Zdroju? Wielka debata o przyszłości miasta [TRANSMISJA]”

 1. Mieszkaniec Buska pisze:

  Co tu komentować, obiektywnie rzecz biorąc Szydłowski to jest klasa gość. Inteligentny, opanowany, pewny siebie, z poczuciem humoru, kompetentny, z ogromnym zasobem wiedzy.
  A Sikora, no cóż. Wystarczy posłuchać i wszystko jasne. Wystarczyłoby zabrać mu te kartki plus zadać jakieś niewygodne pytanie, i zacznie się: yyy, nie bardzo rozumiem pytania, w tym zakresie, yyy.

 2. Witek pisze:

  Dobrze, że Waldemar Sikora umie czytać, bo możliwe, że bez tych notatek nie wysłowiłby się nieborak. Widać 8 lat rządów ( podwójne studia czteroletnie) to za mało by ogarniać urząd i móc się swobodnie wypowiadać na buskie tematy.

 3. hahaha pisze:

  Wademarowi zabrakło długopisów?! Sawa nie zdążyła dostarczyć?! na wstępie poprzedniej debaty obdarował długopisami Szydłowskiego i Śliwę, hahaha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl