ED: GOŚC DNIA. Waldemar Sikora: Marka Buska-Zdroju jest bardzo mocna - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

ED: GOŚC DNIA. Waldemar Sikora: Marka Buska-Zdroju jest bardzo mocna

29 listopada 2019 | Echo Dnia Paweł Więcek 28.11.2019 / Jarosław Kruk 28.11.2019 | | 5 komentarzy

Echo Dnia kontynuuje cykl programów „Gość Dnia” podsumowujących rok pracy prezydentów i burmistrzów miast, stolic powiatów. O bilansie pierwszych 12 miesięcy nowej kadencji, trwających inwestycjach, współpracy z Uzdrowiskiem Busko-Zdrój i budżecie na 2020 rok  Paweł Więcek rozmowa z burmistrzem Buska-Zdroju Waldemarem Sikorą.

źródło: Echo Dnia

10 minutowe video na źródłowej stronie Echa Dnia – po kliknięciu na link

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “ED: GOŚC DNIA. Waldemar Sikora: Marka Buska-Zdroju jest bardzo mocna”

 1. klaps pisze:

  Marka Busko-Zdrój mocna ale czy burmistrz mocny??? Szczerze w to watpie!!!

 2. O co chodzi z tym STADIONEM??? pisze:

  Echo Dnia pisało: —–Nic z tego jednak nie wyszło, gdyż pierwszy wykonawca, spółka S-Sport z Katowic wykonała zaledwie 30 procent zaplanowanych prac… i zeszła z budowy.—–Na nagraniu z sesji rady miasta słyszymy słowa W. SIKORY—Czas: 15:30—Przebudowa stadionu—zaawansowanie robót na dzień 15 listopada—24 procent!!! W ZESZŁYM ROKU BYŁO 30 procent, a teraz druga firma prowadzi prace i jest 24 procent??? Cuda, czary, czy…???

 3. Mam takie pytanie: pisze:

  W miescie i tam gdzie jest kanalizacja placi sie ok. 6 zl/1m3 sciekow. Dlaczego za 1m3 sciekow odbieranych przez szambiarke oplata wynosi 30 zl? Rozumiem dojazd pojazdu, bo to osobny koszt, ale skad taka roznica w cenie samych nieczystosci? Cena wody pitnej jest jednakowa w calej gminie, choc na solectwa jest dluzsza droga dostawy. Dlaczego jest taka roznica w cenie sciekow? Czym roznia sie nieczystosci wpadajace do oczyszczalni z rury kanalizacyjnej od sciekow wplywajacych do oczyszczalni z rury spustowej szambiarki?

 4. Kiedy dosięgnie Polskę kryzys? pisze:

  Po latach prosperity zawsze przychodzi spowolnienie, czasem kryzys, bywa że zdarza się krach.
  Kiedy dosięgnie Polskę kryzys analizuje Tomasz Wroblewski https://www.youtube.com/watch?v=WwC737V10cE&app=desktop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl