Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica Wicemistrzynią Polski w Bilard! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica Wicemistrzynią Polski w Bilard!

7 stycznia 2021 | busko.com.pl / Jarosław Kruk 07.01.2021 | | 0 komentarzy

W grudniu 2020 roku w hotelu Bińkowski w Kielcach zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w bilard. Na najwyższej rangą imprezie wspaniale zaprezentowała się na 16 letnia  zawodniczka klubu UKS Miłek Wiślica, zdobywając srebro. – informuje portal busko.com.pl 

Do Kielc przyjechało 32 mężczyzn i 12 kobiet, którzy kwalifikację do finału mistrzostw uzyskali  z  rankingu Polski. Wśród  tuzina najlepszych bilardzistek z Polski znalazła się również 16-letnia Dominika Pawełczyk z klubu UKS Miłek Wiślica, 3-krotna mistrzyni Polski Juniorek, członkini kadry narodowej.

Wychowanka UKS Miłek Wiślica zagrała rewelacyjnie. W pięknym stylu wywalczyła srebrny medal i tytuł wicemistrzyni Polski w odmianę 8-bil oraz medal brązowy w odmianę 9 bil. Jej postawa i umiejętności bilardowe wzbudzały podziw i uznanie wśród uczestników.

Dominika serdecznie dziękuje Staroście Buskiemu panu Jerzemu Kolarzowi i Burmistrzowi Miasta i Gminy Wiślica Panu Jarosławowi Jaworskiemu za wsparcie finansowe udzielane w ciągu całego roku  2020.

Gratulujemy!

○  źródło: busko.com.pl

◙ Podobne informacje:

Wiślicka młodzież „Posprzątała świat”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl