10.ŚBOT: „Ja żołnierz Wojska Polskiego, Przysięgam !!!". Ślubowanie terytorialsów ze 101 batalionu ŚBOT - Sandomierz, 18.07.2021 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

10.ŚBOT: „Ja żołnierz Wojska Polskiego, Przysięgam !!!”. Ślubowanie terytorialsów ze 101 batalionu ŚBOT – Sandomierz, 18.07.2021

19 lipca 2021 | 10.ŚBOT Zespół prasowy / Jarosław Kruk 19.07.2021 | | 5 komentarzy

W niedzielę  18 lipca 2021r. o godzinie 10:30 w Sandomierzu, na teren Jednostki Wojskowej mieszczącej się przy ul. Mickiewicza 30, rotę przysięgi wojskowej  z dumą i satysfakcją wypowiedziało ponad pięćdziesięciu ochotników, którzy ukończyli szkolenie podstawowe WOT. – informuje  Zespół prasowy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Ja żołnierz Wojska Polskiego, Przysięgam !!!” – Sandomierz, 18.07.2021 / Fot. Jacek Szydlowski / DWOT

„Ja żołnierz Wojska Polskiego przysięgam

służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej,

bronić jej niepodległości i granic.

Stać na straży Konstytucji,

strzec honoru żołnierza polskiego,

sztandaru wojskowego bronić.

Za sprawę mojej Ojczyzny,

w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić.

Tak mi dopomóż Bóg”

Większość ochotników to uczniowie i tegoroczni absolwenci szkół średnich. By zostać żołnierzami 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej zagospodarowali swój wolny czas na szkolenie w ramach projektu „Wakacje z WOT”.

>>> Sprawdzian na poligonie w Nowej Dębie [ZDJĘCIA]  <<<
busko.com.pl [19.07.2021]: – Żołnierze 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej zdali egzamin praktyczny kończący szkolenie podstawowe, tzw. ”szesnastkę”. Strzelanie, rzut granatem, ewakuacja rannego z pola walki, marsz na azymut, to niektóre z elementów „pętli taktycznej”. Sprawdzian odbył się w piątek, 16 lipca na poligonie w Nowej Dębie…♂

W uroczystości uczestniczył m.in. Janusz Stasiak, zastępca burmistrza Sandomierza, który powiedział, że wzrastająca liczba żołnierzy WOT świadczy o dużym poczuciu patriotyzmu, ale jest też nawiązaniem do tradycji Sandomierza związanej z wojskowością.

Składająca przysięgę Aleksandra Mróz powiedziała Radiu Kielce♂, iż dla niej służba w Wojskach Obrony Terytorialnej to przede wszystkim sprawdzenie swoich możliwości, nauka dyscypliny oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Przyznała, że na szkoleniu było ciężko, ale to jej nie zraziło. Wręcz przeciwnie, uważa to za ciekawe i potrzebne doświadczenie.

Kapitan Marcin Kowal, oficer prasowy 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej informuje, że formacja liczy obecnie ponad 1,4 tys. żołnierzy.

–  Do końca września będą kontynuowane szesnastodniowe szkolenia w ramach akcji „Wakacje z WOT”. Obejmują one m.in. musztrę, bezpieczne posługiwanie się bronią, zajęcia z taktyki, regulaminu i udzielania pierwszej pomocy – wyjaśnia.

Wakacyjne szkolenie wojskowe, skierowane jest do wszystkich, a szczególnie do uczniów i studentów, którzy latem rozpoczynają wakacje.

Fotogaleria poniżej przedstawia kadry z tego wzniosłego wydarzenia.

18.07.2021. Sandomierz: Przysięga żołnierzy ze 101 batalionu Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej składana w obecności nowo powołanego dowódcy pułkownika Piotra Halysa  / Fot. Jacek Szydlowski / DWOT


○ Wikipedia: – Przysięga wojskowa

 

◙ Podobne informacje:

eM: Płk Grzegorz Motak: Wojska Obrony Terytorialnej dziedziczą tradycję Armii Krajowej [VIDEO]

10.ŚBOT: Czas na wakacje z WOT

10.ŚBOT: Płk Piotr Hałys nowym dowódcą świętokrzyskich terytorialsów [VIDEO]

WOT: 24 marca – Świętokrzyscy Terytorialsi pamiętają o swoim patronie. 45 rocznica śmierci mjr. cc. Eugeniusza Gedymina Kaszyńskiego ps. „Nurt”

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “10.ŚBOT: „Ja żołnierz Wojska Polskiego, Przysięgam !!!”. Ślubowanie terytorialsów ze 101 batalionu ŚBOT – Sandomierz, 18.07.2021”

  1. #RuskiWał pisze:

    1. Tomasz Hinc – działacz PiS – Grupa Azoty

    2. Mariusz Grab – działacz PiS – Grupa Azoty

    3. Grzegorz Kądzielawski – działacz PiS – Grupa Azoty

    4. Bartłomiej Litwińczuk – Team Z. Ziobro – Grupa Azoty

    5. Tomasz Hryniewicz – Team J. Kowalski – Grupa Azoty

    6. Zbigniew Paprocki – były radny PiS – Grupa Azoty

    7. Michał Maziarka – radny PiS – Grupa Azoty

    8. Wojciech Krysztofik – Ministerstwo Aktywów Państwowych – Grupa Azoty

    9. Mieczysław Niedźwiedź – radny PiS – Grupa Azoty Prorem

    10. Jacek Łabno – były radny PiS – Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o. o.

    11. Justyna Wójtowicz-Woda – radna PiS – Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne

    12. Paweł Janka – kandydat na radnego PiS – Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o. o.

    13. Krzysztof Podkański – były radny PiS – Grupa Azoty (STO-ZAP)

    14. Marcin Matias – były radny PiS – Grupa Azoty Police Serwis

    15. Jerzy Amonowicz – kandydat na radnego PiS – Grupa Azoty Police Serwis

    16. Andrzej Łuc – kandydat na radnego PiS – Port Morski Police

    17. Janusz Jagielski – były radny PiS – Port Morski Police
    reklama

    18. Dariusz Słaboszewski – Team J. Brudziński – Port Morski Police

    19. Tomasz Pyfel – kandydat na radnego PiS – Port Morski Police

    20. Tadeusz Gancarz – były radny PiS – Grupa Azoty Koltar

    21. Piotr Toczek – działacz PiS – Grupa Azoty Koltar

    22. Paweł Stańczyk – zast. prezydenta Ostrołęki z PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

    23. Artur Kamiński – były radny PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

    24. Bogdan Tomaszek – radny PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

    25. Beata Zatoń-Kowalczyk – kandydatka na radną PiS – Grupa Azoty Kędzierzyn

    26. Adam Lesiński – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

    27. Piotr Regulski – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

    28. Krzysztof Majcher – działacz PiS – Grupa Azoty Puławy

    29. Jacek Nieścior – Team J. Sasin – Grupa Azoty Puławy

    30. Krzysztof Kozłowski – były wojewoda z PiS/MSWiA – Grupa Azoty Police

    31. Paweł Bakun – działacz PiS – Grupa Azoty Police

    32. Jacek Goliński – brat posłanki PiS – Energa

    33. Marek Kasicki – Team J. Sasin – Energa

    34. Maciej Żołtkiewicz – kandydat na radnego PiS – Energa

    35. Paweł Nogalski – były radny/działacz młodzieżówki PiS – Energa Kogeneracja
    reklama

    36. Alicja Klimiuk – działaczka PiS – Energa Operator

    37. Wiesław Jasiński – Team M. Kamiński – Energa Operator

    38. Piotr Niewiadomski – wiceprezydent Siedlec za PiS – Energa Elektrownia Ostrołęka

    39. Andrzej Denis – były radny PiS – Energa OZE

    40. Danuta Makowska – Team J. Kurski – Energa Operator

    41. Łukasz Kowalski – działacz PiS – Energa Operator

    42. Adam Niedziałek – radny PiS – Energa Operator

    43. Grzegorz Kierozalski – radny PiS – Energa Obrót

    44. Sylwia Kobyłkiewicz – Team D. Obajtek – Energa

    45. Tomasz Wiatrak – Team D. Obajtek – Energa OZE

    46. Piotr Dorawa – współpracownik PiS – Energa Obrót

    47. Artur Czarnecki – Team D. Obajtek – Energa Obrót

    48. Elżbieta Bugaj – Team D. Obajtek – Energa Obrót

    49. Janusz Szurski – Team D. Obajtek – Energa Operator

    50. Patryk Felmet – były radny PiS/ Team M. Horała – Energa OZE

    51. Michał Stróżyk – radny PiS – Energa Obrót

    52. Zbigniew Kulewicz – współpracownik PiS – Energa OZE

    53. Krzysztof Kurt – współpracownik PiS – Energa OZE

    54. Robert Harasimiuk – Team D. Obajtek – Energa OZE
    reklama

    55. Leszek Szymczak – radny PiS – Energa OZE

    56. Ewa Rzymkowska – radna PiS – Energa Obrót

    57. Stanisława Kasprzycka – kandydatka na posła PiS – Energa Obrót

    58. Wojciech Żebrowski – kandydat na radnego PiS – Energa Elektrownie Ostrołęka

    59. Piotr Meler – kandydat PiS na prezydenta Sopotu – Energa Elektrownia Ostrołęka

    60. Jerzy Barzowski – radny PiS – Energa OZE

    61. Szymon Szlósarczyk – współpracownik PiS – Energa Oświetlenie

    62. Andrzej Stepnowski – kandydat PiS do Senatu – Energa Operator

    63. Michał Wawryn – były działacz/współpracownik PiS – Energa Kogeneracja

    64. Andrzej Kojro – był radny PiS – Energa Operator

    65. Wojciech Drożdż – współpracownik PiS – Energa Operator

    66. Zbigniew Piętka – działacz PiS – Energa Operator

    67. Ireneusz Maślany – były radny PiS – Energa Operator

    68. Paweł Szczeszek – współpracownik PiS – Enea

    69. Rafał Mucha – brat Pawła Muchy – Enea

    70. Renata Stefaniuk – żona posła PiS – Enea Połaniec

    71. Cezary Ołdakowski – kandydat na radnego PiS – Enea Ciepło

    72. Sławomir Hinc – były radny PiS – Enea Logistyka
    reklama

    73. Ireneusz Rogowski – radny PiS – Enea Serwis

    74. Sławomir Szczot – działacz PiS – Enea Serwis

    75. Dariusz Szymczak – radny PiS – Enea Centrum

    76. Krzysztof Adamkiewicz – współpracownik PiS – Enea Centrum

    77. Krzysztof Dembiński – radny PiS – Enea Centrum

    78. Marzena Małek – była radna PiS – Enea Centrum

    79. Łukasz Cicholski – syn posłanki PiS – Enea Centrum

    80. Mirosław Jamroży – był radny PiS – Enea Pomiary

    81. Rafał Gietka – działacz PiS – Enea Oświetlenie

    82. Tomasz Szczegielniak – radny PiS – Enea

    83. Marcin Pawlicki – radny PiS – Enea

    84. Jan Mazurkiewicz – działacz PiS – Enea Wytwarzanie

    85. Antoni Józwowicz – współpracownik PiS – Enea Wytwarzanie

    86. Marcin Łukasiewicz – kandydat na posła PiS – Enea Wytwarzanie

    87. Agnieszka Kruk – była wiceprezydent Chełma – Enea Wytwarzanie

    88. Mariusz Kądziołka – były wiceprezydent Szczecina – Enea Oświetlenie

    89. Zofia Paryła – Team D. Obajtek – Lotos

    90. Cezary Godziuk – Team G. Bierecki – Lotos Asfalt

    91. Krzysztof Rodzik – Team K. Jurgiel – Lotos Asfalt

    92. Honorata Krysiewicz – Team J. Kowalski – Lotos Asfalt
    reklama

    93. Paweł Przychodzeń – Team M. Kamiński – Lotos Asfalt

    94. Piotr Chylicki – Team M. Morawiecki – Lotos Asfalt

    95. Mateusz Siepielski – Team K. Pawłowicz – Lotos Upstream

    96. Jakub Kowaleczko – były radny PiS – Lotos Kolej

    97. Dariusz Figura – radny PiS – Lotos

    98. Jaromir Falandysz – radny PiS – Lotos Kolej

    99. Grzegorz Strzelczyk – radny PiS – Lotos Petrobaltic

    100. Grzegorz Ksepko – współpracownik PiS – Lotos Petrobaltic

    101. Michał Bełbot – były radny PiS – Lotos Petrobaltic

    102. Beata Iżyłowska – Team J. Śniadek – Lotos Petrobaltic

    103. Piotr Karczewski – radny PiS – Lotos Petrobaltic

    104. Sebastian Bojemski – Team M. Morawiecki – Lotos Paliwa

    105. Adam Sekściński – były radny PiS – Lotos Oil

    106. Aleksandra Jankowska – była radna PiS – Lotos Oil

    107. Paulina Sala – Team D. Obajtek – Lotos Oil

    108. Mirosław Wicki – współpracownik PiS – Lotos Oil

    109. Filip Rdesiński – współpracownik PiS – Lotos Terminale

    110. Mariusz Chłopik – współpracownik PiS – Lotos Terminale

    111. Kamil Patynowski – radny PiS – Lotos Terminale
    reklama

    112. Anna Czabańska – żona K. Czabańskiego – Lotos Paliwa

    113. Wojciech Dąbrowski – były wojewoda/radny PiS – PGE

    114. Paweł Śliwa – były radny PiS – PGE

    115. Ryszard Wasiłek – kandydat na radnego PiS – PGE

    116. Wanda Buk – Ministerstwo Cyfryzacji – PGE

    117. Paweł Cioch – współpracownik PiS – PGE

    118. Janina Goss – Team J. Kaczyński – PGE

    119. Tomasz Hapunowicz – były wójt z PiS – PGE

    120. Grzegorz Kuczyński – Team J. Kaczyński – PGE

    121. Marcin Kowalczyk – Team J. Sasin – PGE

    122. Jan Frania – był radny PiS – PGE Dystrybucja

    123. Janusz Magoń – były radny PiS – PGE Obrót

    124. Jarosław Kwasek – współpracownik PiS – PGE Dystrybucja

    125. Zbigniew Dżugaj – działacz PiS – PGE Dystrybucja

    126. Lucjan Cichosz – były poseł i senator PiS – PGE Dystrybucja

    127. Andrzej Olborski – radny PiS – PGE Dystrybucja

    128. Marcin Karlikowski – kandydat na radnego PiS – PGE Energia Odnawialna

    129. Andrzej Olszewski – kandydat na posła PiS – PGE Energia Odnawialna

    130. Paweł Mazurkiewicz – Team K. Tchórzewski – PGE Energia Odnawialna
    reklama

    131. Lucyna Kwiatos – współpracowniczka PiS – PGE Energia Odnawialna

    132. Paweł Zołoteńki – współpracownik PiS – PGE Energia Odnawialna

    133. Krzysztof Falkowski – był radny PiS – PGE Systemy

    134. Robert Choma – był prezydent Przemyśla z PiS – PGE Obrót

    135. Waldemar Szumny – radny PiS – PGE Obrót

    136. Maciej Jankiewicz – były radny PiS – PGE Energia Ciepła

    137. Katarzyna Polak – radna PiS – PGE Energia Ciepła

    138. Magdalena Derlatka-Miodowska – Team J. Kwieciński – PGE Energia Ciepło

    139. Tomasz Wiśniewski – Team M. Morawiecki – PGE GiEK

    140. Anna Kęzik – radna Warszawy – Fundacja PGE

    141. Paweł Kurtyka – współpracownik PiS – PGE Baltica

    142. Michał Czarnik – Team A. Duda – PGE Lumi

    143. Marcin Rolski – były radny PiS – PGE Lumi

    144. Dorota Skrzypek – kandydatka na posłankę PiS – PGE Lumi

    145. Paweł Majewski – współpracownik PiS – PGNiG

    146. Robert Perkowski – były radny PiS – PGNiG

    147. Roman Gabrowski – były radny PiS – PGNiG

    148. Paweł Kozyra – Team W. Jasiński – PGNiG Obrót Detaliczny

    149. Krzysztof Bączyk – Team Z. Ziobro – PGNiG Exalo Drilling
    reklama

    150. Robert Więckowski – działacz PiS – Polska Spółka Gazownictwa

    151. Jakub Kowalski – radny PiS – Polska Spółka Gazownictwa

    152. Jarosław Głowacki – radny PiS – PGNiG Termika

    153. Filip Ostrawski – współpracownik PiS – PGNiG Gas-Trading

    154. Tymoteusz Pruchnik – współpracownik PiS – PGNiG Gas-Trading

    155. Dariusz Dumkiewicz – Team L. Sprawka (bliski posła PiS) – PGNiG Serwis

    156. Dominik Zaremba – syn kierowcy polityków PiS – EuRoPol Gas

    157. Marcin Szczudło – mąż posłanki PiS – PGNiG Obrót Detaliczny

    158. Robert Gut – współpracownik PiS – PGNiG Obrót Detaliczny

    159. Karol Tchórzewski – syn K. Tchórzewskiego posła PiS – PGNiG Exalo Drilling

    160. Marian Żołyniak – były radny PiS – Polska Spółka Gazownictwa

    161. Lucyna Podhalicz – Team M. Kuchciński – PGNiG Technologie

    162. Konrad Fuśnik – był radny PiS – PGNiG Termika

    163. Izabela Wierzchowska – działaczka PiS – PGNiG Termika

    164. Joanna Gepfert – współpracowniczka PiS – PGNiG Termika

    165. Jan Stępkowski – były radny PiS – PGNiG Termika Energetyka Rozproszona
    reklama

    166. Radosław Skrzetuski – były radny PiS – PGNiG Termika Energetyka Rozproszona

    167. Nikodem Matusiak – syn posła PiS – PEC Tychy (zarekomendowany przez Tauron Ciepło)

    168. Józef Wierzbowski – Team J. Sasin – EuRoPol Gaz

    169. Grzegorz Peczkis – były senator PiS – Tauron

    170. Andrzej Furmanik – kandydat PiS na radnego – Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

    171. Marcin Wawrzyniak – Trybunał Stanu z rekomendacji PiS

    172. Maciej Więckowski – był radny PiS – Tauron Wydobycie

    173. Leszek Piechota – działacz PiS – Tauron Wytwarzanie

    174. Marek Ryszka – współpracownik PiS – Tauron Wytwarzanie

    175. Ewa Jankowska – Team A. Soboń – Tauron Wytwarzanie

    176. Wojciech Przepadło – działacz PiS – Tauron Wytwarzanie

    177. Krzysztof Woźniak – były radny PiS – Tauron Dystrybucja

    178. Robert Zasina – współpracownik PiS – Tauron Dystrybucja

    179. Tomasz Jachna – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

    180. Waldemar Skomudek – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

    181. Krzysztof Durkalec – działacz PiS – Tauron Dystrybucja

    182. Karol Sońta – były radny PiS – Tauron Dystrybucja
    reklama

    183. Wojciech Nastula – radny PiS – Tauron Dystrybucja

    184. Magdalena Szymczuk – była radna PiS – Tauron Obsługa Klienta

    185. Mariusz Paczkowski – współpracownik PiS – Tauron Ekoenergia

    186. Witold Olech – Team B. Szydło – Tauron Sprzedaż

    187. Mariusz Andrzejewski – działacz PiS – Tauron Sprzedaż

    188. Józef Gawron – były radny PiS – Tauron Kopalnia Wapienia Czatkowice

    189. Ryszard Maziar – Team J. Sasin – Tauron

    190. Artur Warzocha – były senator PiS – Tauron Nowe Technologie

    191. Piotr Apollo – Team A. Bielan – Tauron Nowe Technologie

    192. Grzegorz Hlebowicz – radny PiS – Tauron Nowe Technologie

    193. Piotr Wójcik – radny PiS – Tauron Dystrybucja Pomiary

    194. Zdzisław Filip – Team B. Szydło/były radny PiS – Tauron Nowe Jaworzno

    195. Barbara Łuszcz – współpracowniczka PiS – Tauron Wsparcie

    196. Dariusz Zagdański – radny PiS – Tauron Wsparcie

    197. Włodzimierz Dola – Team M. Morawiecki – PL.2012+

    198. Monika Borzdyńska – współpracowniczka PiS – PL.2012+

    199. Artur Murawski – Team J. Sasin – PL.2012+

    200. Sabina Bigos-Jaworowska – Team B. Szydło – PL.2012+
    reklama

    201. Michał Góras – radny PiS – PL.2012+

    202. Cezary Jurkiewicz – radny PiS – PL.2012+

    203. Marcin Zarzecki – Team P. Gliński – Polska Fundacja Narodowa

    204. Mikołaj Wild – były wiceminister skarbu państwa – Centralny Port Komunikacyjny

    205. Seweryn Szwarocki – kandydat PiS na radnego – Centralny Port Komunikacyjny

    206. Leszek Skiba – kandydat PiS do Sejmu – Bank Pekao

    207. Jerzy Kwieciński – były minister PiS – Bank Pekao

    208. Michał Kaszyński – Team B. Szydło – Bank Pekao

    209. Maks Kraczkowski – były poseł PiS – PKO BP

    210. Mieczysław Król – były radny PiS – PKO BP

    211. Maciej Łopiński – Team A. Duda – PKO BP

    212. Tomasz Zdzikot – były radny PiS – Poczta Polska

    213. Andrzej Bodziony – był radny PiS – Poczta Polska

    214. Wiesław Włodek – działacz PiS – Poczta Polska

    215. Zbigniew Dżugaj – działacz PiS – Poczta Polska

    216. Artur Stroka – kandydat PiS na radnego – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

    217. Maciej Wieprzkowicz – były radny PiS – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW

    218. Tadeusz Sławik – radny PiS – Jastrzębska Spółka Kolejowa JSW
    reklama

    219. Krzysztof Mentlik – radny PiS – JSW Centralne Laboratorium Pomiarowo Badawcze

    220. Michał Urgoł – radny PiS – JSU

    221. Łukasz Kasza – radny PiS – JSU

    222. Grzegorz Muszyński – były radny PiS – JSW Innowacje

    223. Mariusz Wielkopolan – radny PiS – JSW Innowacje

    224. Robert Sołek – współpracownik PiS – JSW Innowacje

    225. Łukasz Dwornik – kandydat PiS na radnego – JSW Szkolenie i Górnictwo

    226. Antoni Augustyn – Team G. Matusiak – JSW Szkolenie i Górnictwo

    227. Grzegorz Janik – były poseł PiS – JSW Szkolenie i Górnictwo

    228. Małgorzata Zarychta-Surówka – radna PiS – JSW Koks

    229. Jarosław Szlachetka – burmistrz Myślenic z PiS – Przedsiębiorstwo Budowy Szybów

    230. Sławomir Brzeziński – Team P. Jaki – Węglokoks

    231. Janusz Gałkowski – były senator PiS – Spółka Restrukturyzacji Kopalń

    232. Janusz Smoliło – działacz PiS – Spółka Restrukturyzacji Kopalń

    233. Szymon Ruman – Ministerstwo Cyfryzacji – Huta Łabędy

    234. Sebastian Chwałek – działacz PiS – Polska Grupa Zbrojeniowa

    235. Bogdan Borkowski – kandydat PiS na radnego – Polska Grupa Zbrojeniowa
    reklama

    236. Paweł Olejnik – Team M. Błaszczak – Polska Grupa Zbrojeniowa

    237. Dariusz Nowak – działacz PiS – Agencja Mienia Wojskowego

    238. Marcin Wierzchowski – radny PiS – AMW Rewita

    239. Karol Rukszto – kandydat PiS na radnego – AMW Kwatera

    240. Dariusz Lasocki – były radny PiS – AMW Kwatera

    241. Anna Adamczyk – Team M. Błaszczak – AMW Kwatera

    242. Marek Makuch – były radny PiS – AMW Sinevia

    243. Łukasz Kudlicki – Ministerstwo Obrony Narodowej – AMW Sinevia

    244. Marcin Chludziński – współpracownik PiS – KGHM

    245. Paweł Gruza – Ministerstwo Skarbu Państwa/Min. Finansów – KGHM

    246. Andrzej Kisielewicz – kandydat PiS do PE – KGHM

    247. Agnieszka Winnik-Kalemba – Team E. Witek – KGHM

    248. Leszek Rybak – były wiceprezydent Głogowa z PiS – KGHM Energetyka

    249. Piotr Paszko – Team D. Jackiewicz – KGHM Energetyka

    250. Piotr Karwan – radny PiS – KGHM Energetyka

    251. Marek Litwiński – działacz PiS – WPEC Legnica

    252. Halina Rosiak – radna PiS – WPEC Legnica

    253. Cezariusz Lesisz – Team M. Morawiecki – KGHM Metraco

    254. Stefan Świątkowski – współpracownik PiS – KGHM Metraco
    reklama

    255. Bogumił Gwoździk – działacz PiS – Bipromet KGHM

    256. Andrzej Jaroch – radny PiS – KGHM Cuprum

    257. Krystian Mieszkała – były radny PiS – KGHM Cuprum

    258. Wacław Szetelnicki – były radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

    259. Maciej Przerwa – radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

    260. Artur Mackiewicz – radny PiS – Centrum Badań Jakości KGHM

    261. Zbigniew Bytnar – były radny PiS – Pol-Miedź Trans

    262. Kasjan Wyligała – współpracownik PiS – Pol-Miedź Trans

    263. Radosław Pobol – były radny PiS – Mercus Logistyka

    264. Przemysław Bożek – kandydat PiS na prezydenta Głogowa – Mercus Logistyka

    265. Zbigniew Hajłasz – działacz PiS – KGHM TFI

    266. Łukasz Ciołek – były radny PiS – Interferie

    267. Paweł Stolarczyk – radny PiS – Interferie

    268. Eugeniusz Stain – kandydat PiS na radnego – Uzdrowisko Połczyn PGU

    269. Ireneusz Łojek – były radny PiS – Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa

    270. Wojciech Zembik – radny PiS – Uzdrowisko Cieplice

    271. Roman Kulczycki – kandydat PiS do Sejmu – Uzdrowisko Cieplice

    272. Marek Waszkowiak – radny PiS – Inter Balt
    reklama

    273. Tadeusz Bałuch – kandydat PiS na radnego – Inter Balt

    274. Agnieszka Chilmon – Ministerstwo Środowiska – Inter Balt

    275. Maciej Bąk – Team G. Bierecki – Morski Port Gdynia

    276. Witold Reclaf – działacz PiS – Morski Port Gdynia

    277. Kamil Tarczewski – były radny PiS – Port Gdańsk

    278. Piotr Koenig – działacz PiS – Port Gdańsk

    279. Dorota Arciszewska-Mielewczyk – była posłanka PiS – Polskie Linie Oceaniczne

    280. Dorota Płotka – radna PiS – Polskie Linie Oceaniczne

    281. Kazimierz Drzazga – były radny PiS – Morskie Porty Szczecin-Świnoujście

    282. Małgorzata Jacyna-Witt – radna PiS – Stocznia Szczecińska Wulkan

    283. Andrzej Walkowiak – były poseł i radny PiS – Fabryka Obrabiarek do drewna w Bydgoszczy

    284. Tomasz Broniowski – radny PiS – Kopalnia Soli Wieliczka

    285. Borys Borówka – były radny PiS – Kopalnia Soli Bochnia

    286. Łukasz Słoniowski – były radny PiS – Krakowski Park Technologiczny

    287. Emilia Hermaszewska – żona europosła PiS – Armatura Kraków

    288. Tomasz Rega – były radny PiS – Krajowa Spółka Cukrowa
    reklama

    289. Zdzisław Salus – Team J. Kaczyński – Krajowa Spółka Cukrowa

    290. Artur Niczyporuk – współpracownik PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

    291. Łukasz Reszka – starosta z PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

    292. Arkadiusz Szymoniuk – działacz PiS – Lubelski Rynek Hurtowy

    293. Piotr Breś – radny PiS – Totalizator Sportowy

    294. Jarosław Porwich – kandydat PiS do Sejmu – Agencja Rozwoju Przemysłu

    295. Antoni Duda – stryj A. Dudy – PKP Cargo

    296. Wiesław Pióro – były radny PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

    297. Danuta Lelito – była radna PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

    298. Przemysław Gawłowski – były radny PiS – Uzdrowisko Krynica-Żegiestów

    299. Tomasz Górnicki – Team M. Morawiecki – Polski Holding Nieruchomości

    300. Tomasz Sztonyk – Team M. Morawiecki – Polski Holding Nieruchomości

    301. Tomasz Karusewicz – Team J. Brudziński – TUW PZU

    302. Wojciech Dębski – były burmistrz Pułtuska z PiS – PZU Tower Inwestycje

    303. Anna Sotek – współpracowniczka PiS – PZU Tower Inwestycje

    304. Aleksandra Dołhan – była radna PiS – PZU Centrum Operacji
    reklama

    305. Dorota Penger – była radna PiS – PZU Centrum Operacji

    306. Grzegorz Janas – kandydat PiS do Sejmu – PZU Centrum Operacji

    307. Patrycja Kotecka – żona Z. Ziobro – Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń

    308. Marcin Majerowski – kandydat PiS na radnego – PTE PZU

    309. Daniel Obajtek – Wszystko Może! – PKN Orlen

    310. Zbigniew Leszczyński – Team P. Jaki – PKN Orlen

    311. Patrycja Klarecka – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

    312. Armen Artwich – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

    313. Jan Szewczak – były poseł PiS – PKN Orlen

    314. Wojciech Jasiński – były minister skarbu i poseł PiS – PKN Orlen

    315. Anna Wójcik – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

    316. Andrzej Kapała – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

    317. Jadwiga Lesisz – Team M. Morawiecki – PKN Orlen

    318. Izabela Kucińska-Świgost – działaczka PiS – Orlen Administracja

    319. Marek Pietrzak – były radny PiS – Orlen Asfalt

    320. Waldemar Hudomięcki – były radny PiS – Orlen Aviation

    321. Mariusz Rusiecki – radny PiS – Orlen Aviation

    322. Sylwia Iwańczuk – Team K. Jurgiel – Orlen Aviation
    reklama

    323. Anna Moskwa – Ministerstwo Gospodarki Morskiej – Orlen Baltic Power

    324. Piotr Guział – Team P. Jaki – Orlen Budonaft

    325. Jarosław Nosal – współpracownik PiS – Orlen Centrum Serwisowe

    326. Paweł Stępkowski – współpracownik PiS – Orlen Centrum Serwisowe

    327. Łukasz Porażyński – Team M. Morawiecki – Orlen Deutschland

    328. Leszek Jakubów – współpracownik PiS – Orlen Koltrans

    329. Hanna Mazur – była radna PiS – Orlen Koltrans

    330. Piotr Szpakowicz – były radny PiS – Orlen Laboratorium

    331. Wioletta Kandziak – Team D. Obajtek – Orlen Centrum Usług Korporacyjnych

    332. Łukasz Lipiec – współpracownik PiS – Orlen Ochrona

    333. Janusz Fudała – współpracownik PiS – Orlen Oil

    334. Daniel Kołada – działacz PiS – Orlen Paliwa

    335. Adam Rogacki – były poseł PiS – Orlen Paliwa

    336. Jakub Opara – były radny PiS – Orlen Paliwa

    337. Krzysztof Zaremba – były poseł PiS – Orlen Paliwa

    338. Joanna Zięba – Team D. Obajtek – Orlen Południe

    339. Paweł Pachniewski – działacz PiS – Orlen Projekt

    340. Paweł Majewski – KPRM/Ministerstwo Cyfryzacji/MSWiA – Orlen Upstream
    reklama

    341. Michał Orzeszek – działacz PiS – Orlen Upstream

    342. Jarosław Chmielewski – działacz PiS/były radny PiS – Anwil

    343. Tomasz Zbróg – były radny PiS – Anwil

    344. Halina Szymańska – Team A. Duda – Anwil

    345. Marcin Puchalski – działacz PiS – Orlen Centrum Edukacji

    346. Błażej Krawczyszyn – Team D. Jackiewicz – IKS Solino

    347. Maciej Libiszewski – Team J. Kaczyński – Unipetrol

    348. Jakub Szurski – Team D. Obajtek – Unipetrol

    349. Małgorzata Sadurska – była posłanka PiS / KPRP – PZU SA

    350. Ernest Bejda – CBA / kandydat PiS do Sejmu – PZU SA

    351. Maciej Rapkiewicz – Team P. Jaki – PZU SA

    352. Paweł Mucha – radny PiS – PZU SA

    353. Maciej Zaborowski – Team D. Obajtek – PZU SA

    354. Kazimierz Kuberski – były wiceminister w MRPiPS – PZU Zdrowie

    355. Oliwier Kubicki – radny PiS – PZU Zdrowie

    356. Dominik Witek – kandydat PiS na radnego – PZU Zdrowie

    357. Aleksandra Agatowska – Team A. Duda – PZU Zdrowie

  2. a gdzie teraz urzeduje Adian Sczerba do powyżej pisze:

    Gdzie teraz urzeduje kiedyś aktywny członek PSL a od kilku lat aktywny członek PiS Adian Sczerba? bo w UBZ go już nie ma i na wykazie tez go nie ma

  3. krecz pisze:

    Przepraszam a to.lista WOT w Kielcach!!!! Boze ile prominentnych dygnitarzy🙈🙈🙈

  4. eH!De pisze:

    No cóż, to „wojsko” macierewicza. Czego się spodziewać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl