Jacek Kuza Mistrzem Świata! Buskowianin nr 1 w wędkarstwie rzutowym! Srebro i brąz dla Magdaleny Kuza! - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Jacek Kuza Mistrzem Świata! Buskowianin nr 1 w wędkarstwie rzutowym! Srebro i brąz dla Magdaleny Kuza!

5 września 2021 | Jacek Kuza fb 04.09.2021 23:33 / infobusko.pl Jarosław Kruk 05.09.2021 09:12 | | 0 komentarzy

Właśnie wysłuchałem Mazurka Dąbrowskiego za wygranie Mistrzostw Świata w wędkarstwie rzutowym, sporcie, któremu poświęciłem pół życia. Nie myślałem, że w moim wieku dojdę na szczyt, ale to marzenie się ziściło. To jest najpiękniejszy dzień w mojej karierze, a może i w życiu… Dziękuję wszystkim za wsparcie i gratulacje! – 4 września 2021 r, kilka minut przed północą napisał na swoim fb profilu buskowianin Jacek Kuza♂

Niezmiernie miło jest poinformować, iż na odbywających się na początku września w Budapeszcie 46. Castingowych Mistrzostwach Świata najwyższe podium imprezy i tytuł Mistrza Świata wywalczył buskowianin Jacek Kuza, z wykształcenia prawnik, sercem i duchem wędkarz, sportowiec, członek kadry narodowej seniorów, wielki polpularyzator wędkarstaw rzutowego. „Złoty Jacek” na Węgrzech wygrał nie tylko 9-bój, ale i 7-bój i 5-bój!

??? Serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania Mistrzu! ???

 

???? Serdeczne gratulacje i szczere wyrazy uznania dla naszej  arcymistrzyni wędkarstwa rzutowego Magdaleny Kuza!? ?? 

 


Wikiepedia: Jacek Kuza♂ (ur. 12 sierpnia 1964 w Busku-Zdroju) – prawnik, zawodnik w dyscyplinie casting (wędkarstwo rzutowe), mistrz świata, mistrz World Games 2001 (AkitaJaponia), członek kadry narodowej seniorów, aktualny rekordzista Polski w pięcioboju: 555,135 pkt.


 

◙ Podobne informacje:

68. Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym. Znakomity występ castingowców z Buska-Zdroju. Kolejne tytuły i medale.

Buskowianin Jacek Kuza nominowany w e-konkursie na Sportowca Roku – pomożecie zdobyć zwycięski laur?

MS: Mistrzyni w wędkarstwie rzutowym. Magdalena Kuza: To jest wędkarstwo bez łowienia ryb

Dominika Pawełczyk z UKS Miłek Wiślica mistrzynią Europy! Polska wygrała klasyfikację medalową Mistrzostw !

Złoto i srebro dla Polaków podczas 36. Szybowcowych Mistrzostw Świata we Francji. Sebastian Kawa po raz 16. został mistrzem świata!

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl