Wypadek na ul. Dmowskiego - ciężarówka z pocztą w rowie - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Wypadek na ul. Dmowskiego – ciężarówka z pocztą w rowie

16 października 2019 | Jarosław Kruk 15.10.2019 | | 1 komentarz

We wtorek, 15 października, w godzinach porannych w Busku-Zdroju na wysokości cmentarza samochód ciężarowy In Post zjechał na łuku dogi na pobocze i zsunął się do rowu. Nikt nie doznał obrażeń. Utrudnienia w ruchu trwały do godzin popołudniowych.

Do zdarzenia doszło wcześnie rano. Jadąca od ronda im. Jana Pawła II (Orlen) w kierunku ronda Solidarności (ZOZ) ciężarówka z pocztą zjechała z asfaltu i zatrzymała się na boku w przydrożnym rowie. Z informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca tłumaczył, iż zjechał na pobocze by uniknąć kolizji z dzikim zwierzęciem, które dostrzegł przed autem na jezdni. Policja obecna na miejscu zdarzenia zabezpieczyła teren i prowadziła czynności wyjaśniające.

Trudną operację usunięcia TIR’a z rowu z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu przeprowadziła specjalistyczna firma z Mikułowic, Grzyb Mariusz – Pomoc drogowa.

 

◙ Podobne informacje:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Wypadek na ul. Dmowskiego – ciężarówka z pocztą w rowie”

  1. Max pisze:

    Czy dobrze czytam hasło na aucie InPost: Twoja paczka jest w drodze? czasem jak widać bywa w rowie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl