WSI: Jerzy Szydłowski potwierdza udział w kieleckiej debacie 30.10 i zaprasza na 2-gą rundę - debatę w Busku-Zdroju też 30.10 o 18.00(video) - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI: Jerzy Szydłowski potwierdza udział w kieleckiej debacie 30.10 i zaprasza na 2-gą rundę – debatę w Busku-Zdroju też 30.10 o 18.00(video)

30 października 2018 | Jerzy Szydłowski / wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 2 komentarze

W nawiązaniu do stanowiska Pana Waldemara Sikory, co do przedstawionej uprzednio propozycji debaty w redakcji Echa Dnia, niniejszym potwierdzam udział w kieleckiej debacie i jednocześnie zapraszam Pana Waldemara Sikorę do kontynuacji dyskusji w formie otwartej debaty z udziałem mieszkańców tego samego dnia, tj. 30 października, we wtorek o godz. 18 w Busku-Zdroju.

źródło: wyborysamorzadowe.info

Debata zorganizowana zostanie w centrum Konferencyjnym Sanatorium Marconi – Belwederska.  Biorąc pod uwagę, że debata kielecka zakończy się ok. godz. 15 -tej, będziemy mieć dość czasu na powrót do Buska-Zdroju i nabranie sił przed spotkaniem z mieszkańcami. Sala już została zarezerwowana.

Jeśli KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój wyczerpał już środki finansowe, KWW Busko Nasz Dom, pokryje w całości koszty wynajęcia sali. Zakres debaty mogą uzgodnić nasze sztaby, przy czym najważniejszym punktem debaty powinny być odpowiedzi na pytania zadawane przez mieszkańców bezpośrednio z sali.
Z poważaniem

Jerzy Szydłowski

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

źródło: wyborysamorzadowe.info:  – Jerzy Szydłowski potwierdza udział w kieleckiej debacie i organizuje debatę w Busku-Zdroju (video)

informacja o lokalizacji:

Sala Konferencyjna Sanatorium Marconi znajduje się w nowym wschodnim skrzydle Marconiego, obok restauracji Belwederska, przy ul. 1 Maja, przy szlabanie, naprzeciw Sanatorium Słowacki.
Parking dla gości debaty na placu parkingowym dyrekcji Uzdrowiska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

2 odpowiedzi na “WSI: Jerzy Szydłowski potwierdza udział w kieleckiej debacie 30.10 i zaprasza na 2-gą rundę – debatę w Busku-Zdroju też 30.10 o 18.00(video)”

 1. Tomasz pisze:

  Ciekawiej zapowiada się 2 runda, będzie się działo!

 2. Sikora nie przyjdzie... Stchórzył...? pisze:

  http://wyborysamorzadowe.info/2018busko/oswiadczenie-komitetu-wyborczego-porozumienie-samorzadowe-busko-zdroj-dotyczace-debaty-w-busku-zdroju,,3,1,1,1,169,n.html

  „Biorąc pod uwagę krótki termin do zakończenia kampanii samorządowej, ustalone już grafiki spotkań z mieszkańcami (…) nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z gotowej i już sprawdzonej formuły redakcji Echa Dnia.”

  „(…) Dlatego nie będziemy uczestniczyć w debacie organizowanej przez państwa komitet wyborczy. ”

  Ja uważam, że Sikora ma nas mieszkańców w poważaniu. Nie chce się z nami spotkać i po prostu boi się niewygodnych pytań. Tyle w temacie. My pokażmy mu w niedzielę, że też go mamy w poważaniu i zagłosujmy na Szydłowskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl