WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom

6 listopada 2018 | wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 1 komentarz

Szanowni Państwo, Za nami druga tura wyborów na Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój. Znamy już oficjalne wyniki i wiemy, że większość wyborców postawiła na politykę kontynuacji. Z tego miejsca gratuluję Panu Waldemarowi Sikorze objęcia fotela Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój na kolejną kadencję.

 

Pragnę jednak zaznaczyć, że niewielka, kilkuprocentowa różnica wyników moich i mojego konkurenta wskazuje wyraźnie, że blisko połowa naszego społeczeństwa poparła moją kandydaturę i moją wizję rozwoju regionu. Za to poparcie, za wszystkie głosy sympatii oraz za aktywny udział mieszkańców naszej gminy w tych wyborach, z całego serca dziękuję.

Mam nadzieję, że Państwa głos zostanie uwzględniony w polityce, którą w najbliższej kadencji będą prowadzić lokalne władze. Moja obecność w samorządzie pozwala mi na kontynuowanie działalności na rzecz buskiego społeczeństwa. Pozostaję do Państwa dyspozycji i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Jerzy Szydłowski

źródło: wyborysamorzadowe.info

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “WSI: Jerzy Szydłowski dziękuje wyborcom”

  1. XXX pisze:

    PANIE REDAKTORZE MÓWIŁ PAN ŻE JEST PAN BEZSTRONNY. A TU PROPAGANDA NA CAŁEGO. NIECH PAN ZAMKNIE TEN CYRK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl