WSI: Dziś debaty wyborcze kandydatów na burmistrza Buska-Zdroju - transmisja LIVE - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI: Dziś debaty wyborcze kandydatów na burmistrza Buska-Zdroju – transmisja LIVE

30 października 2018 | wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 10 komentarzy

Dziś, we wtorek 30.10, odbędą się dwie debaty wyborcze. Jedna w studiu Echa Dnia w Kielcach. Druga w Centrum Konferencyjnym Belwederska w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.

źródło: wyborysamorzadowe.info

Deklarację udziału w debacie w redakcji Echa Dnia w Kielcach potwierdzili obaj kandydaci. Debatę będzie można oglądać za pośrednictwem portalu www.echodnia.eu o godzinie 16.00.

Jak informuje Jerzy Szydłowski: Debata na Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój powinna odbywać się w Busku – Zdroju, zatem zapraszam do Centrum Konferencyjnego Belwederska w Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju. Bez wątpienia mieszkańcy oczekują, aby nasza „dogrywka” odbyła się w formie otwartej debaty. Dlatego też zapraszam wszystkich chętnych o godzinie 18.00.

Podczas debaty będzie można zadawać pytania kandydatom na burmistrza miasta i gminy Busko-Zdrój.

Debata będzie transmitowana na żywo w naszej telewizji internetowej Ponidzie.TV (jeśli pozwolą na to warunki techniczne).

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

źródło: wyborysamorzadowe.info: – Dziś debaty wyborcze kandydatów na burmistrza Buska-Zdroju – transmisja LIVE

 

informacja o lokalizacji:

szkic dojazdu do parkingu i Sali konferencyjnej

Sala Konferencyjna Sanatorium Marconi znajduje się w nowym wschodnim skrzydle Marconiego, obok restauracji Belwederska, przy ul. 1 Maja, przy szlabanie, naprzeciw Sanatorium Słowacki.
Parking dla gości debaty na placu parkingowym dyrekcji Uzdrowiska

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

10 odpowiedzi na “WSI: Dziś debaty wyborcze kandydatów na burmistrza Buska-Zdroju – transmisja LIVE”

 1. Mieszkaniec Buska pisze:

  No to zobaczymy czy Sikora przyjdzie… Wątpię…Pewnie się wykręci, że ma jakieś spotkanie, lub coś w tym stylu. Według mnie boi się niewygodnych pytań od mieszkańców, a można by ich zadać sporo. Zobaczymy. Czas pokaże. A nóż przyjdzie…?

 2. Do Mieszkaniec Buska pisze:

  Miałeś kolego rację, że Walduś wykręci się jakiś spotkaniem.Już masz odpowiedź: odpowiedź: NIE PRZYJDZIE. Czyżby Waldemar „tchórzliwy”?…

  http://wyborysamorzadowe.info/2018busko/oswiadczenie-komitetu-wyborczego-porozumienie-samorzadowe-busko-zdroj-dotyczace-debaty-w-busku-zdroju,,3,1,1,1,169,n.html

  „Biorąc pod uwagę krótki termin do zakończenia kampanii samorządowej, ustalone już grafiki spotkań z mieszkańcami (…) nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z gotowej i już sprawdzonej formuły redakcji Echa Dnia.”

  „(…) Dlatego nie będziemy uczestniczyć w debacie organizowanej przez państwa komitet wyborczy. ”

  Ja uważam, że Sikora ma nas mieszkańców w poważaniu. Nie chce się z nami spotkać i po prostu boi się niewygodnych pytań. Tyle w temacie.

 3. Marcel555 pisze:

  Niestety Sikora nie przyjdzie, ewidentnie ma WIELE do ukrycia, ponieważ jest sporo pytań, na których boi się udzielić odpowiedzi.
  Dla inteligentnych zwolenników Sikory proszę zastanowić się, dlaczego oficjalne oświadczenie KW Porozumienie Samorządowe Busko-Zdrój wydało oświadczenie (zresztą bardzo śmieszne o narzucaniu przez KW Busko Nasz Dom terminu debaty) dopiero po godz. 14.00 – że nie będą brali udziału w Buskiej debacie. Dlaczego oświadczenie nie zostało wydane wcześniej???? Wiadomym jest, iż od godz. 14.00 odbywa się debata w Kielcach (na życzenie W.Sikory), także ewentualne pytania, które mógł mieć przygotowane Pan Szydłowski mogą w ogóle nie zostać mu zadane! Godzina publikacji oświadczenia ma swój cel. Nie jest to przypadek!
  Samo pokazanie przez Sikorę na zdjęciach np. „starej” ulicy oraz odnowionej ulicy nie jest wyznacznikiem tego, jak dużo dla naszego miasta zrobił! Pytanie, jak dużo na tym zarobił ? Każda duża inwestycja wiąże się z dodatkową „kasą” do kieszeni. Dlatego dla ślepo wpatrzonych w obecnego burmistrza , którzy nie znają wielu szczegółów nie patrzcie tylko i wyłącznie na to co zostało w Busku odnowione (bo nie można tego odmówić), tylko jakim kosztem. Burmistrz powinien być również pomocny ludziom, którzy go wybrali, którzy mu zaufali!
  Debata w Kielcach na życzenie Sikory to tak jakby „władza” z Krakowa chciała się spotkać w Warszawie! Po co? Co ma do ukrycia obecny burmistrz, czego się obawia?
  Na te pytania bardzo dużo osób zna odpowiedź, niestety nie wszyscy (Ci, którzy ich nie znają – raczej, ze względu na obawę Sikory już nie poznają, ponieważ zdecydowanie wymiguje się od odbycia debaty wśród swoich mieszkańców)!

 4. Marek pisze:

  Skoro Sikora ma nas mieszkańców „gdzieś”, to trzeba mu pokazać w niedzielę, że też go mamy w poważaniu. Zagłosujmy na Szydłowskiego!

 5. Michałek pisze:

  Myślę, że wiele osób było i jest chętnych, aby móc zadać pytania obecnemu i mam nadzieje NOWEMU burmistrzowi Buska!

  NIESTETY SIKORA zamiast odbyć debatę w Busku woli jeździć do Kielc (na to miał czas pomijając, że trzeba doliczyć czas jazdy +/- 2godziny na dojazd w obie strony, natomiast na pojawienie się w mieście, które reprezentuje już go nie znalazł – to jest SKANDAL)

  Gdyby większość ludzi była mądra powinna dostrzec to, że STARY burmistrz (Sikora) przekreślił się właśnie sam dla tych, którzy go jeszcze nie znali i wierzyli w niego!

  Popieram głosujmy na J. Szydłowskiego! – Człowieka mądrego, inteligentnego, wykształconego, a nie osobę, która boi się wyjść na przeciw swojego ludu!

 6. Słychać wycie? Znakomicie pisze:

  He he szczekajcie sobie dalej. W belwederskiej to się kawępije, drinki lub tańczy a nie debatuje

 7. Słychać wycie? Znakomicie pisze:

  Komentarze wyprodukowane przez jednego filozofa dobrej zmiany dla Buska. Nic z tego

 8. Do powyżej pisze:

  Tam jest profesjonalna Sala Konferencyjna, idealne miejsce na spotkanie, debatę. Nie takie imprezy, spotkania i konferencje się tam odbywały. Jest takie powiedzenie:
  „Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy”. Sikora przestraszył się debaty, czyli niewygodnych pytań od mieszkańców, to teraz jego agitatorzy będą mówić, że sala jest „be”… Żałosne to jest…

 9. Mieszkaniec pisze:

  Zal i wstyd, tak żal i wstyd to jest to co czuje po obejrzeniu tej debaty. Przecież to idzie w świat, to jest i będzie w internecie. Taki ktoś rządzi Buskiem… Nie potrafi złożyć zdania, nie odpowiada rzeczowo i racjonalnie na pytania, wszystko ma na kartkach przygotowanych przez jego „doradców”.

  Można łatwo wywnioskować, że Ci doradcy nie odstają zbytnio intelektem od swojego pana i chlebodawcy, który zapewnia im dostatnie życie dzięki stanowiskom które otrzymali po wyborach…

  Jego idolem jest najwyraźniej TW Bolek- proszem, bendem, mojom.

  Taki ktoś reprezentuje Busko !!!

  Nie potrafi nawet przeprowadzić autoprezentacji- AUTOPREZENTACJI. Czegoś tak naturalnego i oczywistego !!! Tylko CZYTA, przepraszam poniosło mnie, nie czyta a DUKA z kartki…

  Brak szacunku do wyborców kompletny brak…dukanie z kartki…

  Niech ten siwy pan skończy kompromitować siebie i to miasto. Absolutnie niczego nie zrobił dla zwyczajnych mieszkańców, tylko dla swoich „przybocznych”, na remontach skorzystały głównie firmy które realizowały inwestycje. Co z tego mają mieszkańcy ?

  JAKICH INWESTORÓW ON PRZYCIĄGNĄŁ DO BUSKA ?

  ILE ZARABIA SIĘ W UZDROWISKU ???

  TO JEST ŚMIECH !!!

  Zapomniałeś panie Waldku, że do Buska i okolicznych miejscowości na Wszystkich Świętych zjedzie dużo młodzieży dla której „TYLE” zrobiłeś.

  Która musiała przez twoje „wspaniałe” rządy wyjechać za pracą z tego miasta.

  I myślę, że 04.11 ONI „PODZIENKUJOM” Ci za to jak reprezentujesz to miasto.

  I ta farsa się zakończy.

 10. he he pisze:

  Chyba odpowiedzialny za tą stronę i większość piszących tu z jednego IP za dużo się podnieca. Melisa i lód na czoło polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl