WSI 29102018: Starosta Buski Jerzy Kolarz zachęca do głosowania na Waldemara Sikorę - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI 29102018: Starosta Buski Jerzy Kolarz zachęca do głosowania na Waldemara Sikorę

30 października 2018 | Jerzy Kolarz / wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 0 komentarzy

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Busko-Zdrój. Przed nami II tura wyborów samorządowych. Dziękując Wszystkim za udział w wyborach w dniu 21 października proszę o ponowne wzięcie udziału w głosowaniu 4 listopada. Dzień ten wyznaczy dalszą perspektywę rozwoju dla Miasta i Gminy, która znacząco zmieniła się przez ostatnie 8 lat.

źródło: wyborysamorzadowe.info prezentacja wyborcza 2014

Proszę i zachęcam wszystkich mieszkańców do licznego udziału w głosowaniu i oddania swojego głosu na urzędującego Burmistrza Waldemara Sikorę. Jest on gwarantem przewidywalności, uczciwości i kontynuacji rozpoczętych pozytywnych zmian.

Busko potrzebuje stabilnego rozwoju, nie eksperymentów. Taki rozwój i kontynuację rozpoczętych inwestycji gwarantuje obecny Burmistrz Waldemar Sikora.

Przyszłość Miasta i Gminy w Waszych rękach – oddajcie głos na Waldemara Sikorę.

Jerzy Kolarz
Starosta Buski
Prezes Zarządu Powiatowego PSL

źródło: wyborysamorzadowe.info: – Starosta Buski Jerzy Kolarz zachęca do głosowania na Waldemara Sikorę

wyborysamorzadowe.info: – Prezentacja wyborcza PSL 5.10.2014

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl