WSI 28102018: Jerzy Szydłowski komentuje poparcie Stowarzyszenia Gospodarna Gmina dla swojego konkurenta (video) - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

WSI 28102018: Jerzy Szydłowski komentuje poparcie Stowarzyszenia Gospodarna Gmina dla swojego konkurenta (video)

29 października 2018 | wyborysamorzadowe.info / Jarosław Kruk | | 4 komentarze

W nawiązaniu do zamieszczonych na łamach mediów informacji na temat poparcia, którego Waldemarowi Sikorze udzieliło Stowarzyszenie „ Gospodarna Gmina” Jerzy Szydłowski zamieszcza w formie video dość nietypowy komentarz do tej sprawy.

źródło: ponidzie.tv

Staram się pokazywać mieszkańcom gminy mechanizmy, których nie powinno być w lokalnej polityce. Gdyby społeczeństwo bardziej interesowało się lokalnymi sprawami, polityką i działalnością społeczną i poświęciło więcej czasu na obserwacje kandydatów i ich zaangażowania w sprawy regionu – taki numer by nie przeszedł.

Z poważaniem
Jerzy Szydłowski

 

Materiał wyborczy: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUSKO NASZ DOM

źródło: wyborysamorzadowe.info: – Jerzy Szydłowski komentuje poparcie Stowarzyszenia Gospodarna Gmina dla swojego konkurenta (video)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

4 odpowiedzi na “WSI 28102018: Jerzy Szydłowski komentuje poparcie Stowarzyszenia Gospodarna Gmina dla swojego konkurenta (video)”

 1. Ja pisze:

  Poseł Cieslak i radny Gawin popierali R. Śliwę. Teraz popierają J. Szydlowskuego. Czy Powstanie drugi odcinek filmy py. „Kulisy uzyskania poparcia przez Kandydata Szydłowskigo „ ? Skończyły sie argumenty to teraz kopanie po kostkach sie zaczyna i pieniactwo.

 2. Do ja pisze:

  Ależenujący wpis…

 3. Darek pisze:

  Wy już chyba albo rozum postradaliście albo w swoim zakłamaniu zagalopowaliście się tak, że staje się to już żałosne i infantylne. Czy Wy ludziska nie rozróżniacie pewnych rzeczy, czy świadomie nie chcecie rozróżniać? Zawzięcie komentujecie, a wykazyjecie się analfabetyzmem politycznym albo go udajecie.
  Tu nie chodzi o samo poparcie, tylko o to, że najpierw go nie było, a za kilka dni się pojawiło. Czy to jest OK, czy to jest normalne, że najpierw się jest PRZECIW, a za kilka dni ZA? Pytanie, co się przez te kilka dni stało???

 4. Do Darek pisze:

  Tak to jest normalne. Bo jeżeli poparcia nie było i się pojawiło to zmaczy że do czasu poparcia go nie było a teraz jest ha ha. I co się miało stać? Obietnice J. Szydłowskiego zostały przeanalizowe i ktoś doszedł do wnioskui że lepiej poprzeć W. Sikorę. Proste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl