UMiG: szykuje się kolejny maszt telekomunikacyjny - w Szańcu - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

UMiG: szykuje się kolejny maszt telekomunikacyjny – w Szańcu

31 października 2018 | | | 8 komentarzy
UMiG w Busku-Zdroju na swojej stronie internetowej pod datą 24.10.2018 zawiadamia, iż zostało podjęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla inwestycji polegającej na: budowie budowie wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową  w skład której wejdzie: stalowa wieża kratowa o wysokości 53,00m nad poziom terenu posadowiona na fundamencie wraz z trzema antenami sektorowymi i dwoma antenami radioliniowymi, fundament u podnóża wieży pod urządzenia teletechniczne, rozdzielnica elektryczna na działce ozn. Nr ewid. 370 położonej w sołectwie Szaniec gm. Busko-Zdrój.

Niniejsze obwieszczenie zamieszcza się na okres 14 dni: licząc od dnia 25 października 2018 roku do dnia 08 listopada 2018 roku.

Strony mogą zapoznać się z aktami sprawy w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju, Wydział Budownictwa, Urbanistyki i Uwarunkowań Środowiskowych, ul. Mickiewicza 10, pokój nr 17, w godzinach pracy tut. Urzędu, oraz składać ewentualne zastrzeżenia, wnioski i wyjaśnienia dotyczące ww. postępowania. Wgląd w akta sprawy nie jest obowiązkowy.

źródło: https://www.umig.busko.pl/ogloszenia/17368-obwieszczenie-burmistrza-miasta-i-gminy-bus-6733-23-2020.html

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

8 odpowiedzi na “UMiG: szykuje się kolejny maszt telekomunikacyjny – w Szańcu”

 1. Kaśka pisze:

  Najpierw były Kostki,potem Młyny, a teraz u nas w Szańcu? No to pięknie. Acha, wcześniej jeszcze przed Kostkami była chyba Wolica?

 2. photoshop pisze:

  Masztu nie chcesz ale płaczesz że zasięgu w domu nie masz.

 3. redakcja pisze:

  JKR do photoshop: to nie tak – ani ja, ani mieszkańcy Kostek Małych nie kwestionują potrzeby budowy masztów telekomunikacyjnych. Chodzi o to by one powstawały w odpowiednich miejscach, możliwie odległych i bezpiecznych dla mieszkańców. By nie były stawiane „za płotem”.

 4. Franek pisze:

  Nareszcie

 5. ja pisze:

  Bardzo dobrze! Nareszcie problem z zasięgiem może być rozwiązany.

 6. do REDAKCJA pisze:

  Właśnie teraz jest masz w odległym miejscu i dlatego nie ma zasięgu. Takie pitolenie żeby coś napisać….

 7. Marko pisze:

  Tego się nie uniknie. Działka, na której miałby być maszt znajduje się za cmentarzem tak jak większość….

 8. Grzegorz pisze:

  I nie ma masztu i zasiegu, tak jak chcieli mieszkańcy,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl