RK: Ruszyły prace remontowe nowej siedziby PCPR w Busku-Zdroju - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Ruszyły prace remontowe nowej siedziby PCPR w Busku-Zdroju

4 lipca 2019 | Radio Kielce Marta Gajda 03.07.2019 14:59 / Jarosław Kruk 04.07.2019 | | 5 komentarzy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku Zdroju zmieni siedzibę. Placówka, która obecnie mieści się przy alei Mickiewicza 27 zostanie przeniesiona do budynku po dawnym internacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ulicy Bohaterów Warszawy.

źródło: www.pcpr.busko.pl

Jak informuje Andrzej Smulczyński – dyrektor PCPR, powodem takiej decyzji jest m.in. urządzanie hostelu przy działającym od 2017 roku Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Jak dodaje, obecnie trwa remont i adaptacja pomieszczeń budynku pod działalność placówki.

– Obecnie mieścimy się na drugim piętrze w budynku internatu Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych na powierzchni około 300 metrów kwadratowych. W nowej lokalizacji przy ulicy Bohaterów Warszawy 120 będziemy mieli do dyspozycji powierzchnię dwukrotnie większą. Ponadto wszystkie pomieszczenia będą znajdować się na parterze, co będzie znacznym udogodnieniem m.in. dla osób niepełnosprawnych – mówi dyrektor.

Dorota Kowalczyk – kierownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej podkreśla, że co roku w powiecie buskim podejmowanych jest około tysiąca interwencji wobec osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Liczba ta ciągle rośnie – podkreśla urzędniczka.

– Hostel będzie dysponował… – cały artykuł na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

5 odpowiedzi na “RK: Ruszyły prace remontowe nowej siedziby PCPR w Busku-Zdroju”

 1. Mania pisze:

  A Justyna Zięba bedzie miała biuro nr 1?????

 2. Mania pisze:

  A Justyna Zięba bedzie miała biuro z widokiem na morze?????

 3. Mania pisze:

  Następne fanaberie Pana S………, ciekawe jak długo będzie to tolerowane przez Pana Starostę. Więcej pieniędzy zostaje wydanych na pensie urzędnicze, i całą otoczkę niż dostają potrzebujący. Tak zbija się potrzebne głosy na stołki. Samochody, wycieczki itp. Żyć nie umierać.

 4. Pokrzywdzony pisze:

  Może w końcu zwolnią tą nieudaną psycholog Monikę K.

 5. do pokrzywdzonego pisze:

  Te wszystkie psycholożki w pcpr to idiotki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl