RK: Punkty Widzenia: Jak rozwiązać problem bezdomnych psów i kotów? - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

RK: Punkty Widzenia: Jak rozwiązać problem bezdomnych psów i kotów?

9 stycznia 2019 | Iwona Murawska Radio Kielce / Jarosław Kruk | | 0 komentarzy

Obowiązek czipowania kotów i powszechna sterylizacja psów, to niektóre propozycje zawarte w nowelizacji ustawy o ochronie praw zwierząt. Projekt powinien być procedowany w Sejmie jeszcze w lutym. Czy te propozycje rozwiążą problem bezdomnych psów i kotów?

fot. www.gmina.mielec.pl

Jak rozwiązać problem bezdomnych psów i kotów? – nad tą kwestią dyskutowano 8.01.2019 w studio Radia Kielce, w audycji Punkty Widzenia. Redaktor Iwona Murawska zaprosiła do rozmowy: Annę Studzińską – prezesa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział Kielce, Marię Plutka – rzecznika kieleckiej Straży Miejskiej, Wojciecha Moskwę – prezesa Stowarzyszenia „Arka Nadziei” i Annę Szuba – pracownika schroniska w Dyminach.

Zapis 28 minutowej rozmowy jest dostępny na źródłowej stronie Radia Kielce – po kliknięciu na link.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl