PZW Kielce: Rozpoczynamy Cykl Okręgowych Halowych Zawodów Wędkarskich Młodzieży Zima`2019 - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

PZW Kielce: Rozpoczynamy Cykl Okręgowych Halowych Zawodów Wędkarskich Młodzieży Zima`2019

30 grudnia 2018 | pzw.org.pl 19.12.2018/ Jarosław Kruk | | 0 komentarzy

Koło PZW w Busku-Zdroju jako organizator pierwszych z Cyklu Okręgowych Halowych Zawodów Wędkarskich Młodzieży Zima`2019, zaprasza wędkarską młodzież ze wszystkich kół okręgu kieleckiego PZW na rzutowe zawody wędkarskie, które odbędą się 6 stycznia 2019 r. (niedziela) w Hali Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju przy ulicy Grota 3 w godzinach 9.00 – 13.00.

Brody Iłżeckie. / fot. PZW

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem zatwierdzonym przez Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Kielcach, dostępnym na stronie Okręgu PZW w Kielcach pod adresem:
http://www.pzw.org.pl/kielce/cms/23975/regulamin_cyklu_rzutowych_zawodow_halowych_zima

w czterech konkurencjach rzutowych przewidzianych programem Ogólnopolskich Olimpiad Młodzieży Wędkarskiej – tj. w Arenbergu, skish spinningowym, odległości spinningowej przy użyciu ciężarka o wadze ok. 2 gramów (ciężarki zostaną udostępnione przez organizatora) oraz rzucie piłeczką tenisową do tarczy Arenberga.

Prowadzona będzie tylko klasyfikacja indywidualna, łącznie we wszystkich czterech rozgrywanych konkurencjach w kategoriach: kadetów (do 12 lat) i (do 14 lat) oraz juniorów (do 16 lat), bez podziału na płeć. Poza konkursem może również startować młodzież w wieku do 18 lat. Dla młodzieży nie dysponującej sprzętem rzutowym organizatorzy udostępnią własny sprzęt pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia takiej potrzeby.

Zgodnie ze wspomnianym Regulaminem udział w zawodach jest bezpłatny.
Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.
Prosimy o zgłoszenie udziału w zawodach telefonicznie (608431460), mailem (jkuza@wp.pl) lub pisemnie na adres: 28-100 Busko-Zdrój, ul. Różana 5 w terminie do 3 stycznia 2019 r.

Zachęcając do udziału w naszych zawodach przypominamy, że cykl zawodów Zima`2019 będzie składał się z 4 imprez w 4 kołach naszego okręgu. Kolejne zawody cyklu odbędą się w: Brodach 2 lutego, w Kazimierzy Wielkiej 24 lutego i w Ostrowcu Świętokrzyskim 24 marca 2019 r.
Na ostatnich zawodach cyklu Zima`2019 w Ostrowcu Świętokrzyskim zostaną ogłoszone wyniki całego cyklu, a dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach zostaną wręczone trofea przygotowane przez Okręg PZW w Kielcach. Wyniki uzyskiwane przez wędkarską młodzież naszego okręgu na poszczególnych zawodach cyklu Zima`2019 będą brane pod uwagę przy nominacjach do reprezentacji okręgu kieleckiego PZW na Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich oraz na wakacyjny okręgowy wędkarski obóz młodzieży, który odbędzie się w lipcu 2019 r. w Sędziszowie.

źródło: pzw.org.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl