Futsal: 27 XI BSF Busko-Zdrój zmierzyło się z drużyną Caffaro Futsal Kazimierza Wielka, 4:4 [FOTO, AUDIO] - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

Futsal: 27 XI BSF Busko-Zdrój zmierzyło się z drużyną Caffaro Futsal Kazimierza Wielka, 4:4 [FOTO, AUDIO]

2 grudnia 2021 | infoBusko.pl Jarosław Kruk 01.12.2021 | | 1 komentarz

W minioną sobotę, 27 listopada 2021 r. na parkiecie buskiej Hali Sportowej im. Józefa Grudnia przy ul. Kusocińskiego rozegrany został mecz w ramach 2 Ligi Futsalu. BSF Busko-Zdrój zmierzyło się z drużyną Caffaro Futsal Kazimierza Wielka. Dla buskich futsalowców marzących o awansie do wyższej ligi było to bardzo ważne spotkanie.

Mecz, jak można to zobaczyć na relacji video, był bardzo dynamiczny. Mimo, że optycznie na parkiecie przewagę mieli zawodnicy z Buska i dawali z siebie dużo, to jednak nie wystarczyło, by pokonać Caffaro Futsal Kazimierza Wielka. Przeciwnik, choć wizualnie grał może mniej widowiskowo, ale był jednak skuteczny i to sprawiło, że buskim wilkom na własnym terenie niestety nie udało się zdobyć 3 punktów.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się remisem 3:3. W drugiej, mimo dynamicznej gry padły tylko dwie bramki. O determinacji w dążeniu do wygranej świadczy to, że ostatnie minuty, by zwiększyć przewagę w ataku i zwyciężyć, trener wilków, Adrian Pater zdecydował się zdjąć bramkarza i grać piątką zawodników. Niestety i ten  ryzykowny manewr nie dał BSF’owi upragnionej wygranej. Mecz zakończył się remisem 4:4.

images/com_joomleague/database/events/soccer/goal.gif 
02′ Michał Krzemiński
09′ Tomasz Armatys
20′ Daniel Suchan
33′ Maciej Śliski
07′ Daniel Nowak
16′ Daniel Nowak
20′ Piotr Nowak
29′ Hubert Przebieracz

źródło: futsal-polska.pl♂


Jarosław Kruk:  Tuż po ostatnim gwizdku o krótką charakterystykę spotkania poprosiłem zawodnika gości, Kamila Kłodę oraz nowego szkoleniowca buskich wilków, pana Adriana Patra (zdjęcie tytułowe).  Oto co powiedzieli do mikrofonu:

Kamil Kłoda, zawodnik Caffaro Futsal Kazimierza Wielka

Adrian Pater, trener BSF Busko-Zdrój.


Tabela II Ligi Grupy IV po 4. kolejce / źródło: futsal-polska.pl♂◙ Podobne informacje:

BSF Busko-Zdrój zdobywcą Okręgowego Pucharu Polski w Futsalu – zapis transmisji LIVE

Futsal: BSF Busko-Zdrój wygrało z LKS Błyskawica Wyciąże 18:1! Zapis transmisji LIVE, opinie [AUDIO]

BSF Busko-Zdrój vs Sparta Spytkowice 7:0, 21.11.2020 – [FOTO/AUDIO]

JKR: UMiG i burmistrz nie tworzą miejsc pracy. Czy na pewno?!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

Jedna odpowiedź do “Futsal: 27 XI BSF Busko-Zdrój zmierzyło się z drużyną Caffaro Futsal Kazimierza Wielka, 4:4 [FOTO, AUDIO]”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl