DoRz: "Kaczyński myśli o zmianie premiera". Tomczyk podaje nazwisko - Internetowy Portal Informacyjny Mieszkańców Miasta i Gminy Busko-Zdrój

DoRz: „Kaczyński myśli o zmianie premiera”. Tomczyk podaje nazwisko

29 stycznia 2021 | DoRzeczy 29.01.2021 / Jarosław Kruk 29.01.2021 | | 8 komentarzy

Wydaje się, że dni premiera Mateusza Morawieckiego mogą być policzone – uważa szef klubu PO Cezary Tomczyk. Jego zdaniem Morawieckiego może zastąpić Daniel Obajtek albo Mariusz Błaszczak. – informuje portal DoRzeczy.pl

Wczoraj prezes PiS Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu telewizji wPolsce. Bardzo ciepło wypowiedział się w sprawie prezesa Orlenu Daniela Obajtka♂, stwierdzając m.in., że „uczyni jeszcze dużo więcej dla Polski”.

Szef klubu PO pytany, czy premier Morawiecki może stracić stanowisko, odparł, że „takie plotki na korytarzach sejmowych słyszymy od wielu miesięcy”.

>>>  wPolityce [08.01.2021]: – Mocne wystąpienie! Obajtek wyjaśnia opozycji zakup Polska Press: Państwa argumentacje nie mają nic wspólnego z nowoczesnym biznesem  <<<

– Mówi się, że Morawieckiego może zastąpić Obajtek albo Mariusz Błaszczak♂. To wybór między czymś złym, a czymś złym, jeśli chodzi o prowadzenie polskiego państwa – dodał.

– Wydaje się, że dni premiera Mateusza Morawieckiego mogą być policzone. Jarosław Kaczyński myśli o zmianie premiera, żeby zmienić zderzak, który się już zużył – przekonywał Tomczyk.

Cezary Tomczyk♂, komentując słowa Kaczyńskiego w Polsat News powiedział, że… – cały artykuł na źródłowej stronie DoRzeczy.pl – po kliknięciu na link♂

 

◙ Podobne informacje:

Bcpl: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Busku-Zdroju ( transmisja Live/fotogaleria)

Spotkanie z Marszałek Sejmu Elżbietą Witek – Busko-Zdrój – 8 lipca 2020r. [FOTOGALERIA/VIDEO]

Bcpl: Adam Jarubas PSL i Artur Gierada PO zagłosują na Rafała Trzaskowskiego (video)

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna.

8 odpowiedzi na “DoRz: „Kaczyński myśli o zmianie premiera”. Tomczyk podaje nazwisko”

 1. Ahh ta nasza Polska pisze:

  W dobie pandemii znowu bawimy się w stołki.Z obydwu przedstawionych owych panów kandydatów na stanowisko premiera to żaden się nie nadaje na to stanowisko.
  Błaszczak niech siedzi dalej w MONie i niech dalej modernizuje armię tylko z głową oraz niech sprząta dalej syf po Macierewiczu.
  A Obajtek nie nadaje się nawet na stanowisko prezesa Orlenu. Wójt z Pcimia robi z Orlenu molocha który już nawet zajmuje się prasą. A w PISie to jedynie Morawiecki jako tako myśli.

 2. krecz pisze:

  Gdyby to była prawda nadal hasło „patrzcie nie dajemy sie przyzwyczajać do stołków ” jest aktualne. Pytanie tylko czy teraz taka zmiana jest komus potrzebna? Bo co ona da ano zmiana premiera ministrow rzecznikow itd. Na koniec najważniejsze każdy odprawy i kabarecik sie kreci, niby nic a następni juz czekają w boksach

 3. https://www.youtube.com/watch?v=nFi9Vj3u6f0 pisze:

  Czas od 21:10

  Krzysztof Lech Łuksza – redaktor
  Marcin Masny – gość

  MM – Ja myślę, że on w ogóle nie ma też duszy. On ma duszę takiego złośliwego gnoma, a nie duszę…

  KLŁ – Jak słucha ciebie to się obrazi teraz.

  MM – Miał prawo się na mnie obrazić już wielokrotnie, no ale przedtem ja miałem prawo się obrazić na niego, ponieważ mnie dwukrotnie w życiu w rozmowach prywa…, w rozmowach osobistych potraktował w taki sposób, że nigdy więcej nie chcę z tym chamem rozmawiać. Jest chamem. Kaczyński jest chamem i wielu ludzi go od tej strony zna. Znam ludzi, którzy mówią, że jest taki uroczy, ale ludzie którzy mają coś, że tak powiem do powiedzenia, ludzie którzy mają własne zdanie, natychmiast spotykają się w rozmowie z Kaczyńskim z jego chamską reakcją, ponieważ on nienawidzi ludzi, którzy mają własne zdanie. W związku z tym Kaczyński dlatego jest otoczony samymi idiotami, bezkręgowcami, że no wszystkich kręgowców i nie idiotów od siebie odtrącił.

 4. zagadka pisze:

  Hmm, tak czytam ten opis pana Kaczyńskiego i…
  Ten opis wprost idealnie pasuje do pewnej osoby…
  A Wy jak myślicie?

 5. Adam pisze:

  „https://www.youtube.com/watch?v=nFi9Vj3u6f0
  30 STYCZNIA 2021 O 00:35
  Czas od 21:10

  Krzysztof Lech Łuksza – redaktor
  Marcin Masny – gość

  MM – Ja myślę, że on w ogóle nie ma też duszy. On ma duszę takiego złośliwego gnoma, a nie duszę…

  KLŁ – Jak słucha ciebie to się obrazi teraz.

  MM – Miał prawo się na mnie obrazić już wielokrotnie, no ale przedtem ja miałem prawo się obrazić na niego, ponieważ mnie dwukrotnie w życiu w rozmowach prywa…, w rozmowach osobistych potraktował w taki sposób, że nigdy więcej nie chcę z tym chamem rozmawiać. Jest chamem. Kaczyński jest chamem i wielu ludzi go od tej strony zna. Znam ludzi, którzy mówią, że jest taki uroczy, ale ludzie którzy mają coś, że tak powiem do powiedzenia, ludzie którzy mają własne zdanie, natychmiast spotykają się w rozmowie z Kaczyńskim z jego chamską reakcją, ponieważ on nienawidzi ludzi, którzy mają własne zdanie. W związku z tym Kaczyński dlatego jest otoczony samymi idiotami, bezkręgowcami, że no wszystkich kręgowców i nie idiotów od siebie odtrącił.”

  Patrząc na tą wypowiedź to oczywiście ta rozmowa musiała być przeprowadzona w internetowej telewizji wRealu24. Ta telewizja słynie z tego że jest niewiarygodna oraz jest kontrowersyjna a zarazem ekstremistyczna i szerzy zwykłe nawet i przesądzone teorie spiskowe. Główna twarz tej telewizji czyli Marcin Rola słynie z odchylenia do faszyzmu ,rasizmu i antysemityzmu a sam Marcin Rola wielokrotnie przegrywał w sądach za swoje kontrowersyjne wypowiedzi. Patrząc po życiorysie Marcina Masnego nie wykluczam tylko tego że mógł coś usłyszeć w sejmie na temat J.Kaczyńskiego. I tak według mnie patrząc na jego życiorys to Marcin Masny był liberalnym konserwatystą i spadochroniarzem taki typowy karierowicz. Startował z PO potem był w urzędzie miasta Warszawy , należał do Unii Polityki Realnej był w jej zarządzie i kleił się do PISu. Więc pan Marcin Masny to mało wiarygodne źródło.

 6. do zagadki pisze:

  Ten opis pasuje mi do pewnego zaopatrzeniowca,m którego żona wygrywa przetargi.

  Ciekawe, jaki był temat jego pracy magisterskiej?

 7. Do zagadki jak i do do zagadki pisze:

  Słabe prowo xd

 8. Pislam pisze:

  Obajtek zwykły karierowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@infobusko.pl